بهترین و پول سازترین مشاغل آنلاین

زبان بدن در مصاحبه‌ شغلی

اگر در جستجوی مشاغل آنلاین هستید و تصمیم گرفته اید از طریق دورکاری به کسب درآمد بپردازید، در اینجا برخی از مشاغل اینترنتی و آنلاین که نیاز به حضور در محل فیزیکی کار بیرون از خانه را ندارند، به شما معرفی می کنیم.

اگر شما به دنبال شروع یک کسب و کار جدید هستید که به واسطه ی آن بتوانید به درآمد برسید و منبع درآمدی برای خود دست و پا کنید و یا این که در حاضر جایی مشغول به کار هستید و تنها می خواهید منبع درآمد جدید و ثانویه برای خودتان به وجود بیاورید، به هر حال اینترنت یک بستر عالی با انتخاب ها و گزینه های مختلفی به شما ارائه می کند.

یک ایده ی خوب و زمان مناسب چیزی ست که برای شروع به آن احتیاج دارید. مشاغل آنلاینی وجود دارند که پتانسیل بالایی برای تولید سود و درآمد دارند، تنها باید ببینید کدام یک از آن ها برای شما مناسب بوده و با مهارت ها و توانایی ها و روحیه شما سازگار هستند!

۱- آموزش تحصیلی آنلاین

وقتی کسب و کار آنلاین خود را شروع می کنید، تخصص و دانش شما می تواند به عنوان یک اهرم حرفه ای به کار گرفته شود. آیا شما تخصص شیمی داشته و یا یک استاد بافندگی هستید؟ می توانید یک دوره آنلاین را ایجاد کرده و دانشجویان و دانش پژوهانی برای خودتان دست و پا کنید.

۲- بازاریابی وابسته

در وب، بازاریابان وابسته افرادی هستند که خدمات مختلف آنلاین را تبلیغ می کنند و کمیسیون بابت این بازاریابی دریافت خواهند کرد. بسیاری از محصولات و خدمات آنلاین نیازمند بازاریابی وابسته هستند و با کمی تخصص و مهارت پیدا کردن در این حوزه می توانید کاملا موفق عمل نمایید.
اگر شما در حال حاضر یک وبلاگ یا وب سایت دارید، می توانید به راحتی شروع به بازاریابی وابسته و تبلیغات نمایید.

۳- تولید محتوا کنید

اگر تصور می کنید که به عنوان یک نویسنده بااستعداد هستید، می توانید مهارت های خود را برای شرکت هایی که به تولید محتوا نیاز دارند، به کار گرفته و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. در دنیای امروز تولید محتوا یکی از سلطان های مشاغل به شمار رفته و روز به روز بازار گسترده تری پیدا می کند.

۴- طراحی وب سایت

این یکی از مشاغل آنلاین کاملا حرفه ای و تخصصی است و شما باید به راستی متخصص طراحی وب سایت باشید. ممکن است شما در حال حاضر نیز در یک شرکت یا سازمان به عنوان طراح وب سایت مشغول به کار باشید، اما خودتان نیز می توانید به صورت مستقل و با دریافت پروژه های آنلاین به طراحی وب سایت پرداخته و درآمد جداگانه داشته باشید.

۵- یک آژانس مشاوره آنلاین باز کنید

اگر در مشاوره اجتماعی، بهداشت و سلامت، امور مالی، قانونی و یا … مسلط بوده و اطلاعات کاملی دارید، می توانید با باز کردن یک آژانس مشاوره آنلاین به خوداشتغالی و کسب درآمد دیجیتال بپردازید.

۶- از مهارت های تحقیقاتی خود استفاده کنید

اینترنت یک منبع بی نهایت از داده هاست. شرکت هایی که به دنبال هوش مصنوعی هستند، به افرادی با پهنه ی وسیع دانش و اطلاعات آنلاین نیاز دارند. کسانی که قادر به تحقیقات آنلاین در سطح حرفه ای هستند، در این حوزه قادر به کار آنلاین خواهند بود.

۷- خرده فروشی

فروش آنلاین حوزه ای ست که روز به روز شاهد پیشرفت آن و گسترده شدنش می باشیم. چرا شما به این حوزه وارد نشوید؟
فروش محصولات به خریداران اینترنتی قطعا یک راه ارزشمند برای دنبال کردن کسب و کار اینترنتی و به دست آوردن درآمد است. با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کاملا معمولی و شروع به خرده فروشی می توانید رفته رفته به درآمد خوبی دست پیدا کنید. در این زمینه می توانید از راه اندازان فروشگاه های اینترنتی کمک بگیرید.

۸- ارائه خدمات ترجمه

این ساده ترین کاری ست که می توانید انجام دهید. یک مشتری متنی را برای ترجمه، اصلاح و یا ویرایش به شما ارسال کرده و پس از این که کار خود را انجام دادید، متن جدید را برای وی بازپس فرستاده و دستمزد خود را که البته حتما در ابتدا تعیین کرده اید، دریافت خواهید کرد. اگر بخواهید این پروسه پرداخت مالی و دریافت پروژه و تحویل آن بدون شک و شبهه صورت گیرد می توانید کانال کاری خود را به یکی از وب سایت های واسطه دورکاری انتقال دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *