تولید محتوا در کسب و کارهای امروزی بسیار مهم است

وب سایت توسعه

امروز در آگهی های استخدام اینترنتی، عنوان استخدام کارشناس تولید محتوا به وفور به چشم میخورد، چرا که امروز کسب و کارها اینترنتی شده است و ویترین می شود همان محتوایی که نشان دهنده ی کالا و خدمات ما هستند.

برای اینکه در بازار رقابت باقی بمانید، لازم است تا محتوایی را تولید کنند که گوگل به آن ارزش بیشتری می دهد و گوگل زمانی به مختوایی ارزش بیشتری می دهد که دیده شود.

حتما می دانید که محتوی سایت به طور پیش فرض به شکل اچ تی ام ال پنهان برای گوگل نمایش داده می شود. گوگل قادر هست در محتوای HTML پنهان در عناصر ناوبری مانند تب‌ها یا بخش‌های توضیحات خزش یا Crawl کند.

برای اینکه یک صفحه در گوگل به خوبی مورد قضاوت قرار گیرد، باید به یک سری نکات توجه شود:

اولین چیزی که در یک مطلب به چشم می خورد و سبب می شود که توجه کاربر به آن جلب شود، یک عنوان خوب است. عنوان را شاید بتوان یکی از بخش های بسیار مهم در یک محتوا دانست که بار بزرگی را با خود به دوش می کشد.

در حالی که اولین چیزی که یک کاربر می بینید، محتوا است، گوگل هم اولین چیزی که میبیند همین عنوان است. بنا بر این اگر قرار است که با یک کلمه ی بخ خصوص در صفحات خوب جست و جوگر گوگل قرار گیرید، حتما باید در عنوان خود از آن کلمه استفاده کنید.

نکته ی بعدی این است که می بایست محتوی شما حول همین کلمه بچرخد. اگر در عنوان شما کلمه ی میز قرار دارد، کاربر و گوگل میخواهند مطلبی را مطالعه کنند که در رابطه با میز حرف میزند نه پنجره!

هرچه متن شما و عباراتی که در مطلب خود به کار می برید بیشتر حول عنوان بچرخد، اعتبار مقاله ی شما بالاتر می رود.

نکته ی دیگری که وجود دارد این است: دقت کنید، نباید پاراگراف های شما آنقدر طولانی باشد که کاربر را خسته کند. خسته شدن کاربر به تین معنی است که آن کاربر به سایت شما سر نمیزند و این یعنی از دست دادن یک مشتری که میتواند تجربه ی بد خود را نیز به سایر کاربران انتقال دهد.

سعی کنید اعتبار صفحه ی خود را با مطالب درست و اطلاعات صحیح حفظ کنید. انتظار مطالب دروغین و کپی ارزشی ندارند و نه تنها برای کاربران جذاب نیست، بلکه گوگل هم به آن هیچ ارزشی نمیده و اعتبار صفحه ی شما کم میشود.

به همین دلایل که تنها به بخشی از آنها اشاره کردیم، استخدام یک تولید کننده ی محتوا که به این اصول مسلط است، می تواند به کسب و کار مجازی شما کخه در بستر اینترنت فعال است، رونق دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *