ربایش توسط فرازمینیان چگونه شروع و پایانی دارد؟

علا ئم ربوده شدگان توسط بیگانگان
سال ۱۹۸۷، نقطه‌ی اوج این پدیده بود. هم کتاب اسرار بشقابهای پرنده چاپ شد و هم کتاب  مهاجمان فضایی نوشته‌ی باد هاپکنیز.

این دومی توضیح داده بود که رفتار بیگانگان تا حد زیادی سادیستیک و در راستای هدف آنها مبنی بر تولید نژادهای دورگه از انسان‌ها و فضایی‌هاست.
همین طورکه این پدیده و مروجان نظریاتش در میان مردم عادی محبوبیت بیشتری می‌یافتند، نویسنده‌ی دیگری به نام دکتر «توماس ادبولار» درکتابی دو‌جلدی با عنوان « ربایش توسط یوفوها اهمیت یک راز» صد‌ها گزارش مربوط به این پدیده را جمع‌آوری کرد و مورد بررسی قرار داد. او تلاش کرده بود نشان دهد گرچه ساختار این گزارش‌ها برای گزارش‌دهند‌گانش واقعی به نظر می‌رسد، اما در واقع همگی از نوعی الگوی خاص پیروی می‌کنند. او نتیجه گرفت این تجربیات هشت مرحله‌ی مشخص را پشت سر می گذراند.
بسیاری از گزارش‌های ادعایی با یک مشاهده‌ی یوفو آغاز می‌شوند. در برخی موارد، این مشاهدات با اختلالات الکترو‌مغناطیس یا ایجاد آثار فیزیکی دیگر روی ساختمان منزل یا وسیله‌ی نقلیه‌ی فرد همراهند. در بعضی گزارش‌های دیگر در اواخر دوران طلایی ربایش‌ها، افراد از درون اتاق خواب خود ربوده می‌شدند.
همیشه مشخص نیست که یوفو چگونه وارد صحنه شده است. داخل این سفینه‌ها، معمولا فضاهایی گرد با مربعی وجود دارند که به طرزی غیرعادی نورپردازی شده‌اند. اتاق‌های آزمایش نیز بسیار تمیز، مرتب و ساده به نظر می‌رسند. معمولا لباس‌های فرد ربوده شده را از تن او بیرون می‌آورند و او چاره‌ای جز اطاعت ندارد.
گاهی این کار با خشونت همراه است. گاهی اوقات فرد برای شروع آزمایش‌ها مجبور به حمام کردن یا فرورفتن در مایعی خاص می‌شوند. این افراد، معمولا موجودات فضایی نژاد خاکستری را مشاهده می‌کنند؛ گاه به تنهایی و گاه به همراه موجوداتی بلند قدتر.‌
ابزارهایی مکانیکی شبیه دستگاه‌های اشعه‌ی ایکس، بدن فرد را اسکن می‌کنند؛ گاه فیزیکی و گاهی روانی و ذهنی. بعضی وقت‌ها آزمایش‌های دیگری نیز روی فرد انجام می‌شود.
همیشه هدف از انجام این آزمایش‌ها را برای فرد توضیح نمی‌دهند همچنین گاهی اوقات ایمپلنت‌هایی در بدن فرد کار گذاشته شده و گاهی نیز از بدنش خارج می‌شود. ارتباط با این بیگانه ها معمولا از طریق تله_پاتی است. بعضی افراد ادعا می‌کنند در این مرحله، ذهن‌شان توسط موجودات فضایی (معمولا رهبر آنها) مورد بررسی قرار گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *