او را همانطور که هست دوست بدار

اس ام اس و متن عاشقانه کوتاه غمگین احساسی تیکه دار love
او را بی قید و شرط دوست بدار ، او را همانطور که هست دوست بدار ، زیرا او حق دارد سفر معنوی منحصر بفرد خود را داشته باشد و مراحل و آزمون های خود و شادی ها و غم های خود را طی کنند.

او را بی قید و شرط دوست بدار ، حتی اگر او کار خاصی برای تو انجام نداده باشد. به هر حال او را دوست بدار ، زیرا در واقع او مجبور نبوده است کاری برای تو انجام دهد! او در این جاده ی زندگی همانگونه که می خواهد زندگی می کند ، سفر می کند و این حق مسلم اوست تا هر راهی را که دوست دارد ، برای زندگی خود انتخاب کند.

او را بی قید و شرط و همانگونه که هست دوست بدار ، اما لطفاً خودت را هم فراموش نکن.

خود و قلب و طریقی را که شایسته دوست داشتن ، مراقبت ، گفتگو و توجه به آن هستی فراموش نکن.

او را همانطور که هست دوست بدار ، و سرزنش نکن. سرزنشش نکن زیرا در زندگی ، همه ی ما از این حق برخورداریم که به طریقی که می خواهیم زندگی کنیم و مسئولیت تو با خود و تنها خودت است ، نه تغییر دیگران ، نه قلب او.

او را همانطور که هست دوست بدار ، به همان طریقی که خود تو ، شایسته ی دیده شدن ، در آغوش کشیدن ، صحبت کردن ، گرامی داشتن ، دوست داشتن و گوش دادن هستی.

او را همانطور که هست دوست بدار ، اما فراموش نکن که به پیشرفت ادامه دهی ، به سفر خود ادامه دهی ، و لطفا او را دوست بدار اما آنقدر خود را دوست بدار که خود را در مسیر صحیح ات قرار دهی.

او را دوست بدار ، حتی از دور. مانند باغبانانی که گل های خود را دوست دارند ، مانند والدین وقتی فرزندان شان هزاران مایل دور تر از آنان زندگی می کنند.

او را دوست بدار ، حتی اگر فکر می کنی اوضاع متفاوت نخواهد شد.

او را دوست بدار ، حتی اگر نمی توانستی درک کنی ، حتی اگر ذهن تو قادر به دیدن آن عشق نبود.

او را بی قید و شرط دوست بدار ، حتی اگر این به معنای از یاد بردن تو باشد ؛ زیرا امروز ، ادراک هر دوی شما از عشق متفاوت است و آنچه او به دنبال آن است ، آنچه تو می خواهی نیست.
.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *