گفته می شود جیمی کارتر قبل از تصدی مقام خود یک بشقاب پرنده را مشاهده کرده بود

جیمی کارتر و یوفوها

جیمی کارتر و یوفوها

مشاهدات بشقاب پرنده ها یکی از مواردی است که دیدگاه های بسیار متفاوتی بر روی آنها وجود دارد. برخی از مردم قاطعانه به وجود بشقاب پرنده ها اعتقاد دارند ، برخی فکر می کنند که کل ایده مضحک است و هر کس به آن ایمان داشته باشد دیوانه است. گروه سوم بزرگی دیدگاه هایی بین دو قطب دارند. منطقی به نظر می رسد که باید در جهان بی نهایت زندگی دیگری وجود داشته باشد که حداقل به اندازه ما هوشمند و پیشرفته باشد و سفر فضایی را کشف کرده باشد. با این وجود هیچ کس تاکنون شواهد قطعی در این باره ارائه نکرده است.

تجربه رئیس جمهور کارتر

بسیاری از گزارش های “مشاهده” و گزارش های مربوط به “آدم ربایی” از منابع معتبر کمتر است – اما نه همه. یکی از این گزارش ها از طرف جیمی کارتر قبل از اینکه رئیس جمهور ایالات متحده شود ، بود. درمان خستگی مقاله ای در مورد تجربه رئیس جمهور کارتر منتشر کرده است. این اتفاق در سال ۱۹۶۹ هنگام رفتن به سخنرانی در محل Lion’s Club در لیری ، جورجیا شمالی رخ داد. او در آن زمان ماجرا را گزارش نداد ، اما در سال ۱۹۷۳ ، زمانی که وی قبلاً فرماندار جورجیا بود ، دفتر بین المللی بشقاب پرنده ها در اوکلاهما سیتی برای دریافت نظر به او مراجعه کرد.

تجارت خانوادگی کارتر (بخشی از مزرعه پسرانه کارتر) در پلینز ، جورجیا

وی با یادآوری این واقعه گفت که شخصی او را نسبت به شیئی در آسمان هشدار داده است. بنابراین نگاهی به بالا انداخت و جسمی درخشان را دید که به نظر می رسد به طرف او پرواز کرده و بر فراز درختان کاج متوقف شده است. گزارش شده است ، ابتدا یک چراغ سبز ظاهر شد ، سپس این شی عجیب شروع به تغییر رنگ کرد ، ابتدا به آبی ، سپس به قرمز ، و در آخر دوباره به سفید بازگشت ، و سپس دوباره به آسمان پرواز کرد. وی توصیف کرد که نور قبل از ناپدید شدن روشن تر و روشن تر است و به نظر نمی رسد هسته ای داشته باشد. او گفت که این یک تجربه نسبتاً عجیب است.

بشقاب پرنده ای ادعایی ، دیده شده در سال ۱۹۵۲ بر فراز پاسائیک ، نیوجرسی

پرزیدنت کارتر یکی از حدود ۲۰ شاهد بود که ادعا کرد این شی قبل از پرواز حدود ۱۰ یا ۱۲ دقیقه بالای درختان معلق مانده است. نیازی به گفتن نیست که اثبات آنچه او در آن شب شاهد بود تقریباً غیرممکن بود ، اما با این وجود این رویداد تأثیر ماندگاری بر جای گذاشت. هنگامی که کارتر در سال ۱۹۷۶ کاندیدای ریاست جمهوری شد ، وی حتی گفت که به افرادی که مایلند گزارش مشاهده یک بشقاب پرنده را بدهند ، اجازه می دهد تا این کار را انجام دهند ، و هر گونه اطلاعات جمع آوری شده با متخصصان و عموم مردم به اشتراک گذاشته می شود.

من هرگز افرادی که بشقاب پرنده ها را دیده اند مسخره نخواهم کرد

گزارش شده است که کارتر گفته است: “یک چیز قطعی است ، من هرگز افرادی را که می گویند اشیای ناشناخته (یوفو) را در آسمان دیده اند مسخره نخواهم کرد. اگر او رئیس جمهور شود ، من تمام اطلاعات مربوط به مشاهدات بشقاب پرنده هایی را که این کشور دارد در دسترس عموم و دانشمندان قرار خواهم داد. “او همچنین گفت که از وجود بشقاب پرنده ها مطمئن است ، زیرا خودش یکی را دیده است. هنگامی که وی به عنوان رئیس جمهور جدید انتخاب شد ، به سراغ رئیس سیا جورج اچ دبلیو بوش رفت تا از او سال کند که سازمان در مورد بیگانگان چه می داند؟ بوش از پاسخ دادن به این سوال امتناع ورزید ، بنابراین کارتر عقب نشینی کرد و بعداً گفت که هیچ مخفی کاری دولت توسط اطلاعات بشقاب پرنده وجود ندارد.

با گذشت زمان ، رئیس جمهور کارتر این اظهارات اولیه را نادیده گرفت و نظرات خود را در مورد افشای اطلاعات UFO پس گرفت. وی گفت که انتشار اسنادی از این دست می تواند برای مسائل امنیت ملی تأثیرگذار باشد.

Inside Edition از سال ۲۰۰۷ مصاحبه ای با رئیس جمهور سابق آورده است ، که در آن او اشاره کرده است که شیئی که دیده است “غیرقابل شناسایی” است و معتقد نیست که بیگانگان از سیاره ما دیدن می کنند.

چه چیزی تغییر کرده است؟

به نظر می رسد این مکالمه دور از جالب توجه و برخورد عمومی رئیس جمهور سابق است که این س whichال را ایجاد می کند: چه چیزی تغییر کرده است؟ چگونه او از چنین اطمینان به انکار احتمال وجود بازدید کنندگان فرازمینی رسیده است؟ این می تواند چیزی به همین سادگی باشد که آن زمان برداشت فوری از آن تجربه را سرکوب کرده و تفکر منطقی تری غالب شود.

شاید او تازه تصمیم گرفته بود که برای ده ها سال از حضور در جمع و مطبوعات خسته شده است.

با این حال ، AgentZero از Area51.org نظریه خاص خود را دارد. او نوشت که در هنگام ملاقات کارتر با بوش در مورد این موضوع ، بوش در ابتدا از گفتن چیزی امتناع کرد ، اما کارتر اصرار کرد. بعداً ، کارتر ظاهراً در دفتر بیضی دیده شد ، در حالی که سر خود را گرفته بود و اشک می ریخت ، اما هرگز آنچه را از CIA آموخته بود فاش نکرد.

بنابراین اکنون ما باید به چیزی فکر کنیم …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud