ماجرای انفجار مرموز راکت فضایی اسپیس ایکس و شی ناشناس پرنده در تصاویر ثبت شده

راکت فضایی اسپیس ایکس

راکت فضایی اسپیس ایکس

آیا یوفوها علت انفجار راکت‌های فضایی هستند؟ در اینجا ماجرای انفجار مرموز راکت فضایی اسپیس ایکس و ثبت یک شی ناشناس پرنده در نزدیکی آن را بررسی خواهیم کرد.

آرامش خود را حفظ کنید؛ زیرا بیگانگان با ارسال سفینه های خود سعی ندارند راکت‌های گران‌قیمت ما را نابود کنند!

گاهی اوقات زندگی واقعی ما به اندازه کافی هیجان‌انگیز نیست و از این جهت کاربران اینترنتی به شایعه‌پردازی درباره موجودات فضایی می‌پردازند. در میان پرونده‌ها و گزارشات بسیاری که در مورد بیگانگان منتشر می‌شود، تعداد انگشت‌شماری از آنان را نمی‌توان به هیچ شکلی توضیح داد. اما صرف نظر از موارد مذکور، برخی گزارشات نیز هستند که از واقعی بودن آنان اطلاعات چندانی در دست نیست. اخیرا برخی از علاقه‌مندان به یوفوها ادعا می‌کنند که راکت فالکون ۹ (Falcon 9) شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) توسط بشقاب پرنده های بیگانگان منفجر شده است!

نکته عجیب در مورد ماجرای انفجار مرموز راکت فضایی اسپیس ایکس این است که ویدیوی مربوط به این واقعه، توسط رسانه رسمی US Launch Report منتشر شده و تاکنون بیش از ۵ میلیون مرتبه از سوی کاربران مورد بازدید قرار داشته است. در بخش نظرات این فایل ویدیویی، کاربران به بحث و گمانه‌زنی در مورد وجود یک شی ناشناس پرنده در لحظه انفجار پرداخته‌اند. همین لحظه بسیار کوتاه و سریع در این فایل‌ ویدیویی موجب به راه افتادن سر و صدای بسیاری در اینترنت شد.

یوفوها اشیای بسیار عجیبی هستند که در چند سال اخیر، نمونه‌های مختلفی از آنان را در آسمان نقاط مختلف جهان دیده‌ایم. ویدیوهای مربوط به چنین وقایعی هر روزه در شبکه‌های اجتماعی مختلف دست به دست می‌شوند. اما آیا ماجرای انفجار مرموز راکت فضایی اسپیس ایکس را نیز باید به بیگانگان مرتبط کنیم؟ در این فایل ویدیویی مشاهده می‌شود که درست لحظاتی پیش از وقوع انفجار، یک شی ناشناس پرنده تیره رنگ از فصاله‌ای نزدیک شروع به پرواز کرده و سریعا ناپدید می‌شود؛ این درست همان لحظه‌ای است که انفجار در راکت فالکون ۹ رخ می‌دهد!

برخی از منابع خبری که این ماجرا را تحت پوشش قرار دادند مدعی شدند که این بشقاب پرنده که در یک لحظه بسیار کوتاه ظاهر و سپس ناپدید می‌شود، یکی از پهبادهای تحت اختیار موجودات فضایی بوده و ماموریت نابودی این راکت را بر عهده داشته است. البته باید به خاطر داشته باشیم که این شی تیره رنگ ممکن است یک پرنده و یا حتی یک هواپیمای در حال پرواز در فاصله‌ای بسیار دور باشد.

در نهایت بازبینی‌های صورت گرفته بر روی این فایل ویدیویی نشان داد که قبل و بعد از انفجار تعداد ۵۰ شی در حال پرنده قابل مشاهده بوده است. گفته می‌شود که بیشتر آنان در واقع پرندگانی در فواصل دور و برخی دیگر حشراتی نزدیک هستند که در فاصله نزدیک به دوربین پرواز می‌کنند. آیا چنین ادعایی قانع‌کننده است؟ سوالی که مطرح می‌شود این است که کدام پرنده می‌تواند با این سرعت سرسام‌آوری پرواز کند؟! نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *