Kambo – دارویی جادویی از آمازون

قورباغه

قورباغه

جایی که طب سنتی کاملا ناکافی و ناکام است،  قورباغه ای از آمازون  می تواند جان شما را نجات دهد.

کامبو – فضولات قورباغه از آمازون

کامبو نام فضولات قورباغه  ای دو رنگ است که روی درختان در جنگل های بارانی آمریکای جنوبی زندگی می کند که قبایل بومی آمریکا از آن استفاده  دارویی می کنند.

آن ها از آن برای آماده سازی برای شکار و همچنین درمانی برای گزش مار ، مالاریا ، بیماری های همه گیر و سایر عفونت ها. طبق تحقیقات ، ترشح قورباغه حاوی ده ها پپتید است که برخی از آنها زیست فعال هستند استفاده می کنند. آنها تأثیر شدید در دفع معده و پانکراس دارند. آن ها قشر آدرنال و غده هیپوفیز را تحریک می کنند ، که به بهبود درک حسی و افزایش نشاط کمک می کند.

جلوه های کامبا

داروی کامب اثرات کوتاه مدت و بلند مدت دارد. اثرات کوتاه مدت شامل هوشیاری، خلق و خوی خوب، مقاومت در برابر خستگی افزایش یافته ، تقویت توانایی تمرکز آسان و آرامش ذهن ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، غلبه بر خستگی و بهبود کلی سلامتی.

کامبو و سطح معنوی

کامبو عنصر خالص آتش است. این نه تنها در سطح جسمی ، بلکه در سطح معنوی نیز موثر است. طبق گفته هندی ها ، کامبو اولین روح ارواح است که با احترام رفتار می شود. قورباغه – خرد طبیعی ما برای ما این نشان خواهد داد که عادات بد ما چیست ، از چه چیزهایی باید اجتناب کنیم و برای برقراری مجدد تعادل طبیعی خود باید چه کار کنیم – چگونه باید کیفیت زندگی خود را در سطح جسمی و معنوی ارتقا دهیم. کمبو به روشی طبیعی به تحول ما ، تغییرات لازم ، که سپس بدون تلاش زیاد شروع به انجام آنها می کنیم ، کمک می کند.

آیین

مراسمی که گذرانده ام قدم زدن در باغ گل رز نیست. به معنای واقعی کلمه است (همانطور که دوست دارم بگویم) خاموش شدن و سپس شروع مجدد ارگانیسم. از سوی دیگر آن را حس می کند، آن را بسیار آموزنده و مرد به قسمت پایین وجود من است، اما بخشی شدید ترین بیش از ۱۰ دقیقه، که می تواند تحمل کند.

سند پیوست نیز جالب است ، جایی که شمن می گوید .. “من ظرف ۱۴ روز سرطان را درمان می کنم .. ایدز طی سه هفته ..! “

اگر کسی از یک بیماری رنج می برد و شما فقط از پزشکان و پودرهای شیمیایی آنها رنج می برید ، Kambo می تواند راه جایگزین احتمالی باشد … شاید هیچ شارلاتانی با کت سفید برای تیم حفاری نکند لابی دارویی Prášek sro – پودر را ببلعید و چیزی نپرسید 🙂 دیگر هرگز جستجو نخواهید کرد و نیازی به آن نخواهید داشت. قورباغه آمازون بهترین پزشک طبیعی در سیاره زمین ما است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *