آپ ورک بزرگترین و محبوب ترین سایت فریلنسینگ

در سالهای اخیر نه تنها شرکتهای تازه کار بلکه شرکتهای بزرگ و مطرح دنیا نیز به برون سپاری پروژه ها روی آورده اند. این جادوی فناوری است که انجام کارها را راحت تر از گذشته کرده است. شرکتها اغلب برای کاهش هزینه ها به استخدام فریلنسرها روی می آورند و به عبارتی انجام بخشی از پروژه را برون سپاری می کنند. برون سپاری آنقدر مزیت دارد که امروزه بسیاری از شرکتهای بزرگ و کوچک به این شیوه ی کاری روی آورده اند.
در دنیا به دلیل استقبال از شیوه ی کاری فریلنسینگ و برون سپاری پروژه، سایتهای بسیاری طراحی و راه اندازی شده اند که تخصصشان معرفی فریلنسرها و پروژه ها به یکدیگر است.

یکی از همین سایتهای معروف و پر کاربر سایت upwork.com  است که طبق ادعای برخی بزرگترین سایت برون سپاری پروژه در دنیا محسوب می شود. در ادامه درباره این وبسایت محبوب فریلنسرها اطلاعات بیشتری کسب کنید:

در سال ۲۰۱۵ دو سایت بزرگ فریلنسینگ به نام  elance و odesk با یکدیگر تلفیق شده و سایت بزرگ و یکپارچه ی up work را ایجاد کردند. امروزه سیستمی که up work ارائه می دهد به عنوان بزرگترین منبع فریلنسرها شناخته می شود.

up work یک وبسایت محبوب آزاد کاری است که تاکنون بیش از ۲۰ میلیون فریلنسر از سراسر دنیا در آن ثبت نام کرده اند. همچنین سایت ۵ میلیون مشتری از سراسر دنیا دارد که از طریق این وبسایت قدرتمند نیروهای آزاد کار خود را پیدا می کنند. شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت آپ ورک رایگان بودن عضویت در سایت باشد.
علاوه بر رایگان بودن up work ، ثبت نام و استفاده از خدمات سایت بسیار راحت است. هر شخصی با هر تخصصی و هر کارفرمایی با هر نیازی می تواند به راحتی در سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و شروع به فعالیت کند. روزانه هزاران کاربر از سراسر دنیا از طریق up work فعالیت اقتصادی می کنند.
اما آپ ورک سیستم پشتیبانی خیلی قوی ای ندارد و می توان گفت از اصلی ترین نقاط ضعف این سایت معروف و محبوب محسوب می شود. همچنین سیستم به طور خودکار برخی از حسابهای کاربری را حذف می کند که این هم ایراد دیگری است که می توان به سایت آپ ورک گرفت.

بدون توجه به ایرادات سایت up work برای شروع یک کسب و کار موفق ایده ی بدی نیست. اگر بخواهید در سطح بین المللی مطرح بشوید چطور است که همین حالا خودتان را در این سایت معروف و مطرح ثبت کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *