روش دسترسی به استوری های قدیمی اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام

همانطور که می دانید استوری های اینستاگرام تا ۲۴ ساعت در دسترس هستند و پس از گذشت این زمان کاربران قادر به تماشای استوری ها نیستند.

در تنظیمات این اپلیکیشن گزینه هایی برای مشاهده مجدد استوری ها وجود دارد تا درصورت لزوم به آنها دسترسی داشته باشید.

در جدیدترین نسخه اینستاگرام قابلیتی فراهم شده تا با روشن کردن آن استوری ها در قسمت آرشیو ذخیره شوند تا در صورت نیاز بتوان از آنها استفاده کرد.

در نسخه جدید اینستاگرام بخشی به نام Stories Archive وجود دارد که استوری ها پس از ۲۴ ساعت در آنجا قرار میگیرند. در واقع در این بخش می توانید تمامی استوری هایی را که قبلا (بعد از آپدیت جدید) قرار داده اید، مشاهده کنید، بار دیگر به عنوان استوری به اشتراک بگذارید، به استوری های لایت اضافه کنید و یا کلا آن را حذف نمایید.

برای این که استوری شما بعد از گذشت یک روز در این بخش قابل دسترس باشد، باید در ابتدا از بخش تنظیمات، تیک گزینه Save to Arhive را بزنید. البته این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

در واقع استوری هایی که با روشن بودن این ویژگی پست می شوند، بعدها در بخش آرشیو شده ها در دسترس خواهند بود. بر خلاف بخش های لایت، استوری های آرشیو شده، تنها توسط صاحب حساب کاربری قابل دسترس هستند. علاوه بر این ها شما می توانید استوری های های لایت شده هم به استوری های آرشیو شده اضافه کنید.

برای دسترسی به استوری های آرشیو شده در اینستاکرام مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

اینستاگرام را باز کرده و وارد پروفایل شخصی خود شوید.
در بخش بالایی رابط بر روی آیکون فلش دایره ای کلیک کنید.
در صفحه جدید می توانید تمامی استوری های آرشیو شده تان را ببینید و در صورت نیاز هرکدام را که می خواهید بار دیگر پست، حذف و یا های لایت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud