آیا موجودات باستانی DNA را تغییر می دادند؟

DNA منشاء فرازمینی دارد

یکی از فرضیات اصلی این است که موجودات باستان می توانند DNA انسان را دستکاری کنند. مجسمه ها و نقاشی های مختلف مربوط به دوران باستان بخشی از DNA را به تصویر می کشد و نظریه پردازان را به این حدس واداشت:

اگر موجودات فرازمینی بشریت را اصلاح ژنتیکی کنند چه می شود؟ چگونه و چرا بشر در واقع پدید آمده است؟ بنابراین آیا ما فقط ترکیبی از یک نژاد باستانی هستیم؟

چشم سوم

فرض دیگر این است که فرهنگ های باستان از چشم سوم واقع در غده هیپوفیز مغز اطلاع داشته اند. به نظر می رسد نماد چشم سوم با موجودات عجیب و درخت زندگی همراه است. برای برخی ، این درخت زندگی نمادی برای DNA و مهره های انسان است. بنابراین چگونه DNA به چشم سوم متصل می شود؟ بنابراین آیا این موجودات از چگونگی تغییر DNA از طریق آگاهی بالاتر آگاه بودند؟

تغییر DNA

برخی دانشمندان پیشنهاد می کنند که ما می توانیم DNA خود را از طریق نیت ، افکار و احساسات تغییر دهیم. حفظ افکار مثبت و غلبه موثر بر استرس می تواند به حفظ بهزیستی عاطفی و DNA پایدار کمک کند.

طبق Science Alert:

“مهمترین یافته این بود که زنانی که در دوران کودکی افسردگی مرتبط با استرس یا نوعی استرس شدید داشتند ، DNA میتوکندری (mtDNA) بیشتری نسبت به همسن خود داشتند. میتوکندری “اندامکهای نیروگاهی” است که انرژی لازم را برای بقیه سلول فراهم می کند و افزایش DNA میتوکندری باعث شده دانشمندان بر این باورند که انرژی انرژی سلولهای آنها در پاسخ به استرس تغییر کرده است. “

بنابراین ، به نظر می رسد این تغییرات در ساختار DNA روند پیری را تسریع می کند. زنان افسرده تلومر کوتاهتری نسبت به زنان بدون استرس قابل توجه در زندگی داشتند. تلومرها کلاهک هایی در انتهای کروموزوم های ما هستند که به طور طبیعی با افزایش سن کوتاه می شوند. بنابراین تیم شروع به سوال کرد که آیا این روند با استرس تسریع می شود یا خیر.

یافته های دیگر حاکی از آن است مدیتیشن و یوگا می توانند به شما کمک کنند تلومرها را طولانی تر نگه دارید و بنابراین ما جوانتر. برخی دانشمندان حتی فراتر رفته و معتقدند که DNA ما به خود معنوی بالاتر متصل است.

آزمایش کردن

در آزمایشی در سال ۱۹۹۳ ، ارتش نحوه پاسخگویی نمونه های DNA به احساسات را آزمایش کرد ، حتی اگر نمونه DNA از اهدا کننده کیلومترها فاصله داشته باشد. محققان بسته به اینکه چه احساساتی را تجربه می کنند ، DNA افراد را بررسی کرده اند. نمونه DNA آنها بسیار دور بود. مردم از طریق فیلم ها از نظر احساسی تحریک می شدند. احساسات آزمودنی به طرز آشکاری تحت تأثیر DNA قرار داشت که کیلومترها دورتر بود.

“وقتی اهدا کننده” اوج “و” سقوط “احساسی را تجربه کرد ، سلولها و DNA وی همزمان واکنش الکتریکی زیادی نشان دادند. اگرچه مسافت اهدا کننده و نمونه ها را از هم جدا می کند ، عملکرد DNA به گونه ای است که گویی هنوز از نظر جسمی به بدن او متصل است. س isال این است که “چرا؟” حتی اگر موضوع ۳۵۰ مایل دورتر بود ، نمونه DNA وی در همان زمان پاسخ داد. این دو یک میدان انرژی ناشناخته را به هم متصل کردند.

انسان ها

با این حال ، عاقلانه نیست که به هر سوال نامشخصی پاسخ دهید (چه کسی اهرام را ساخته ، چه کسانی مجسمه هایی را در جزیره ایستر و غیره ساخته اند) تا پاسخ دهیم که مسلماً توسط بیگانگان ساخته شده است. واقعیت این است که ما هنوز توضیح رضایت بخشی در مورد چگونگی تکامل انسانها به آنچه در حال حاضر هستیم ، نداریم. تا ذهن آزاد نداشته باشیم ، هرگز حقیقت را نخواهیم شناخت. این کلید پاسخ به سوالات نهفته در اعماق DNA ما است.

بنابراین داشتن یک ذهن سالم ، نه فقط بدن ، بسیار مهم است. زیرا ذهن ما بیش از آنچه فکر می کنیم روی بدن ما تأثیر می گذارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud