خطراتی که متوجه فریلنسر ها هستند!

کامنت‌های بد شبکه‌های اجتماعی

یکی از عوارضی که اکثر فریلنسر ها در اثر کار در منزل ناخواسته به آن دچار می شوند عدم رسیدگی به تیپ ظاهری خودشان است. از آنجایی که کارکردن فریلنسر ها در خانه است و نیاز نیست هر روز چندین ساعت بیرون باشند و یا با افراد مختلفی دیدار کنند معمولا کمی تنبل می شوند.

تنبلی به این معنا نیست که دیر از خواب بیدار شوند یا کارشان را دیرتر انجام دهند. زمانی که یک فرد مجبور نیست بیرون کار کند معمولا حساسیت به تیپ و هیکلش را هم از دست می دهد و این تازه شروع ماجراست.

پشت میز نشستن و ورزش نکردن علاوه بر پیامد هایی مثل گردن درد یا کمر درد به هم خوردن تناسب اندام را نیز به دنبال دارد. از طرفی افراد خوش هیکل اعتماد به نفس بیشتری دارند.

بهتر است به عنوان یک فریلنسر ورزش را نیز در برنامه کاریتان بگنجانید. به این ترتیب هم به این بهانه بیرون می روید تا آب و هوایی عوض کنید و از طرفی بدنتان روز به روز شاداب تر و قوی تری می شود. زمانی که بدنی خوش فرم داشته باشید دیگر از اینکه کسی سرزده به دیدارتان بیاید یا یکی از کارفرما ها با شما قرار ملاقات بگذارد استرس نمی گیرید.

فراموش نکنید شما کار می کنید تا تنی سالم داشته باشید نه اینکه همان پول هایی که با زحمت در آورده اید را خرج دوا و درمان کنید. از دیگر خطراتی که فریلنسر های حرفه ای با آن مواجه می شوند کار کردن بیش از حد است. این نیز موردی است که باید بر آن نظارت شود.

افرادی که سالها فریلنسر بوده اند بدون شک مشتری های بسیاری دارند که حالا تقریبا با هم دوست شده اند و نمی توانند درخواست کارشان را رد کنند. گاهی پیش می آید که چند نفر از این مشتری های قدیمی همزمان پروژه داشته باشند و همگی هم خواهان این باشند که شما کارش را انجام دهید حالا چه می کنید؟

اکثر افراد نمی خواهند مشتری وفادارشان را از دست بدهند و از این رو درخواست شان را رد نمی کنند. بنابر این ناچارند ساعتها کار کنند. تا کارهمه را راه بیاندازند.

وقتی به خودشان می آیند که بر اثر کار زیاد سلامت جسمانی خود را به خطر انداخته اند. بهتر است همین حالا نه گفتن را یاد بگیرید و یک برنامه کاری نه چندان سنگین برای خود درنظر بگیرید و زمان را مدیریت کنید. ورزش را هم در این برنامه ریزی فراموش نکنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *