معرفی پلتفرم ورکینگ نات ورکینگ

فریلنسر ها اغلب دنبال وبگاه هایی میگردند، تا بتوانند در آنجا کار آنلاین پروژه ای انجام دهند. در سرتاسر وب هزاران سایت وجود دارند که هر کدام به نوعی چنین امکانی را برای فریلنسر ها فراهم می آورند.

WorkingNot Working یکی از این پلتفرم ها است. البته کمی گران قیمت است و خدماتی برای فریلنسرهای خلاق در زمینه های بازاریابی، طراحی، فناوری و تولید، خدماتی ارائه می دهد.

شرکت هایی هم که از این پلتفرم ها استفاده می کنند، خود شرکت هایی چند ملیون دلاری مانند Google، Apple، Airbnb، New York Times و از این دست هستند.

افراد خلاق و مستعد در هرکدام از این بخش های هنرمندان، طراحان، توسعه دهندگان، سازندگان ویدئو، نویسندگان خلاق و غیره می توانند فرم درخواست خود را برای هیئت مدیره شرکت ارسال کنند. ارائه رزومه کاری هم بخشی از روند تکمیل فرم «درخواست» است. لازم به ذکر است که تنها حدود ۱۰درصد از متقاضیان قبول می شوند.

اعضای این پلتفرم می توانند زمان های آزاد خود را اعلام کنند تا در حین انجام پروژه برایشان مزاحمتی ایجاد نشود. مؤسسات هم با پرداخت مبلغی کم می توانند به ساعات آزاد اعضای انجمن نویسندگان دسترسی پیدا کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *