Google contacts در دسترس اندرویدی ها!

 

به تازگی گوگل برنامه‌ای را که قبلا منحصرا برای نکسوس، پیکسل، اندروید وان و دستگاه‌های نسخه گوگل‌پلی ساخته بود، برای تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید که دارای نسخه ۵٫۰ لالی‌پاپ یا جدیدتر اندروید هستند، قابل اجرا کرد. این برنامه Google Contacts نام دارد که در حال حاضر در Play Store موجود می باشد حتی اگر شما دارای گوشی‌های نکسوس، پیکسل، اندروید وان یا نسخه گوگل‌پلی نباشید.

CCC0C1D1-CD9D-4908-9565-28B1343BD4CA-14429-0000140F9176D68E

طراحی این برنامه به گونه‌ای است که به طور کامل آنچه را که یک برنامه فهرست مخاطبان باید داشته باشد، ارائه می‌دهد. زمانی که آن را نصب کردید، می‌توانید به جای لیست مخاطبان گوشی یا برنامه People از آن استفاده کنید، زیرا این برنامه بهتر و زیباتر است. نسخه جدید برنامه این اجازه را به شما می‌دهد که مخاطب‌های تکراری را در فهرست مخاطبان ادغام کنید. این برنامه همچنین برای افزودن اطلاعات به مخاطبان موجود به طور خودکار هشدار می‌دهد.

این برنامه از مخاطبان شما در گوگل اکانت بک‌آپ می‌گیرد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا مخاطبانی که حساب کاربری گوگل دارند، مشاهده کنید، همچنین به راحتی مخاطبانی را اضافه و ویرایش کنید. دانلود این برنامه رایگان است.

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *