چهار برنامه جایگزین SHAREit برای انتقال فایل

اپلیکیشن انتقال فایل SHAREit را همه اندرویدی ها میشناسند. این اپ که برای انتقال هر نوع فایلی بین دو گوشی و یا گوشی و رایانه از فناوری وایفای بهره میبرد با سرعت بالایی تبادل داده بین دو دستگاه را انجام می دهد.

چند سالی از عرضه این اپ کاربردی میگذرد و حالا پس از تکامل SHAREit به یکی از برنامه های ثابت و ضروری در هر گوشی بدل گشته است. اما شیریت تنها اپلیکیشن کاربردی انتقال فایل بین دو دستگاه نیست و جایگزین های دیگری هم دارد که تبلیغات کمتری نسبت به شیریت دارند!

جایگزین هایی برای SHAREit

XENDER

اپ Xender مانند اپ SHAREit، یک کراس پلت فرم می باشد. این اپ در طیف گسترده ای از سیستم عامل هایی مانند اندروید، IOS و ویندوز PC در دسترس است. شما همچنین می توانید فایل ها را با استفاده از ویژگی اشتراک گذاری وب انتقال دهید، درواقع نیازی به طرف دوم برنامه نیست و انتقال از طریق مرورگر انجام می شود.

در Xender تبلیغاتی به چشم نمی خورد. علاوه بر آن رابط کاربر ساده ای دارد و تمام ویژگی های ضروری آن در دسترس است. این اپ می تواند گزینه مناسبی برای جایگزین SHAREit باشد.

ZAPYA

زاپیا یک گزینه مناسب برای جایگزین SHAREit است. ولی مانند SHAREit، تبلیغات دارد. البته رابط کاربری آن کمی بهتر از SHAREit است، زیرا ابزارهای انتقال فایل را از ویژگی های غیر ضروری جدا شده است.

برنامه Zapya همچنین از چندین دستگاه پشتیبانی می کند. شما می توانید از آن در iOS، Windows PC و Mac استفاده کنید. یک رابط به اشتراک گذاری وب جداگانه مشابه Xender نیز دارد.

SILFER FILE TRANSFER

اپ انتقال فایل SilFer رقابت سختی با SHAREit دارد. این اپ فقط دارای قابلیت انتقال فایل است، از این رو رابط کاربری خوب و ساده ای دارد. و می توان به عنوان جایگزین SHAREit روی آن حساب باز کرد.

اگر شما برنامه قابل نصب PC را دوست ندارید، می توانید از طریق نسخه وب آن به فایل ها دسترسی پیدا کنید. فایل ها را می توان از طریق Wi-Fi، Wi-Fi Direct و Hotspot منتقل کرد. نکته جالب توجه این است که اپ SilFer به طور همزمان از چندین انتقال بین چندین دستگاه پشتیبانی می کند.

FEEM

اپ Feem جز اپ های مینیمال و بسیار سریع است. برای به اشتراک گذاری فایل ها باید به شبکه Wi-Fi یکسان متصل شوید. در غیر اینصورت شما می توانید برای ارسال و دریافت فایل یک Hotspot ایجاد کنید.

مشابه اپ های بالا، Feem برای سیستم عامل هایی مانند iOS، Windows ۱۰، Mac و Linux در دسترس می باشد. شما همچنین می توانید از طریق مرورگرهای وب به فایل ها دسترسی پیدا کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *