تجهیزات کافی شاپ مدرن

چگونه قهوه درست کنیم؟کافی شاپ ها مکان هایی آروم برای گفت و گو های دوستانه است که اغلب به پاتوق افراد مبدل می گردد. از مهم ترین مواردی که مشتری ها در کافی شاپ ها ماندگار می شوند و به مشتری های همیشگی مبدل می گردند, سریع حاضر شدن سفارشات است. در صورتی که یک کافی شاپ از بهترین تجهیزات کافی شاپ استفاده کند, می تواند سفارشات مشتری را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت آماده سازد. در ادامه ی این مطلب چندین تجهیزات کافی شاپ و موارد استفاده ی آن را می آوریم. با ما همراه باشید.

تجهیزات کافی شاپ

دستگاه کرپ ساز

کرپ یک نوع شیرینی محبوب و پر طرفدار فرانسوی است که در معنای لغوی یعنی پیچاندن. دستگاه کرپ ساز دارای صفحه ی پوشش نچسب است که از دیگر ویژگی های آن می توان به ترموستات کنترل دما اشاره کرد. توسط دستگاه کرپ ساز می توان کرپ را راحت و آسان به وسیله ی ابزار مخصوص روی صفحه پهن و تهیه کرد. کرپ ها جز پر طرفدارترین شیرینی ها بین مردم می باشد که می توانید با تهیه ی این دستگاه مشتری های بسیاری را به سمت خود جذب کنید.

دستگاه وافل ساز

جالب است بدانید که وافل از شکل درخت کاج الگو گرفته است. دستگاه وافل ساز کاجی برای تمامی کافی شاپ ها مناسب است. این دستگاه حرارت ایده آل برای پخت مطلوب و یکسان همه ی قسمت های وافل را منتقل می کند. المنت های این دستگاه دارای مقاومت بالا می باشند. وافل نیز در کافی شاپ ها به مراتب سفارش داده می شود و در صورت تهیه ی این دستگاه مشتری های بسیاری را جذب خود می کنید.

آب هویج گیری صنعتی

دستگاه آب هویج گیری دستگاهی مناسب برای آب میوه فروشی ها و کافه ها و کافی شاپ ها است که احتیاجی به خرد کردن هویج نیست. توسط این دستگاه می توانید آب میوه های طبیعی به مشتری های خود ارائه دهید. با استفاده از این دستگاه می توانید آب هویج تهیه کنید و آب هویج تنها و یا آب هویج با بستنی در منوی خود ثبت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *