ظهور آگاهی زمین

روند کنونی افزایش دمای زمین فاجعه بار است

همه ما می دانیم که باید از سیاره زمین مراقبت کنیم و با احترام و عشق با آن رفتار کنیم. با این حال ، در سالهای آینده ، تغییر توجه و آگاهی نسبت به آنچه واقعاً سیاره زمین به آن احتیاج دارد و اصول آن بسیار مهمتر است.

شیفت های کیهانی زمین

از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۶ ، تغییرات کیهانی اتفاق می افتد که به همه ما کمک می کند تا هوشیاری خود را بیدار کنیم تا بتوانیم تشخیص دهیم که کدام یک از اعمال و اقدامات ما به این سیاره آسیب می رساند و کدام یک از آنها ، آن را محافظت و کمک می کند. شیفت های کیهانی همچنین شامل سیاره اورانوس است که در نشانه تاج حرکت می کند.

برج ثور علامت حاکم بر کره زمین است. زمین / گایا = الهه خانه ما در این جهان هستی. در اساطیر یونان باستان ، اورانوس و گایا عاشقانی بودند و همین برخورد و اتحاد انرژی است که آگاهی از نحوه رفتار صحیح در سیاره زمین را فعال می کند. سیاره ای که خانه ماست.

با این انرژی در زیر اورانوس و گایا ، دیگر نمی توانیم علائم هشدار دهنده سیاره زمین را نادیده بگیریم. نمی توان وانمود کرد که برخی اعمال صدمه ای دراز مدت نمی زند.

سیاره ما نابود شده است

حقیقت این است که سالها از سیاره ما سو استفاده شده و سالها طبیعت زیبای ما از بین رفته است. اما هدف این نیست که انگشت خود را به سمت شخص یا سازمان خاصی بکشید. همه ما مسئول آنچه در سیاره زمین اتفاق می افتد هستیم.

ممکن است به نظر برسد که ما به عنوان افراد مستقل هستیم ، اما با هم همه ما یکسان هستیم. و تمام افکار ، ارتعاشات و اعمال ما زندگی ما را در این کره خاکی ایجاد می کند. بنابراین همه ما با هم در شکل دادن به واقعیتی که در آن زندگی می کنیم نقش داریم.

نحوه تفکر ، احساس و عمل ، آنچه می بینیم و تجربه می کنیم – این واقعیت کل را منعکس می کند. همه ما باهم ارتباط داریم و به صورت تیمی روی زمین کار می کنیم. این همه ما هستیم که باید واقعیت را با افزایش لرزش و سطح هوشیاری تغییر دهیم.

این سیاره باید محافظت شود

همه ما نیاز به صرفه جویی در مصرف آب ، انتخاب محصولات پایدار ، بازیافت را می دانیم. اینکه بهتر است پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید ، تعداد اتومبیل ها ، موتورسیکلت ها یا هواپیماها را محدود کنید. لازم است تماشا کنید آلودگی انرژیکه از وجود ما ناشی می شود

وقتی زندگی خود را با عشق و هماهنگی پیش می برید ، ارتعاشات شما دیگران و این کره خاکی را التیام می بخشد. شاید اصلاً باورتان نشود اما حداقل سعی کنید به آن فکر کنید. وقتی اجازه می دهید ترس شما را کنترل کند ، نه تنها توسط منیتان هدایت خواهید شد ، بلکه از ارتعاشات نیز می کاهید و در نتیجه از ارتعاشات کره زمین کاسته می شوید. همه چیز بهم پیوسته است.

البته همه چیز آنقدر سیاه و سفید نیست ، اما باید توجه داشت که انرژی خالص یک فرد می تواند انرژی خالص کل افراد را بالا ببرد.

آینده

احساس می کنم در سالهای آینده اهمیت نحوه برخورد ما با سیاره ما و موجوداتی که در آن ساکن هستند افزایش خواهد یافت. ما باید بلند شویم و اقدامات مناسب را برای بازگرداندن مادر زمین آغاز کنیم.

  • درختکاری
  • با صرفه جویی در مصرف آب
  • عدم آلودگی آب (داروخانه ، روغن و غیره)
  • انطباق با سیستم زیست محیطی
  • محدودیت در تولید پلاستیک
  • احترام به طبیعت

باید بدانیم که زمین هر روز از ما حمایت می کند. ما هر روز غذا می گیریم و هر روز آب ، خورشید ، هوا در اختیار داریم. با واقعاً شروع به درک اینکه واقعاً احساس می کنیم این فقط یک مسئله نیست ، همه می توانیم همزمان به یافتن هماهنگی درونی و احترام به زمین برسیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *