جلوگیری از ترک خوردن رژ لب چگونه است

لب

لب

پوسته پوسته شدن رژ لب تمام زیبایی رژ را از بین می برد و حالت بدی به لب های شما می دهد. ترک خوردن رژ لب دلیل دارد و راه حل. در ادامه دلایل بروز چنین مشکلی را توضیح داده ایم و همچنین ترفندی را به شما آموزش خواهیم داد که به کمک آن رژ لبتان ساعت های مانند لحظه ی اولش باقی خواهد ماند.

– چنانچه لازم است پوسته های لبتان را بگیرید. لب های خشک باعث می شود که رنگ رژ لبتان ناهموار و رگه رگه به نظر برسد. اول از یک مسواک برای تمیز کردن لب هایتان استفاده کنید.

– به آرامی لبتان را زیرسازی کنید. مطمئن شوید که روی تمام لبتان را به طور مساوی با زیرساز آرایشی تان پوشانده اید. سپس کمی بیشتر روی لبتان از زیرساز استفاده کنید.

– کمی برق لب روی لب هایتان بزنید تا مرطوب شود. این مورد اختیاری است اما اگر لب های بسیار خشکی دارید مفید است؛ برق لب کمک می کند که رژ لب را راحت تر روی لب تان بکشید.

– رژ لب بزنید. این کار را زیر نور انجام دهید تا کارتان را به درستی انجام دهید.

– در پایان کمی پودر شفاف روی رژ لبتان بزنید. ترکیبی از زیرسازی، برق لب و پودر، از ترک خوردن رژ لبتان جلوگیری می کند.

نکات و هشدارها

هنگامی که می خواهید خط لب بزنید از یک خط لب مدادی که نوکش تیز باشد استفاده کنید. سپس به آرامی نوک آن را روی دست تان بکشید تا قبل از استفاده سر آن کمی نرم شود.
لب هایتان را با مدادی که ماندگاری طولانی دارد پر کنید. این کار هم می تواند به جلوگیری از ترک خوردن رژ روی لبتان کمک کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *