تک تک افراد مسئول اعمال خودشان هستند

۵ یافته‌ عجیب در مورد مرگ

.

” Gunter P “

در حالیکه سعی داشتم مانع قتل دو نفر توسط یک فرد معتاد شوم، تقریباً ۲۰ ضربه به سرم وارد شد (آنطور که بعداً فهمیدم) با همان ضربه ی اول بیهوش شدم (ظاهراً حدود ۱۰ دقیقه). در این مدت بیهوشی، سه مرد را در پیراهن های سفید آستین کوتاه و شلوار هایی بلند و سفید دیدم که در مورد اتفاقات در شرف وقوع، اخطار می دادند. در آن صحنه، داستانی که شرح دادند قطعاً ناخوشایند بود. با این حال، همانطور که وقایع آشکار شدند، تک تک پیشگویی های آنها با تمامی جزئیات به حقیقت پیوست.

این طور فهمیدم که آن موجودات، اعضای “واحد عدالت جهانی” یا UJC هستند. اگر مابقی پیشگویی های آنها هم به همان دقتی که در مورد من بود باشند، ما زمان بسیار سخت و حتمی الوقوعی را در پیش رو داریم و این اتفاق جهانی خواهد بود.

لطفاً من را از افراد دیگری که با افراد UJC تماس داشته اند باخبر کنید. برای صحبت بیشتر و تبادل تجربیات، با ایمیل من تماس بگیرید. اگر جزئیات بیشتری در این مورد می خواهید تردید نکنید و با من تماس بگیرید. wlt@gil.com.au

از تاریخ ۱۱/۷/۲۰۰۴ که داستانم را ارسال کردم درخواست های فراوانی برای پیشگویی هایی که توسط UJC صورت گرفته بودند، دریافت کردم. در اینجا می خواهم از تمام کسانی که به داستان من علاقه نشان دادند تشکر کنم و تمام آنچه که تاکنون فهمیده ام را تقدیم کنم.

تسلط و چیرگی دولت ایالات متحده بر دنیا به وقوع نخواهد پیوست.

افرادی که می خواهند از مصائب پیش رو جان سالم به دربرند (در ۷ تا ۲۵ سال آینده – زمان دقیق را نمی توان تعیین کرد چون بستگی به عمل و اتفاقات این مدت زمانی دارد) باید تا جایی که می توانند معنویت خود را رشد دهند. این کار به خودی خود، یک سری جواب هایی که به دنبالش هستند را به آنها خواهد داد. فریبکاری، دروغ، بدرفتاری با دیگران به هر شکلی (به خصوص در مورد بچه ها) به سختی توسط UJC کیفر داده خواهد شد. به درستی که فرومایگان حقیقی، روحشان را تباه کرده اند. رفتن به کلیساهای یکشنبه در حالیکه اساساً ریاکارانه است، هیچ کس را نجات نخواهد داد. تک تک افراد مسئول اعمال خودشان هستند و بر اساس اعمالشان توسط UJC قضاوت خواهند شد.

قاره ی آمریکای شمالی و همینطور سایر نقاط جهان دستخوش دگرگونی هایی خواهند شد که حتی در بدترین رؤیاها (یا کابوس ها) هم قادر به تصورش نیستیم. بخشی از این به خاطر آسیبی است که قبلاً به محیط  زیست وارد شده است؛ اما قسمت اعظم آن نتیجه ی کارهای ناشایست و گناهانی است که مردم سراسر جهان مرتکب شده اند. اگر امور به همان طریقی که در یک و نیم قرن پیش جریان داشته است ادامه پیدا کند، حدود ۸۰% انسان ها هلاک خواهند شد.

آنهایی که نجات پیدا می کنند، آرامش و همکاری را به شکلی که جهان در این چند هزار سال هرگز به خود ندیده است، تجربه خواهند کرد. به تمامی آنها کمک خواهد شد تا معنویتی بالاتر از آنچه اکنون قادر به تصورش هستند، به دست آورند. در مجموع، زندگی در این سیاره ی کوچک به گونه ای خواهد شد که گویی جهانی دیگر است.

همانطور که هر انسان زیرکی متوجه شده است، زلزله ها، فوران آتشفشان ها، کوران هوا، سیل ها، طوفان های سهمگین و غیره، با سرعتی بیشتر و بیشتر افزایش پیدا کرده اند. در آینده ی نزدیک، این حوادث طبیعی شدیدتر و مداوم تر خواهند شد. سوانح غیرقابل توضیح و جنایات به میزانی نگران کننده افزایش پیدا می کنند تا آنکه موجوداتی از جهان های دیگر وارد کار خواهند شد.

متأسفانه برنامه ی ” جنگ ستارگان ” دولت های ایالات متحده ناکارآمد خواهد بود و وقتی زمانش برسد، در عرض چند دقیقه نابود خواهد شد. آنهایی که در آن زمان هستند، معنی وحشت واقعی را خواهند فهمید، اما دیگر برای حدود ۸۰% مردم جهان، دیر شده است. حتی آنهایی که در عمیق ترین غارها، مثل کوهستان شایان هستند هم در امان نخواهند بود. ظاهراً تنها کسانی که آموخته اند و راهشان را اصلاح کرده اند، شانسی برای نجات خواهند داشت. منطقه ی ۵۱ (Area 51) و S4 نیز مصون نخواهند ماند. در واقع، یک سری از اتفاقاتی که در آنجا در جریان است، بخشی از این ویرانی را تسریع خواهد کرد.

در این مرحله، این همه ی آن چیزی است که می خواهم بگویم، اما بسیاری از این حوادث آینده توسط “ناظران دور” که اکنون یا در گذشته برای دولت ایالات متحده کار می کرده اند، قابل تأیید هستند.

– آیا شما بعد ازاین تجربه توانایی فراروانی یا استعداد ویژه ای پیدا کرده اید که پیش از آن نداشته باشید؟

– ارتباط گهگاهی با آن موجودات.

– چیز دیگری هم هست که دوست داشته باشید اضافه کنید؟

– از آن موجودات اینطور به من القا شد که بسیار پیشرفته تر از “تمدن” ما و بالاترین شکل زندگی در هستی هستند که به عنوان پلیس یا واحد عدالت کار می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *