ایده جالب برای کار در منزل

کسب و کار ها دیگر از شکل سنتی خود خارج شده اند و به شکل جدیدتری به نام فریلنسینگ «آزاد کاری» انجام میشوند. کار از منزل شاید واژه ای مناسب تر باشد. چرا که عملا یک فریلنسر در خانه خود است، ولی کارش را هم انجام میدهد.

ایده های زیادی برای راه اندازی یک کسب و کار در منزل وجود دارد. بسیاری از ما تخصص کافی برای ایجاد یک کسب و کار را داریم اما به دلایلی چون کمبود بودجه یا نداشتن انگیزه لازم. هیچ اقدامی نمیکنیم.

یکی از کارهایی که میشود از منزل شروع کرد و سپس در سطح محله و شهرمان به سرعت معروف شد، خدمات تعمیر و نگهداری کامپیوتر است!

برای این کار نیاز به تخصص کافی در امور مربوط به رایانه از قبیل عیب یابی سیستم، نصب ویندوز و … دارید.

نگران نباشید امروزه در هر خانه ای رایانه ای یافت میشود. و کم نیستند تعداد کسانی که در حل مشکلات رایانه عاجزند!

بنابر این میتوان این کار را به صورت جدی شروع کرد و به آینده این شغل هم امیدوار بود. چرا که نه تنها پول در می آورید بلکه از هر سیستم مشکل دار یک نکته جدید می آموزید. در نهایت اگر به عنوان یک فرد نیمه حرفه ای وارد کار شده اید بعد از یک سال چیزی از یک مهندس کامپیوتر کم ندارید.

برای شروع کار کافیست، یک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و یا کارت ویزیت چاپ کنید و خدماتتان را شرح دهید و این نکته را یادآور شوید که تمام این کارها را در خانه مشتری انجام میدهید. چراکه عده زیادی از افراد حوصله حمل و نقل کامپیوتر به یک تعمیرگاه را ندارند. و این بهترین فرصت برای شماست.

پس از آنکه اطرافیان تان بفهمند چنین قابلیت هایی دارید. قطعا آنها نیز شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و این جریان ادامه میابد بعد از مدتی خواهید دید که شما حسابی سرشناس شده اید.

با این کار شما یک مغازه در کل شهر دارید که میتوانید در هر کجا خدمات ارائه دهید. علاوه بر آن اجاره مغازه و هزینه قبوض آب و برق هم ندارید. فردا دیر است از همین الان شروع کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *