صفحات اینستاگرام براساس تعداد فالوئر چقدر می ارزد؟

یک اکانت اینستاگرام پرطرفدار می‌تواند ارزش مالی زیادی برای کسانی که محتوای آن را تولید می کنند، داشته باشد.
اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس و ویدیوی اینستاگرام از سال ۲۰۱۲ که از سوی فیس بوک خریداری شد، مرتبا رشد کرده و کاربران زیادی را جذب خود کرده است که در میان آنها برخی به درآمدزایی از طریق این اپلیکیشن پرداخته اند.

 قرارداد خرید اینستاگرام یک موفقیت استراتژیک برای فیس‌بوک بود و در عین این که یک برنامه موبایلی عرضه کرد، یک رقیب احتمالی را هم از سر راه خود برداشت. این پلتفرم تا اوت سال ۲۰۲۰ ماهانه حدود یک میلیارد کاربر فعال داشته است.

یک اکانت اینستاگرام پرطرفدار می‌تواند ارزش مالی زیادی برای کسانی که محتوای آن را تولید می کنند، داشته باشد. سلبریتی ها پول زیادی از اینستاگرام کسب می کنند اما هر کسی که بتواند مخاطبان زیادی را جذب می کند، می تواند درآمد قابل توجهی را از طریق این اپلیکیشن بدست آورد.

 

اینستاگرام به فعالان اینستاگرامی پولی پرداخت نمی کند اما راههای متعددی درآمدزایی نظیر اسپانسری یک برند، بازاریابی و فروش مستقیم محصولات یا ارائه خدمات به مشتریان از طریق اینستاگرام وجود دارد.

برندها با کسانی که اینفلوئنسر شناخته می شوند و شمار زیادی هوادار در پیج اینستاگرام خود دارند، قرارداد می بندند. در کل، کسانی که هواداران بیشتری دارند و سطح مشارکت هوادارانشان بالاست، دستمزد روزانه بالایی می توانند دریافت کنند.

پیج با ۱۰ هزار فالوئر ۱۰۰ دلار می ارزد

شمار فالوئرها تنها عامل تعیین کننده در ارزش یک پیج اینستاگرام نیست. اگرچه شمار بالای فالوئرها اهمیت دارد اما ارزش پیج به مشارکت فعالانه فالوئرها در پستها هم بستگی دارد.

طبق اعلام اینفلوئنسرمارکتینگ هاب، میانگین سطح مشارکت برای یک پیج اینستاگرام حدود سه درصد است. بنابراین هر گونه نرخ مشارکت بالاتر از این میزان به همراه شمار بالای فالوئرها به معنای آن است که صاحب پیج یک اینفلوئنسر است.

برخی از بازاریابان دیجیتالی یک سنت به ازای هر فالو را به عنوان نرخ پایه به صاحب پیج پیشنهاد می کنند که به معنای درآمد ۱۰۰ دلاری از هر ۱۰ هزار فالوئر است. ارزش یک پیج با ۱۰ هزار فالوئر به عوامل دیگری نظیر فالوئرهای فعال هم بستگی دارد.

پیج اینستاگرام با ۵۰ هزار فالوئر ۵۰۰ دلار می ارزد

با استفاده از معیار قیمت یک سنت به ازای هر فالو، یک پیج اینستاگرام با ۵۰ هزار فالوئر ممکن است حدود ۵۰۰ دلار قیمت داشته باشد اما باز هم اینستاگرامرها می توانند از راههای مختلف از بازاریابی محصولاتشان گرفته تا ارسال پستهایی که اسپانسر دارند و تبلیغات برای دیگران درآمدزایی کنند.

پیج اینستاگرام با ۱۰۰ هزار فالوئر ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار می ارزد

طبق اعلام اینفلوئنسر مارکتینگ هاب، ارسال یک عکس که اسپانسر دارد، در پیجی با ۱۰۰ هزار فالوئر می تواند بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار ارزش داشته باشد.

یک پیج اینستاگرام با یک میلیون فالوئر چقدر ارزش دارد؟

یک پیج اینستاگرام با یک میلیون فالوئر ارزش زیادی دارد. یکی از سلبریتیهایی که طبق آمار استاتیستا، بیش از ۲۰۰ میلیون فالوئر تا دسامبر ۲۰۲۰ داشته، سال گذشته برای هر پستی که در اینستاگرام ارسال کرد، ۱.۲ میلیون دلار درآمد داشت. یک منبع دیگر درآمدزایی در اینستاگرام اداره و تولید محتوا برای پیج دیگران است. یک کاربر در این باره توضیح داد در مدت چهار سال با اداره پیجی که ۱.۹ میلیون فالوئر داشت، ۳۶ هزار دلار درآمد کسب کرد.

ارزش نام کاربری اینستاگرام چگونه محاسبه می شود؟

ماشین حسابهای آنلاینی وجود دارند که می توانند به برآورد کلی از ارزش یک نام کاربری اینستاگرام بپردازند. افراد نامهای کاربری اینستاگرام و همین طور پیجها در پلتفرمهای شبکه اجتماعی دیگر مانند توییتر و یوتیوب را می فروشند.

بر اساس گزارش مارکت رئالیست، اینستاگرام فروش یا انتقال هر بخشی از اکانت را ممنوع کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *