خرید تجهیزات کافی شاپ | چطور قهوه ساز مناسب خریداری کنیم؟

با همسرتان قهوه نخورید!

برای خرید تجهیزات کافی شاپ، یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین ها خرید قهوه ساز خواهد بود. همین طور افرادی که عادت قهوه خوردن روزانه دارند، در منزل خود به یک قهوه ساز خانگی احتیاج پیدا خواهند کرد.

به همین دلیل در اینجا راهنمای خرید قهوه ساز را آورده ایم:

اما باید ابتدا ببینید که قهوه ساز مناسب شما می باید چه ویژگی داشته باشد و قصد دارید قهوه ی خود را به چه نحوی تهیه نمایید.

قهوه ساز پودری

این نوع قهوه ساز دارای یک مخزن برای ریختن آب جوش و ی مخزن برای پودر قهوه می باشد. در بخش خروجی شما می توانید لیوان خود را قرار داده و قهوه ی آماده را تحویل بگیرید. قهوه سازهای پودری قیمت ارزان تری دارند و تنها کافی ست آب و پودر قهوه را در آن بریزید.

پس از آماده شدن قهوه، قهوه ساز به صورت خودکار خاموش شده و کاربر می تواند قهوه ی دم کشیده و آماده را برداشته و بنوشد.

برای خرید قهوه سازهای پودری یا معمولی ترین نوع قهوه ساز، دقت داشته باشید که حتما فیلتر آن ها از جنس مرغوب بوده و قابل جدا کردن و شستشو باشد. در قهوه سازهای معمولی شما می توانید قهوه ی فرانسه را با بهترین طعم آن تهیه کنید.

اسپرسوساز

اما اسپرسوسازها در رده ی قیمتی بالاتری قرار می گیرند و دستگاه هایی پیچیده تر هستند. به وسیله ی دستگاه اسپرسوساز می توانید قهوه ی فرانسه، کاپوچینو و اسپرسو تهیه نمایید. برای تهیه ی قهوه، کاپوچینو یا اسپرسو توسط دستگاه اسپرسوساز نیز تنها کافی ست که پودر قهوه ی مورد نظر خود را به همراه آب داخل دستگاه بریزید.

توجه داشته باشید که قهوه سازهای مختلف دارای ظرفیت های متفاوتی هستند و خروجی کم یا زیادی خواهند داشت.

زمانی که قصد خرید قهوه ساز یا اسپرسوساز برای تجهیزات کافه داریم، باید از انواع با ظرفیت بالای آن ها خریداری کنیم که در عملکرد روزانه فنجان های قهوه بیشتری تولید کنند.

اما برای مصارف خانگی قهوه سازهای جمع و جور که در هر بار فعال شدن، چند فنجان قهوه بدهند، کفایت خواهند نمود.

قیمت قهوه سازها

قیمت قهوه سازها نیز ارتباط خطی مستقیم با برند و ظرفیت تولید فنجان قهوه در هر بار روشن شدن دارد. طبیعتا با خرید قهوه ساز از میان برندهای معتبر، عمر مفید طولانی تری را دریافت خواهید کرد و می توانید نسبت به عملکرد قوی و بدون مشکل آن ها اطمینان داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *