تابوت عهد عتیق

تابوت عهد عتیق

تابوت عهد عتیق

تابوت عهد عتیق، صندوقی برای نگهداری ده فرمان یا دستگاهی مجهز به هولوگرام برای ارتباط با خدایان بیگانه؟ کتاب مقدس می گه که تابوت عهد عتیق موسی طبق دستورالعمل های دقیق یهوه خداوند برای نگهداری تخته های سنگی که ده فرمان روی اونا نوشته یا حک شده بودند ساخته شده،.

تیٔوریهای توطیٔه بر خلاف کتاب مقدس میگن که بدستور فرازمینیها برای ارتباط با انسانها و هدایت اونا در راستای تربیت کردنشون برای ساخت جامعه و فرهنگ و تمدن ساخته شده.

بسیاری از نظریه پردازان توطیٔه معتقدند که یهوه خدای بنی اسرایٔیل یک نیروی عرفانی نبوده بلکه یک موجود زنده واقعی بوده،غریبه ای از یک سیاره دیگر.طبق نظر پدر فضانوردی باستانی اریک فون دنیکن این صندوق مرموز کار بازدیدکنندگان از یک سیاره دیگر و دارای تجهیزات پیشرفته فن آوری بوده و یا هست.

او این سیستم را به عنوان یک سیستم ارتباطی مجهز به یک راکتور هسته ای کوچک می داند.دنیکن معتقده بسیاری از بخشهای کتاب مقدس درباره بازدیدکنندگان از فضای خارج از زمین است که از زمین بازدید کرده اند.

این نیز در برخورد خدا با موسی هنگام دستورات بشریت به او نیز مشهود است و‌همچنین در داستان سودوم و گموره و در کتاب حزقیال نبی هم به وضوح دیده میشه.

صرف نظر از اینکه کار خدا یا فرازمینیها کسانی که بدون اجازه آن را لمس میکردند میمردند حتی کشیش هایی که باید با این جعبه کار می کردند انتخاب می شدند و لباسهای خاص تشریفاتی می پوشیدند.

دنیکن ادعا می کند که این روپوش های آیینی در واقع لباس محافظتی بود که قرار بود مردم را از تابش و تخلیه الکتریکی محافظت کند.

قطعا این صندوق خیلی بیشتر از اون چیزی هست که ما فکر میکنیم، اگر فقط یه صندوق ساده واسه نگهداری دوتا سنگ بوده اینقدر خون بخاطرش توسط هیتلر ، استالین، پرزیدنت بوش و خیلی از انسانها و سیاستها ریخته نمیشد.

علت اینکه سفت و سخت کره زمین برای یافتن این صندوق یا دستگاه زیر و رو میشه یکی دستیابی به راز و تکنولوژی استفاده شده در سیستم اون هست و دیگر اینکه مبادا این که بدست انسانها و دولتهای بی سیاستی بیفتد که سهل انگاری آنها باعث بشه که عموم از راز این صندوقچه باخبر شن زیرا که اگر تورات زیر سوال بره و خدای درون اون کتاب هویت واقعیش برای مردم نمایان بشه ،بدین شکل بزرگترین و سنگین ترین افسار و زنجیری بنام دین که بر گردن بشر هست پاره میشه که قطعا این چیزی نیست که برای گردانندگان و صاحبان زمین خوشایند باشه.

تابوت عتیق یه صندوق واسه نگهداری کلام خدابوده،اما خصوصیاتی که از اون توی تورات نوشته شده قطعا نمیتونسته مربوط به یه صندوق ساده باشه.

امروز خیلیها میپرسن که این تابوت یا صندوقچه کجاست؟

از کلیسا وقتی این سوال پرسیده میشه جواب میدن که این صندوق دیگه وجود نداره،چون یکی اینکه استفاده ای نداره،دیگر اینکه بنی اسرایٔیل دیگه احتیاجی بهش نداشتن و تاکید میکنه کلیسا که خداوند عیسی رو با قربان کردن روی صلیب جایگزین اون تابوت و کلام درون اون کرده.

خیلیها با این جواب قانع میشن،اما واقعیت این نیست،تنها نوشته های حک شده روی سنگها بزرگترین معما هستند که سالهای ساله همه شخصیتهای بزرگ دنبال اون تخته سنگها هستند تا ببینن که اولا با چه خطی اونا نوشته شده و مهمتر ابزار حکاکی که خدا استفاده کرده چی بوده!!

خدا اینجا خیلی واضح است که منظور بیگانگان هستند.یهودیان در تاریخ آزادیشون رو مدیون پارسیان هستند،وبه نسبت همین آزادی که ایرانیان به آنها دادند جشن پوریم رو حتی تا به امروز برگذار میکنن.

.رابطه دیرینه یهود و پارسیان این نظریه رو بوجود آورد که این تابوت شاید در منطقه های تحت فرمانروایی پارسها مخفی نگه داشته شده

.در خیلی از تمدن های قدیمی صحبت از آنوناکیها خدایانی که از آسمان به زمین آمدند هست و این باعث شد که نظرها برای جستجوی تابوت متوجه خاورمیانه جایی که مقر آنوناکیها بود،بشه.

بعد از هیتلر و استالین که تلاششون برای جستجوی این تابوت بی نتیجه موند،ایلومیناتها تصمیم گرفتند که منطقه خاورمیانه رو تفتیش کنن،از این رو بهانه هایی برای استقرار نیرو در این مناطق تراشیدند.

افغانستان، عراق و سوریه هدف این پروژه قرار گرفتند.آثاری از وجود این تابوت در ترکیه هم پیدا شده که امکان زیاد در سالهای آینده ترکیه هم مورد تفتیش قرار میگیره.

ترکیه از قدیمیترین کشورهای زمینه که در آن معماری دارای تمدن هست، مخصوصا با کشف شهرکی که قدمت دوازده هزارساله با دو کتابخانه داشت.

سال دوهزار و چهار کتابی توسط یوهانس و پیتر فیباگ بنام ماشین ابدی نوشته شد که در اون دو مهندس به نامهای گاردن ساسون و رودنی داله ماشینی رو بنام “”مانا ماشین”” طراحی کردن که گفته میشه مشابه دستگاهی هست که در اون تابوت حمل میشده،یه چیزی تو مایه های کارخانه کوچک اتمی.

من خودم به شخصه فکر میکنم که این جعبه در ارتباط آنوناکیها توسط موسی با مردم زمین ساخته شده و دارای سیستم هولوگرام برای حضور مجازی خدا بوده.

کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud