رها شدن از باورهای منفی با هیپنوتیزم

هیپنوتیزم: ذهن مثل کودکی بازیگوش مرتب بین گذشته و آینده گردش می‌کند، با آموختن روش‌های بدست گرفتن افسار ذهن می‌توانید مانع سفر آن به گذشته‌های نامطلوب شوید.اگر دقت کرده‌باشید بیشتر اوقات ذهن یا در گذشته سیر می‌کند یا در آینده و کمتر پیش می‌آید که ذهن به همان زمان حال فکر کند. نباید انتظار داشت که بتوان همه چیز را فراموش کرد. بسیار پیش می‌آید که نمی‌توانیم خیلی از چیزها را فراموش کنیم به‌خصوص اگر خاطرات خوبی با آن داشته باشید. به هر صورت بخشی از آن خاطرات همیشه همراه ما خواهد بود.

هیپنوتیزم شما را از خواب باورهای منفی و غلط بیدار می کند.موانع را از سر راه شما بر می دارد.با هیپنوتیزم از خواب بیدار می شوید و خود حقیقی که بسیارقدرتمند و سودمند می باشد را به نمایش می گذارید.

زمانی که در هیپنوتیزم به یک مهندس تلقین شد که فرد بسیار ضعیف و کودنی هست،او حتی قادر به محاسبه ۲بعلاوه ۲ نبود.آیابارها به ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم به صورت کلامی و غیر کلامی تلقین نکرده اند که کودن هستیم،بی توجه هستیم،در درس ریاضی،فیزیک و یا…ضعیف هستیم.این تلقینات محیطی منفی،باورهای محدود کننده ای برای ما ایجاد کرده است.آیا ما همانند مهندس پرتجربه نیستیم که در اثر تلقینات محیطی هیپنوتیزم شده ایم و حالا قادر نیستم که بسیار از کارها را انجام دهیم.تنها با هیپنوتیزم می توانیم از این باورهای منفی دست بکشیم و از خواب بیدار شویم .

عدم تمرکزفکر و تشویش و حواس پرتی،از مشکلاتی می باشدکه مانع روند یادگیری می شود.با استفاده از هیپنوتیزم و استفاده مکرر از خودهیپنوتیزم می توانید تمرکز خود بخودی که بهترین نوع تمرکزمی باشد و در یادگیری نقش بسزایی دارد،تمرکز و حافظه را با استفاده از هیپنوتیزم به قدری می توان زیادکرد که فرد باسرعت زیاد قادر باشد دلایل منطقی و عقلی بیاورد و حتی معادلات ریاضی را حل نماید.

بی علاقه گی به درس،کلاس و تحصیل در اکثر نوجوانان و جوانان وجود دارد.افرادی هم وجود دارند که علاقه زیادی به تحصیل دارند.اینگونه افراد در تحصیل مشکلات کمتری نسبت به بقیه دارندوبه نظرمی رسد که دارای حافظه بیشتری می باشند.با استفاده از هیپنوتیزم علاقه در فرد ایجاد می شود،به طوری که بدون نیاز به انرژی اضافی و باعلاقه زیاد ,سایت هیپنوتیسم دات آی آر,به کار مورد نظر(تحصیل یا هر دیگر)مشغول خواهد شد.این علاقه با یادگیری ،به یادآوردن مجدد و حافظه ارتباط مستقیم دراد و به طور معجزه آسایی باعث افزایش آن خواهد شد تحقیقات نشان می دهد که اگر علاقه ای در فرد وجود داشته باشد و هدف مشخص داشته باشد سلولهای کورتکس مغز(سلولهای خاکستری)شرایط را فراهم می کنند تا فرد موفق شود.

نگرانی از جلسه امتحان ونگرانی در ارتباط با دیگران و صحبت کردن در کلاس و جمع،مشکل دیگر قابل حل از طریق هیپنوتیزم است.آرامش یکی مشخصه های بارز آن است.هیپنوتیزم حالتی است که سلولهای مغزی در حالت آرامش کامل،اعمال خود را انجام می دهند.نگرانی بیش از حدمانع یادگیری می شود.اگر فردی نگرانی و استرس داشته باشد؛میزان یادگیری تا۱۰%کاهش می یابد.

با هپنوتیزم می توانیم به داشتن آرامش و اعتماد به نفس شرطی شویم کارهارا در کمال ارامش و بدون هیچگونه استرس و اضطراب انجام دهیم.زمانی که اضطراب وجود داشته باشد ممکن است راه حلی پیدا شود ولی خلاقیت سرکوب می گردد.می توانیم از این طریق(خودهیپنوتیزم)یادگیری در آرامش یا یادگیری در آلفا که بسیار پایدار می باشد را بیاموزیم .درجلسه امتحان و کنکورما نیاز به ارامش بسیار زیادی داریم تا بتونایم به نحو احسن از اندوخته های علمی خود استفاده کنیم .این آرامش با هیچ دارویی به دست نمی آید.تنها هیپنوتیزم و مدیتیشن و روشهای مشابهی است که آرامش همراه با هوشیاری و تیزهوشی را به ارمغان می آورد.

مثال دیگر تنبلی است.در تنبلی فرد انرژی لازم برای انجام کار را در خود نمی بیند.همانطورکه با قدرت هیپنوتیزم آشنا شدید هیپنوتیزم می تواند “احساس انرژی”در فرد ایجاد کند.این احساس انرژی نیروی لازم جهت انجام کارها را در فرد ایجاد می کند.ALERT HYPNOSIS یا هیپنوتیزم هوشیار روش بسیار مؤثر برای از بین بردن حالت تنبلی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *