TGA 2017: بازی Valley of Gods از سوی استودیو Campo Santo معرفی شد

بازی Valley of Gods

طی مراسم The Game Awards 2017 ما شاهد معرفی عناوین مختلف و صد البته عجیبی بوده‌ایم ولی بازی Valley of Gods نوید یک عنوان موفق را می‌دهد.

بازی Valley of Gods توسط استودیو Campo Santo در دست ساخت قرارد دارد، استودیویی که سابقه کار بر روی بازی Firewatch را در کارنامه خود دارد. فعلا این بازی برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است.

این عنوان اول شخص ماجراجویی، در مصر در سال ۱۹۲۰ جریان دارد. بازیکنان کنترل دو شخصیت محقق و فیلم‌بردار را برعهده خواهند داشت که به دنبال کشفی غیرممکن و ساخت فیلمی فوق‌العاده هستند. اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم، بازیکنان در در این عنوان در دره‌های دورافتاده مصر به دنبال گنجی هستند که برای آن‌ها ثروت و شهرت به همراه بیاورد، ولی این سفر می‌تواند آن‎ها را به سادگی به کشتن دهد.

شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید:

دانلود تریلر

در این تریلر ما شاهد همکاری هوش مصنوعی با بازیکن برای ضبط یک طلوع آفتاب زیبا هستیم. شخصیت فیلم‌بردار «راشیدا» (Rashida) نام دارد که قصد دارد برای آخرین بار شانسش را برای اثبات خود به دنیا امتحان کند. در این راه زورا به او کمک می‌کند. بنابر صحبت‌های سازندگان این بازی بر روی تاریخ مصر باستان و اوایل کار صنعت فیلم‌سازی تمرکز ویژه‌ای دارد. با توجه به داستان بسیار خوب Firewatch می‌توان امیدوار بود که بازی Valley of Gods نیز عملکرد خوبی خواهد داشت.

بازی Valley of Gods فعلا تنها برای پی‌سی تایید شده است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *