ایلان ماسک: اهرام توسط بیگانگان ساخته شده اند.

ایلان ماسک

 

Elon  معروف است که هر از گاهی بیانیه های مختلف بحث برانگیزی را در توییتر خود منتشر می کند. دو روز پیش ، جریان اصلی شوکه شده بود: “بیگانگان احتمالاً اهرام ساخته اند.”

بیگانگان در اهرام ساختند

– ایلان ماسک (elonmusk) ژوئیه ۳۱، ۲۰۲۰

این خبر سر و صدای زیادی به پا کرده است. در مجموع ، بیش از ۹۹ نظر به آن پاسخ دادند. از جمله وزیر همکاری بین المللی مصر: “من کار شما را با تحسین فراوان تماشا می کنم. من از شما و Space X دعوت می کنم تا متن نحوه ساخت اهرام را بررسی کنید و همچنین به مقبره سازندگان هرم نگاه کنید. آقای ماسک ، ما منتظر شما هستیم. “

من با تحسین فراوان کارهای شما را دنبال می کنم. من شما و Space X را دعوت می کنم تا در مورد نوشته های مربوط به نحوه ساخت اهرام کاوش کنید و همچنین مقبره سازندگان هرم را بررسی کنید. آقای. مشک ، منتظر شما هستیم. @الون ماسک https://t.co/Xlr7EoPXX4

– Rania A. Al Mashat (RaniaAlMashat) اوت ۱، ۲۰۲۰

برخلاف پاسخ مفید وزیر ، او دوباره صحبت کرد فرعون تاجگذاری نشده (گفته می شود که او خود را تناسخ یک فرعون می داند) دبیرکل سابق زهی هاوس، که این عبارت را کاملاً انتخابی انتخاب کرد.

الونا موسکا : “من مقبره سازندگان هرم را پیدا کرده ام ، بنابراین همه جهان می توانند متقاعد شوند که آنها مصری بوده و هیچ برده ای نیستند.”، برای نوشت مصر امروز.

زهی هاوس وی به دلیل برخورد محافظه کارانه و رفتار محبت آمیز خود در بررسی تاریخ مصر به روشی که از آموزه های مستقر دور شود ، شناخته شده است. چندین بار او با افرادی مانند لبه چاقو بود اریش فون Daniken, جان آنتونی غرب، استاد زمین شناسی رابرت شوخ, رابرت باوال a گراهام هنکاک. دومی با هواسم در سال ۲۰۱۵ سعی کرد یک بحث واقعی داشته باشد. تمام این رویداد با بی بند و باری به پایان رسید. زهی هاوس نگرش خود را به مردی ثابت کرد که او نمی خواهد چیزی بشنودبرای آنچه او می گوید در هر شرایطی اعمال می شود ، حتی اگر این بزرگترین دروغ باشد.

زهی هاوس دارای گذشته ای بسیار بحث برانگیز است که همراه با دروغگویی ، دسیسه ، پنهان کاری و فریب علمی (غیر) است ، که همیشه یک هدف واحد داشته اند. از آشکار شدن حقیقت در مورد تاریخ مصر – تاریخ واقعی – جلوگیری کنید. ما در یک مجموعه چند بخشی به موضوع می پردازیم.

Elon مشک سعی کرد اظهارات خود را نرم کند خواننده توجه پیوندی به اثر را در نظرات Musek پیدا می کند ویلیام فلیندرز پتری (۱۸۵۳-۱۹۴۲)، که همچنین مصرشناسان ارتدوکس را با اظهاراتی مبنی بر اینکه مصریان باستان باید فن آوری های فراتر از توانایی های زمان ما داشته باشند ، سرازیر کرد. یافته های باستان شناسی وی به این موضوع اشاره دارد. به عنوان مثال  مهندس مکانیک کریستوفر دان در کتاب او فناوری از دست رفته هرم سازان کار خود را ادامه داد

اریش فون Daniken تمام زندگی خود را به مداخله از بیگانگان و در مورد مصر نشان می دهد، او اغلب از کار دوست خود  رودولف گانتنبریک کاشف به اصطلاح درب در شافتها اهرام بزرگ یاد می کند.  رودولف گانتنبریک او که به عنوان یک شخصیت محترم درک شده بود ، هنگامی که به خودش اجازه داد کشف خود را بدون رضایت منتشر کند ، از دستش خارج شد.

جان آنتونی غرب با حمایت یک استاد زمین شناسی روبرتا شوکا در سال ۱۹۹۳ این نظریه را ارائه داد که با توجه به تجزیه زمین شناسی سنگها در ابوالهول و دیواره های اطراف ، ابوالهول به تنهایی حداقل ۱۲۰۰۰ سال قدمت دارد. از کارهای علمی تفصیلی پیش از زمین شناسان با موفقیت دفاع شد اما در برابر مصر شناسان با موفقیت چندانی انجام نشد. مارک لنر (دوست صمیمی زهی هاوس) اظهار داشت:

 “هیچ مصرشناسی وجود ندارد که با شما موافق باشد. یک تکه یا کتیبه از آن زمان برای من پیدا کنید که ثابت کند تمدنی وجود دارد که قادر به ساخت چنین چیزی است. ” حدود ده سال بعد ، چنین تمدنی را یافتیم.

\ Göbekli تپه (ترکیه) ، که باستان شناسان باید با نارضایتی زیاد اعتراف کنند ۱۰۰۰۰ هزار سال قدمت دارد. علیرغم این وارونه اساسی ، خطای او مارک لنر او هنوز تماس نگرفته است.

رابرت بووال: نظریه همبستگی جبار

علاوه بر قدمت زمین شناسی واضح ، تاریخ ساخت اهرام و ابوالهول در مصر را به زمان قبل از آخرین سیل جهان (تقریباً ۱۱۵۰۰ قبل از میلاد) باز می گرداند ، همچنین به اصطلاح نظریه کمربند شکارچی (OCT) ، تالیف شده توسط رابرت باوال.

او با هم گراهام هنکاک نشان داد که اهرام موجود در فلات جیزه مطابق صورت فلکی دقیق مربوط به موقعیت ستارگان در صورت فلکی جبار قرار گرفته اند.

علاوه بر این ، تحقیقات بعدی نشان داده است که این فقط اهرام موجود در کمربند جبار نیستند بلکه کل صورت فلکی هستند.

آنچه در آسمان می بینیم را می توان در زمین نیز یافت ، که توسط اهرام و معابد در سراسر مصر نشان داده شده است.

در همان زمان ، راه شیری خود با جریان رود نیل ارتباط دارد. گراهام هنکاک علاوه بر این ، او OCT را گسترش داد تا در راستای Sphinx (در اصل مجسمه شیر) قرار بگیرد ، که نمونه اولیه آن را در روز انقلاب بهار بررسی کرد – صورت فلکی لئو. و آخرین لحظه هم ترازی ستارگان بالای هرم و ابوالهول با تصویر شما چه زمانی بود؟

فقط ۱۱۵۰۰،XNUMX سال قبل از میلاد مسیح بود. جان آنتونی غرب وی افزود: سیل جهان در ۱۱۵۰۰ قبل از میلاد در حال وقوع بود ، بنابراین به احتمال زیاد قبل از آن اهرام تشکیل شده اند. اما این ما را حداقل یک دوره بزرگ بزرگ (همچنین سال افلاطونی / سال مجارستان) به حدود ۳۷۰۰۰ سال قبل از میلاد می برد!

رابرت باوال (نویسنده ، مهندس عمران) عقیده دارد که این اهرام توسط انسان ساخته شده اند ، اما طبق دستورالعمل موجوداتی (بیگانگان) که در مقایسه با انسانهای آن زمان دانش فنی و ریاضیاتی داشته اند ، که ما نمی توانیم درک کاملی از آنها داشته باشیم ، چه رسد به اینکه امروز از آنها تقلید کنیم.

بنابراین روشن است که Elon  به یک مکان بسیار حساس برخورد کنید … ادامه دهید.

موضوع فرازمینی ها و تأثیر تکنولوژیکی در تاریخ ما مورد توجه قرار خواهد گرفت یاروسلاو دولشل na سومین کنفرانس بین المللی Sueneé جهان.

چه کسی اهرام را ساخته است؟

  •  
  •  
  •  

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *