شخصی سازی منوی اشتراک گذاری اندروید

 

اندروید O

در اندروید زمانی که میخواهیم فایلی را به اشتراک بگذاریم لیستی از تمام اپلیکیشن هایی که میشود توسط آنها کار اشتراک گذاری را انجام داد ظاهر میشود. این منو را منوی اشتراک گذاری میگویند.

در نسخ های جدید اندروید این منو تا حد زیادی بهینه سازی شده. اما در روشی که امروز قصد داریم آموزش دهیم میتوانید شخصی سازی بیشتری در این منو انجام دهدید.

شخصی سازی منوی اشتراک گذاری در اندروید توسط یک اپ انجام میگیرد که نامش Andmade است.

Andmare Share امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. برای فعال کردن این اپ پس از این که آن را نصب کردید، کافیست سعی کنید چیزی را به اشتراک بگذارید.

در آن زمان از شما پرسیده می شود که می خواهید از این برنامه استفاده کنید یا منوی پیش فرض سیستم اندرویدی، که باید Andmade را انتخاب کنید. حالا برنامه فعال شده است و می توانید از امکانات آن استفاده کنید.

برای ورود به تنظیمات آن دو راه وجود دارد. اول این که در منوی اشتراک گذاری، می توانید بر روی چرخ دنده که در گوشه و بالای آن وجود دارد کلیک کنید. راه دیگر این است که به طور مستقیم بر روی اپ، در صفحه خانگی خود کلیک نمایید. دو تم روشن و مشکی وجود دارد که می توانید آن ها انتخاب کنید.

در بخش Hidden apps، می توانید برنامه های دلخواه را مخفی یا اضافه کنید. در این صورت، منوی اشتراک گذاری تمیزتر و خلوت تری را خواهید داشت.

Andmade این امکان هم برای شما فراهم کرده تا هم زمان فایل مورد نظر خود را با چند اپ مختلف به طور یکسان به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud