اهمیت عشق بعد از ارتباط جنسی

رازهایی درباره زنان و ماجرای جالب اتاق عشق

هیچ جمله ای نمی تواند لذت نزدیکی و آمیزش را توصیف کند حتی این حقیقت که شخص می تواند به بالاترین لذت جسمی و احساساتی از راه دادن لذت به طرف مقابل نائل آید

.شور و شوقی که شما را به بستر آمیزش می کشاند تا حد زیادی معین می کند که چقدر احساس لذت و خوشی از آن کسب خواهید کرد. اما پس از آمیزش میل جنسی در مرد بیشتر از زن کم می شود و زن یک حالت نیاز به محبت و توجه پیدا می کند در آن هنگام سخن گو و با نشاط می شود و مایل است تا چند ساعت با مرد درد دل کند اما مرد معمولا پس از نزدیکی زود خسته می شود و می خوابد.

زن دیرتر به اوج و لذت و انزال می رسد به همان نحو هم آتش او دیرتر سرد می شود. برای این که فکر بازیچه بودن زن برای شوهرش و این که او فقط به منظور برطرف کردن میل خود به زن احتیاج دارد و امیال زنش را در نظر نمی گیرد در زن به وجود نیاید مرد باید وظیفه خود بداند که به وسیله ی عشق بازی و راه های دیگر بعد از آمیزش جوابگوی مناسبی برای امیال همسرش باشد.

رعایت نکات دیگر:

از جمله نکات که باید رعایت کرد اینست که هیچ گاه با شکم پر نباید آمیزش صورت گیرد چون این خود باعث کاهش خون در قسمت های مرکزی مانند قلب و سر شده حتی در افرادی که دچار دیابت هستند یا چاق می باشند به علت این فشار خون آنها در اوج آمیزش بین ۲۰-۱۴ رسیده و سپس در یک آن ۴-۳ می رسد احتمال سکته یا آنفارکتوس در آنها وجود خواهد داشت.

آمیزش برای مردانی که ناراحتی قلبی دارند در مقاسه با زنان باید با احتیاط کامل صورت گیرد چون پس از انزال به علت حالت فیزیولوژیکی بدن و سقوط فشار خون احتمال عود بیماری وجود دارد.

به همین دلیل معمولا سفارش می شود که بیماران قلبی به خصوص مردان مبتلا از آمیزش کردن به طور ایستاده یا آمیزش در مکان های مرطوب و گرم مانند حمام خودداری کنند.

استحمام نیز از جمله راه حل هایی است که در تقویت اعصاب و مزاج مهم و موثر است.

استفاده از محرکات مصنوعی و محیطی از جمله استعمال عطرهای خوشبو، استفاده از عکس های محرک و تزئین کننده های تحریک کننده در اتاق خواب و رنگ اتاق می تواند بسیار در امر آمیزش موثر باشد.

تنوع در نوع آمیزش و نزدیکی بسیار کارساز است و گاهی با تغییر نوع آمیزش و وضعیت بدن می توان سرد مزاجی را در زنان تقلیل داد به طور کلی در برخورد با زنان سرد مزاج بهترین وضعیت بدنی طوری است که مرد دسترسی کافی به نقاط تحریکی بدن زن را داشته باشد و زن و مرد بتواند تماس کاملی از لحاظ بدنی با همدیگر برقرار کنند.

آخرین نکات آن که اصولا از آمیزش با افرادی که به بیماریهای حاد مبتلا هستند باید خودداری نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *