خلاصه کتاب اتوبوس انرژی

اتوبوس انرژی

تا کنون فکر کرده اید با چه عواملی می توانید انرژی و عملکرد بهتری در زندگی و کارتان داشته باشید؟ یا اینکه چه افرادی انرژی بیشتری را به شما منتقل می کنند و باعث افزایش عملکرد در زندگی و کارتان می شوند؟ در این مطلب شما را با کتابی آشنا می کنیم که در آن همه عوامل مهم برای موفقیت های فردی و گروهی بصورت ماهرانه و اصولی گردآوری شده اند تا انرژی مثبت را در وجود شما و تیم کاری تان القا کنند.

معرفی کتاب اتوبوس انرژی

اگر می خواهید روح خود، خانواده، دوستان و همکارانتان را تقویت کنید، سوار اتوبوس انرژی شوید. کتاب اتوبوس انرژی نوشته جان گوردون در ۱۶۶ صفحه شما را با ۱۰ قانون تقویت انرژی مثبت در زندگی، شغل و کار گروهی آشنا می کند. کتابی که مطالب آن می تواند القاکننده انرژی مثبت در وجود شما و محیط اطراف تان باشد.

جان گوردون که تجربه‌ی بسیاری در کار با رهبران، سازمان‌ها، فروشندگان، مدارس و ورزشکاران دارد، کتاب اتوبوس انرژی را با داستانی جذاب همراه با ایده‌های کاربردی به شما عرضه کرده است. سخنرانی‌های انگیزشی او در کشورهای مختلف، نتایج تاثیرگذاری را بر میلیون ها انسان داشته است. کتاب های جان گوردون همیشه در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌‌‌های انگیزشی قرار داشته است.

کتاب اتوبوس انرژی باعث تحول در مدیریت مدیران، فعالیت کارمندان و عملکرد مردم می شود. قلب انسان مرکز قدرت و مدیر احساسات است. میدان مغناطیسی قلب انسان می تواند احساسات را به تمام سلول های بدن منتقل کند به عبارت دیگر قلب هر انسانی، انرژی مثبت و منفی را در هر لحظه از زندگی پخش می کند.

اطرافیان می توانند تاثیر زیادی در زندگی و موفقیت شما داشته باشند. آنها می توانند انرژی شما را تحلیل یا مضاعف کنند البته این موضوع به انتخاب شما هم بستگی دارد که با چه کسانی در ارتباط هستید. اگر تصمیم دارید در زندگی و کارتان انسان موفقی باشید، باید در انتخاب اطرافیانتان بیشتر دقت کنید.

کتاب اتوبوس انرژی، بیان کننده حقایق ساده‌ای درباره چگونگی برخورد با منفی بافی‌ها در محل زندگی و کارتان است. همه ما در زندگیمان با این گونه افراد روبرو می‌شویم پس بهتر است سعی کنیم انرژی مثبت ما از انرژی منفی آن ها بیشتر باشد.

این کتاب به شما یاد می دهد که با افراد دارای انرژی مثبت معاشرت کنید تا آرزوها و اهداف شما را از بین نبرند و با داشتن انرژی مثبت برای دیگران الگو باشید. اگر شما احساس خوبی داشته باشید، اطرافیان شما نیز احساس خوبی خواهند داشت.

در این کتاب می خوانید: «گاندی می‌گوید: من اجازه نمی‌دهم کسی با پاهای کثیفش در ذهنم قدم بزند. شما هم نباید بگذارید. این شامل اخباری می‌شود که سعی دارند بیشتر از یک پیاده روی با پاهای کثیف را در ذهنتان داشته باشند.» آن‌ها سعی دارند ذهنتان را در بیست و چهار ساعت روز درگیر کنند.

همه ما در زندگی با چالش های متفاوت و زیادی مواجه می شویم که انرژی ما را می گیرند. برای اینکه بتوانیم دوباره انرژی از دست رفته را باز یابیم و با نشاط و امید زندگی را ادامه دهیم، باید انرژی مثبت به خودمان و اطرافیان تزریق کنیم. کتاب اتوبوس انرژی این روش را به خوبی به شما آموزش می دهد.

اگر در زندگی و کارتان به دنبال بهترین ها هستید با اتوبوس انرژی همراه شوید تا لحظه لحظه سفر زندگی برای شما لذت بخش شود. امیدواریم با مطالعه این کتاب همیشه انرژی مثبت را در زندگی و کارتان جاری کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *