آموزش مخفی کردن استوری در اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام

برای کسانی که از اینستاگرام استفاده می کنند، غالبا ویژگی استوری اینستاگرام بسیار جالب بوده و برخی نیز علاقه مند به تماشای استوری دیگر کاربران هستند.
در واقع نیز استوری اینستاگرام یک امکان جذاب و فوق العاده سرگرم کننده می باشد. اما ممکن است برخی از کاربران اینستاگرام علاقه ای به دیدن استوری دیگران نداشته و یا دوست نداشته باشند کسی استوری خود آن ها را نیز ببیند.

اگر ترجیح می دهید استوری برخی از افراد برای شما نمایش داده نشده و ترجیح می دهید این ویژگی را خاموش نگه دارید، در بخش آموزش اینستاگرام با ما همراه شده و به دستور العمل این کار توجه کنید.

برنامه ی اینستاگرام را باز کرده و به بخش بالایی صفحه بروید. در اینجا از میان استوری هایی که در قسمت بالایی صفحه ی اینستاگرام خود دارید، صفحه ی کاربری فردی که مایل به دیدن استوری وی نیستید را پیدا کنید.

اکنون بر روی نام این شخص کلیک کرده و کلیک خود را نگه دارید تا چند گزینه برای شما نمایش داده شود، در اینجا می باید روی گزینه ی Mute Story کلیک کنید.

با انجام این دستور العملی استوری های صفحه ی اینستاگرام این شخص به پایانی ترین قسمت لیست انتقال پیدا کرده و دیگر برای شما نمایش داده نمی شود.

ممکن است پس از مدتی پشیمان شده و دوباره مایل باشید استوری این شخص را مشاهده کنید.

برای این کار می باید دوباره روی حساب کاربری شخص مورد نظر کلیک کرده و کلیک خود را نگه دارید تا چند گزینه پدیدار شده و گزینه ی Unmute story را انتخاب نمایید.
حالا دوباره استوری فرد مورد نظر برای شما نمایان خواهد گردید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *