مدیریت یک فروشگاه اینترنتی از منزل

بسیاری از مشاغل هستند که میشود حتی از منزل هم آنها را راه انداخت و مدیریت کرد. هر چند کار از منزل چندان در جامه مقبول نیست اما بسیار به صرفه و سود‌آور است.

یک فروشگاه اینترنتی میتواند همان چیزی باشد که میتوانید راه اندازی کنید. برای این کار نیاز به یک وب سایت دارید تا محصولات تان را در آن به نماش بگذارید و …

اما توصیه هایی وجود دارد که با رعایت آنها میتوانید فروش موفق تری داشته باشید.

کار با سایت خود را برای کاربران آسان کنید

سایتی می تواند سود بیشتری داشته باشد که ناوبری در آن برای کاربران ساده باشد. این موضوع اهمیت بسیاری دارد همه افراد به یک سایتی نیاز دارند که پردازش در آن آسان باشد. هر چقدر که فرایند خرید برای مشتریان راحتر صورت بگیرد در نتیجه نرخ تبدیل نیز بهتر خواهد بود و همین امر در ایجاد کسب و کار آنلاین سودآور بسیار تاثیرگذار خواهد بود

بر اساس تحقیقات موسسه بایمارد، تقریبا ۷۰ درصد از کل کارت های خرید افراد بدون اینکه به خرید نهایی تبدیل شود به حال خود رها می گردد. این موضوع معمولا به خاطر ناکارآمد بودن سایت در راهنمایی مشتری است. هر چقدر تجربه کاربر از این مرحله بهتر باشد، سودآوری و فروش شما نیز بیشتر خواهد بود.
بنابراین هرچقدر این تجربه بهتر باشد، مشتری کمتر ناراحت می شود و خرید به خوبی انجام میشود.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

اکثر مردم بهینه سازی موتورهای جستجو برای سایت خود را درک می کنند، سئو نیز می تواند یک ابزار مهم برای بازدید سایتتان باشد. بنابراین باید با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و عنوان و توضیحات سایت، رعایت استاندارد در پیشرفت سایت خود قدم بردارید. برای این کار احتیاج به یک مدیر سایت دارید تا بتوانید تمامی تغییرات سایت را زیر نظر بگیرد، سئو این امکان را برای سایت شما ایجاد می کند تا ترافیک بیشتری در سایتتان ایجاد شود. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که از طریق موتورهای جستجو وارد سایتتان می شوند. نسبت به افرادی که با تبلیغات وارد سایتتان می شوند بیشتر خرید می کنند.

شبکه های اجتماعی نیز در جذب مشتری بسیار با اهمیت اند. بعنوان مثال یک کانال تلگرامی و یا یک پیج رسمی در اینستاگرام میتواند در معرفی محصولات تان بسیار با اهمیت باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud