موجودات فضایی حادثه رازول

رازول

آیا به راستی در سایت سقوط جسم، جسد بیگانگانی پیدا شده است که از سیاره ای دیگر پا به این کره خاکی گذاشته بودند؟

شهادت آقای گلن دنیس در مورد اجساد یافت شده در سایت سقوط، کوچکترین شکی در مورد ماهیت موجودات فرازمینی رازول باقی نمیگذارد.
او اکنون در رازول نیومکزیکو زندگی میکند و یک تاجر مورد احترام اهالی منطقه و عضو انجمن شهر است و همچنین او بنیان گذار مرکز بین المللی یوفو و موزه پژوهش در رازول نیومکزیکوست که در سال ۱۹۹۱ افتتاح گردید.

در سال ۱۹۴۷ آقای دنیس یک مامور کفن و دفن بود که در مرکز کفن و دفن بالارد کار میکرد ودر آن زمان قراردادی با پایگاه هوایی رازول منعقد کرده بود که به موجب آن خدماتی نظیر واگذاری آمبولانس و محلی برای نگهداری اجساد در اختیار ارتش قرار می داد

در یکی از روزها، تماس های تلفنی متعددی از طرف افسر مسئول کفن و دفن پایگاه با وی صورت پذیرفت و از او در مورد امکان تهیه کیسه های بدون منفذ کوچک (کوچک تر از کیسه های حمل انسان) برای نگهداری چند روزه اجساد خاص که درمعرض برخی مواد قرار گرفته اند سوال شد.

چند ساعت بعد زمانی که شب فرا رسید، وی به طور اتفاقی به بیمارستان پایگاه هوایی رفت، او درقسمت درب خروجی پشتی بیمارستان  دو دستگاه آمبولانس نظامی را مشاهده نمود که درهای عقب آنها باز بود و در داخل آ نها قطعات بزرگی از یک وسیله متلاشی شده دیده می شد و بر روی آنها خطوط عجیبی به چشم میخورد.
او توضیح داد که در داخل بیمارستان پرستاری را دیده که او را میشناخت اما قبل از این که موفق به حرف زدن با آن پرستار شود، نظامیانی که در آن جا حضور داشتند متوجه او شدند و با خشونت و به زور او را از آن محل بیرون کردند.

روز بعد آقای دنیس آن پرستار را دوباره ملاقات کرده و از او راجع به اتفاقات شب گذشته سوال میکند، و آن پرستار نیز که زنی مذهبی بود چنین توضیح میدهد: از من خواسته شد به عنوان دستیار پزشک، در کالبد شکافی چند موجود عجیب و غریب که از نظر آناتومی، بدنشان با بدن انسان بسیار تفاوت داشت و بویی بسیار وحشتناک و عجیبی می دادند به آنها کمک کنم. او در ادامه توضیح داد که یکی از بدن ها به طور سالم و در فرم صحیح خود بود ولی بقیه اجساد متلاشی شده بودند.

آن پرستار طرحی از آناتومی بدن این موجودات و تفاوت آن با آناتومی بدن انسان رسم نمود که در آن شباهت عجیب این موجودات با موجودات فرازمینی که توسط ربوده شدگان و به کمک هیپنوتیزم شکل و شمایل آ نها بیان شده است، به خوبی قابل مشاهده است.

سرانجام بعد از چند روز آن پرستار به طورعجیبی به انگلستان منتقل شد. بدون شک او با گفته های خود باعث شد تا حادثه رازول، بیشتر رنگ و بوی فرازمینی به خود گیرد.

شخص دیگری نیز در این میان وجود دارد که گفت ههای او، کمک زیادی به افشای حقایق رازول کرده است.

ستوان والترهات، او در سال ۱۹۴۷ مدیر روابط عمومی پایگاه بود و در همان سال، به دستور فرمانده پایگاه تعدادی از مدارک سقوط جسم را در مطبوعات منتشر کرد. او شخصی بود که به گفته خود جسد بیگانگان فرازمینی را از نزدیک دیده.

متاسفانه او در سال ۲۰۰۶ درگذشت ولی قبل از مرگش مدارک جالب و عجیبی را افشا کرد که بر اساس این مدارک ماه ها پس از سقوط جسم، ارتش مشغول پاکسازی منطقه و جمع آوری بقایای آن شی بود و همچنین قطعات شی ساقط شده توسط ارتش و در مکانی سری نگهداری می شود.

او اظهار داشت که در جلسه ای سری بین متخصصان چند کشور قطعات آن شی جهت شناسایی به حاضرین داده شد ولی هیچ کس نتوانست ماهیت آن فلز را تشخیص دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *