ربوده شدن کالوین پارکر وچارلز هیکسون در سال ۱۹۷۳ پاسکاگولا ، می سی سی پی

کالوین پارکر وچارلز هیکسون

درست یک روز قبل از ماجرای مشهور کالوین پارکر۱۹ ساله وچارلز هیکسون ۴۲ ساله در دهم اکتبر ۱۹۷۳، پانزده نفر ازجمله دو افسر پلیس ، مشاهده  یک یوفوی نقره ای رنگ بزرگ را که به آهستگی از روی یک مجتمع مسکونی در خیابان تامانی پریش (Tammany parish) در نیو اورلئان (New Orleans) عبور می کرد،گزارش داده بودند.

کم تر از ۲۴ ساعت بعد هیکسون وپارکر ترس بزرگ زندگیشان را تجربه کردند.رویارویی ترسناک با یک بشقاب پرنده وحشت انگیز.

این دو مرد هردو ساکن شهر گائوتیر(Gautier) بودند وحدود ساعت نه شب در حال ماهیگیری در رودخانه پاسکاگولا بودند.آنها ناگهان صدایی شبیه وز وز از پشت سرشان شنیدند.هردو اطراف را جستجو کردند تا منبع صدا را پیدا کنند.در کمال ناباوری ، آن دو یک سفینه تخم مرغی شکل درخشان با نور آبی در قسمت جلو آن دیدند که تنها چندمتر بالای سطح زمین بی حرکت ایستاده بود وحدود نه متر از رودخانه فاصله داشت.

درحالی که پارکر وهیکسون از تعجب خشکشان زده بود ، یک در باز شد وسه موجود عجیب در آب شناور شدند واز عرض رودخانه عبور کردند ومستقیم به طرف آنها آمدند. با اینکه آن موجودات پا داشتند از آنها استفاده نمی کردند وبه سادگی به حالت شناور از عرض رودخانه عبور کردند.آنها حدود ۱۵۰سانتی متر قد داشتند وسرهای گلوله ای شکل بدون گردن ویک شیار به جای دهان داشتند وجایی که باید دماغ وگوش باشد ، آنها چیزهایی خیلی باریک مخروطی شکل وبرجسته مثل هویج برای سر آدم برفی داشتند.

هیکسون که از ترس وناباوری میخکوب شده بود به وسیله دوتا از آن موجودات ربوده شد وسومی پارکر را که از ترس بی هوش شده بود گرفت.

 هیکسون بعدا شرح داد که وقتی یکی از موجودات بازویش  را زیر بدن او قرار داد تمام بدنش بی حس  شد. سپس داخل یک اتاق درخشان در داخل سفینه شناور شد . در این اتا ق  او  روی یک وسیله ی چشم مانند که همه ی بدن اورا آزمایش می کرد شناور بود . بعد از آزمایش او از حالت شناوری خارج شد و موجودات احتمالا برای انجام آزمایش بر روی پارکر اتاق را ترک کردند و حدود بیست دقیقه بعد آن دو به خارج از سفینه ی عجیب منتقل شدند .

پارکر در حالی که روی زمین افتاده بود دعا می خواند و گریه می کرد . یک یا دو دقیقه بعد سفینه مستقیم به سمت بالا رفت و ناپدید شد  . وقتی  که آن دو مجددا آرامش خود را به دست آوردند نمی دانستند چه کاری باید بکنند . آن ها می ترسیدند  که این  واقعه را برای کسی تعریف کنند چون فکر می کردنند با ناباوری و استهزا مردم مواجه شوند .

بالاخره آن ها به پایگاه هوایی کسلر(Kessler) در بیلوکسی((Biloxi تلفن زدند . بعد از چند روز ستاد تحقیقات حوادث هوایی پروفسور جیمز هاردر(james Harder) از دانشگاه کالیفورنیا را برای تحقیق فرستاد و دکتر جی.الن هاینک (j.Allen Hynek) نماینده ی نیروی هوایی آمریکا هم در این باز جویی  و تحقیق حضور داشت هاردر هیکسون را هیپنوتیزم کرد  ولی به خاطر ترس زیاد او این مرحله نا تمام ماند .

دو فرد ربوده شده تشویق به انجام آزماایش دروغ سنجی شدند که جواب این آزمایش برای هر دو نفر منفی بود . بعد از انجام آزمایش های مختلف هاردر و هاینک  که هر دو در کار خود  بسیار مورد احترام و حرفه ای بودند  داستان دو مرد را باور کردند و اعلام کردند : به طور قطع در این مورد چیزی وجود دارد که غیر زمینی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *