پنتاگون یک گروه کاری برای نظارت بر UAP / ETV / UFO ها ایجاد کرده است

یوفو

در ۴ آگوست سال ۲۰۲۰ ، معاون وزیر دفاع دیوید ال نورکیست تأسیس گروه ویژه پدیده های هوایی ناشناس (UAPTF) را تأیید کرد. UAPTF تحت ریاست وزارت دفاع برای اطلاعات و امنیت توسط وزارت نیروی دریایی اداره خواهد شد.

وزارت دفاع برای بهبود درک و درک خود از ماهیت و منشأ پدیده های هوای ناشناخته (UAP) ، UAPTF را ایجاد کرده است. ماموریت این گروه کاری کشف ، تجزیه و تحلیل و فهرست بندی موارد UAP است که به طور بالقوه می تواند تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشد.

همانطور که قبلاً توسط وزارت دفاع (وزارت دفاع) گفته شد ، ایمنی پرسنل و ایمنی عملیات ما بسیار مهم است. وزارت دفاع و واحدهای نظامی هرگونه حمله هواپیماهای غیرمجاز به مناطق آموزشی ما یا فضای هوایی تعیین شده را بسیار جدی می گیرند و هر گزارش را بررسی می کنند. این شامل بررسی مواردی است که در ابتدا به عنوان UAP گزارش می شوند ، وقتی ناظر نمی تواند بلافاصله تشخیص دهد که چه چیزی را تماشا می کند.

 جمله فوق تصور غلطی را ایجاد می کند که مفهوم UAP یک موضوع کلی است. با این حال به یاد بیاورید که UAP مخفف اختصاری است که در ادارات دولتی برای نشان دادن اشیا پرنده فرازمینی (ETV) استفاده می شود. بنابراین UAP اصولاً با ETV سروکار دارد. پدیده های دیگر مرموز نیستند:  ممکن است هواپیماهای خارجی ، پدیده های جوی و غیره باشند.

همچنین شکی نیست که گروه های کاری بسیار محرمانه مختلفی وجود دارد که مدت ها با این پدیده سر و کار دارند. به عنوان مثال AATIP که برای روزنامه نگاران آشکار شده است . بنابراین UAPTF اولین چیزی است که عموم مردم به طور رسمی از آن یاد گرفته اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud