اسرار سفر موجودات فضایی به زمین

موجودات فضایی

موجودات فضایی

 با بررسی سیارات منظومه شمسی دریافته ایم تاکنون هیچ سیاره ای در این منظومه که همانند زمین توانایی تشکیل حیات را داشته باشد وجود نداشته است.

البته منظور از حیات با شواهدی که ما از آن داریم! زیرا تشکیل حیات در جهان آفرینش پیچیدگی های بس عظیمی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. در هر صورت باید از جست وجوی حیات آن هم از نوع تکامل یافته و ذی شعور در منظومه شمسی دست کشید و در ماورای آن درصدد کشف ناشناخته ها و موجوداتی فضایی باشیم که به دیدن کره زمین می آیند.

با توجه به سابقه حضور آنان در زمین که به چند هزارسال قبل باز می گردد می توان به این نکته روشن دست یافت که فرازمینی ها از لحاظ رشد علمی به درجات بالاو غیرقابل تصوری رسیده اند. در این باره می توان به چند نمونه اشاره کرد:

بر روی یک پاپیروس مصر باستان که متعلق به ۱۵۰۴ سال قبل از میلاد است قدیمی ترین مورد مکتوب و شناخته شده از رو یا رویی با بشقاب پرنده ها نگاشته شده است.

این نوشته متعلق به دوران حکومت فرعونی به نام توتموس سوم است و این مکتوب به جا مانده از مصر باستان در حال حاضر در موزه مصری ها واقع در واتیکان نگهداری می شود. این نوشته که توسط مصر شناسان ترجمه شده است داستان جالب و جذابی را شرح می دهد.

بر اساس این نوشته، روزی گروهی از مصری ها «یک دایره آتشین را دیده اند که از سمت آسمان به پایین فرود می آمد. این افراد با مشاهده پرنده آسمانی دچار وحشت شده اند و خود را بر روی زمین انداخته اند. از همراهان لشکر اسکندر مقدونی نیز نقل شده که گفته اند هنگام عبور لشکریان اسکندر مقدونی از یک رودخانه دو شیء پرنده و نورانی به آنها حمله کرده اند. این حمله باعث رم کردن اسب ها شد و سربازان به آن رودخانه، رود شیطانی لقب دادند.

۱۰۰سال قبل از تولد حضرت عیسی(ع) هنگام شروع جنگ ایتالیا وقتی فرمانده لشکر روم مشغول خواندن اعلامیه جنگ بود، صدای عظیمی از آسمان شنیده شد و کره ای از آتش که رنگ طلایی داشت بسرعت به طرف مشرق پرواز کرد و ناپدید شد.

۷۰ سال پس از میلاد مسیح(ع) و در یک روز بهاری، یک شبح نورانی در آسمان قسمتی از اروپا دیده شد.

۱۰ سال بعد نیز در سفر یکی از امپراتوران روم باستان شعله های نورانی عجیبی بر فراز یک جنگل که محل عبور امپراتور بود دیده و گزارش شد.

کریستف کلمب کاشف قاره امریکا، در سال ۱۴۹۲ میلادی، هنگامی که در حال دریانوردی به سمت قاره امریکا بود از بالاو پائین رفتن یک شیء نورانی در آسمان خبر داد و مشخصات آن را در دفتر یادداشت کرد. او فکر می کرد این پدیده نشانه رسیدن به خشکی است.

حدود ۲۰۰ سال پس از کریستف کلمب، یکی از اعضای انجمن سلطنتی انگلستان در مشاهدات خود نوشته است: من در حال عبور از پارک بودم که ناگهان نوری از پشت درختان برخاست و به آسمان رفت. بعد از بالارفتن شیء حالت آن به شکل افقی درآمد و با سرعت زیاد دور شد.

ژولیوس اوبسکوئنز از نویسندگان روم باستان از جمله اولین کسانی بود که به تحقیق در باره بشقاب پرنده ها پرداخت. وی در سال ۲۲۲ بعد از میلاد ثبت رویدادهای عجیب و غریب را آغاز کرده است. در آن سال دو کنسول رومی»یک نور عظیم بسان روز در شب» را مشاهده کردند آن هم هنگامی که «سه ماه در گوشه هایی از آسمان با فاصله زیاد از یکدیگر پدیدار می شدند.»

وی در سال ۲۱۶ بعد از میلاد نیز یک مورد دیگر از مشاهده بشقاب پرنده ها را ثبت کرد. وی نوشته است: «شبیه کشتی در آسمان ایتالیا مشاهده شدند. در آرپی، سپر گردی در آسمان مشاهده شد… در کاپوا آسمان آتشین شده بود و چیزهایی شبیه کشتی مشاهده شدند.» اوبسکوئنز در نهایت ده ها مورد از چنین مواردی را ثبت کرد که اغلب اشیای عجیب و غریب را سپر، کشتی، یا مشعل های سوزان می نامید یعنی با استفاده از نام اشیایی که در آن زمان برای مردم روم باستان شناخته شده بودند آنها را توصیف می کرد.

یک محقق قدیمی دیگر، پژوهشگری آلمانی به نام «کونراد لیکوستنز» بود که موارد بسیاری از مشاهدات خود از بشقاب پرنده ها در آسمان اروپا را به ثبت رسانید. شرحی که در ادامه می آید متعلق به سال ۴۵۷ بعد از میلاد است: «چیزی درخشان بر فراز آسمان بریتانیا و فرانسه مشاهده شد. اندازه آن بسیار بزرگ بود و روی عرشه آن گلوله ای آتشین شبیه یک اژدها قرار داشت که از درون آن دو شعاع نور به بیرون می تابید. یکی از این دو شعاع نور تا آن سوی فرانسه می تابید و شعاع دیگر تا ایرلند می رسید و این دو شعاع هم چون پرتوهای نور در انتها به آتش ختم می شدند.»

-در سال ۷۹۶ میلادی، «گوی های کوچکی مشاهده شدند که به دور خورشید می چرخیدند.»

-در سال ۹۱۹ میلادی، «چیزی شبیه یک مشعل سوزان در آسمان مشاهده شد و گلوله های درخشان ستاره مانند بر فراز آسمان مجارستان به جلو و عقب حرکت می کردند.»

-یک مشاهده دیگر که به آسانی قابل توضیح نیست در سال ۱۱۶۸ میلادی انجام گرفت: «یک گوی آتشین مشاهده شد که در آسمان به جلو و عقب حرکت می کرد.»

-در سال ۱۹۲۰میلادی راهبان و راهب بزرگ صومعه بگلند واقع در انگلیس یک «شیء نقره فام گرد، مسطح و درخشنده» مشاهده کردند که بر فراز صومعه پرواز می کرد و باعث «وحشت فراوان» شد.

-در کتیبه های بابل در بین النهرین که مربوط به بیش از ۲۵۰۰ سال قبل است، نوشته شده: الهه های آسمانی آمدند و به ما ریاضیات، نجوم، کشاورزی، قطعه قطعه سنگ ها و… آموختند.

چرا بشقاب پرنده؟ !

در ۲۴ژوئن ۱۹۴۷ میلادی خلبان ثروتمندی به نام کنت آرنولد در حالی که با هواپیمای شخصی خودش بر فراز کوه های کسکید واشنگتن پرواز می کرد با ۹ شیء پرنده دایره ای شکل در آسمان روبه رو شد. آن زمان هواپیماهای جت کمیاب بودند و آرنولد که تصور می کرد با چند هواپیمای جت روبه رو شده از روی حس کنجکاوی زمان عبور آنها را از میان ۲ قله «رینر» و «آدامز» اندازه گرفت. آن پرنده های عجیب فاصله ۲ کوه را در ۱۰۲ ثانیه طی کردند. وقتی آرنولد به زمین نشست و این زمان را بر مسافت ۴۷ مایلی بین ۲ کوه تقسیم کرد به نتیجه ای شگفت انگیز رسید. آن پرنده ها هرگز نمی توانستند هواپیمای جت باشند چرا که سرعتی معادل ۲/۲ برابر سرعت صوت داشتند!

در آن سال ها هیچ هواپیمایی حتی قادر به نزدیک شدن به یک پنجم این سرعت هم نبود. این ماجرا بسرعت به روزنامه ها کشیده شد. زمانی که خبرنگاران از او در باره شکل ظاهری آنها سوال کردند آرنولد گفت شبیه به بشقابی که در حال پرواز بودند و از آن زمان بود که کلمه بشقاب پرنده (UFO) به دایره المعارف ها راه پیدا کرد.

بسیاری از شاهدان معتبر و حتی افرادی سرشناس در گروه های چند نفره در گزارش های خود به موضوع جالبی اشاره می کردند و آن این که این اشیای پرنده پس از آن که از زمین بلند شده یا حتی در گوشه ای از آسمان بی حرکت بودند با سرعت آهسته ای شروع به حرکت در همه جهات می کردند آنگاه متوقف می شدند و سپس با سرعت هزاران کیلومتر در ساعت به راه افتاده و ناگهان با همان سرعت زاویه ۹۰ درجه می زدند! ما چه وسیله نقلیه ای (حتی حالادر دهه دوم قرن بیست و یک) اختراع کرده ایم که چنین مانورهایی را انجام دهد یا از شتاب صفر به چند هزار کیلومتر برسد و در همان سرعت زاویه ۹۰ درجه بزند؟ و علاوه بر آن بدن مان هم بتواند چنین سرعت ها و چنین مانورهایی را تحمل کند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud