انواع نژادهای بیگانگان (قسمت دوم)

موجودات فرازمینی
موجودات فرازمینی

ولله یسجد ما فی السموات و ما فی الارض من دابه و الملائکه و هم لا یستکبرون(نحل/۴۹)

and unto allah maketh prostration whatsoever is in the heavens and whatsoever is in the earth of living creatures, and the angels (also) and they are not proud.(nahl/49)

آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین از جنبندگان وجود دارند و همچنین ملائک برای خدا سجده می کنند و تکبر نمی ورزند.

———-
امام باقر (علیه السلام) به جابربن یزید : ‹گویا تو گمان می کنی که خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می کنی که خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی› …
(صدوق،خصال،ج۲،ص۴۵۰؛بحارالانوار،ج۶۳،ص۸۲-۸۳)

۹٫ Cassiopaeans

Cassiopaeans ظاهراً گونه ای مشابه انسان و بسیار پیشرفته و هوشمند از سیستم ستاره ای ذاتلکرسی هستند. این گونه بوسیله تلپاتیک ارتباط برقرار می کنند .به نظر می رسد وجود این نژاد بیشتر اسطوره باشد تا واقعیت. این گونه موجوداتی از جنس نور ، با هاله ای از نور ، یا بعدی انرژی احاطه شده توسط نور توصیف شده اند .

۱۰ . Draconian Reptilians

انواع گونه های نژاد رپتالین ( خزندگان ) را شرح خواهم داد … گونه های مختلفی از این نژاد وجود دارد که هر کدام کتگوری و طبقه بندی خاص خود را دارند . این گونه به این خاطر Drac نامیده میشود زیرا بسیار حیله گر و شرور ، بسیار باهوش ، بسیار درنده و موجوداتی جنگنده دارای قامتی کوتاه هستند . این نژاد از آن موجوداتی نیستند که آن ها را ( خوب ) بنامیم حتی اگر مردم طور دیگری استدلال کنند . آنها با حادثه رازول در ارتباط هستند و احتمالاً با دولت ها ( در برنامه های نظامی و MILABS ) در ارتباطند .MILABS” کنترل ذهن ” . آن ها دارای انگشتانی پره دار ، ناخن هایی شبیه چنگال ، با پوستی فلس دار و رنگهای خاکستری و طوسی مایل به سبز تیره و چشمانی خزنده مانند دارای رنگ های مختلف . آنها توانایی تغییر شکل خود به انسان را دارند . به نظر می رسد آنها از انرژی ما انسان ها ناشی از ترس و چنین احساسات قدرتمند منفی ای تغذیه می کنند . منابع بسیاری ادعا می کنند که آن ها ساکنان اصلی و اولیه زمین بوده اند و پس از ورود دورگه های Adamic / Evadamic که احتمالاً گونه ای از آنوناکی ها بودند هزاران سال پیش از زمین رانده شدند و برای تصاحب زمین دوباره بر خواهند گشت .

۱۱٫ دورگه هایEL’s یا EL

این نژاد موجودات خدا گونه ای ( خدایان باستان ) هستند که دارای توانایی جسمی و هوشی بسیار بالایی هستند و بسیار بر این عقیده اند که آنها اولین زاده های ازدواج خدایان آسمانی و انسان ها هستند. احتمالاً بسیاری از قهرمانان اساطیری دنیای باستان این موجودات بوده اند .

۱۲٫ نژاد ها هیبرید و دورگه Hybrids / Mixed Species

گونه های دورگه ای بسیاری از بیگانگان وجود دارد . در زیر تعدادی که به درستی توصیف شده اند را شرح خواهیم داد.

دورگه انسان – گری The Grey/ Human Hybrid

افراد بسیاری که توسط گری ها ربوده شده اند کودکان دو رگه ای را توصیف کرده اند که بطور ممتد و دور ه ای برا پیوند متولد شده اند . آنها اینگونه توصیف شده اند : سری بزرگ تر از اندازه معمول سر یک انسان بالغ ،چشمانی بزرگ ( به شکل چشمان انسان یا چشمان گری ها ) ، بینی و دهانی کوچک و موهای کم پشت در رنگ های مختلف . آنها داری بدنی لاغر و نحیف به رنگ خاکستری یا سفید رنگ پریده توصیف شده اند اما برخی از مشاهدات کودکان دارای فرم و وزن طبیعی را هم گزارش کرده اند . برخی از ربوده شده گان جنین های دو رگه ای را به خاطر می آورند که در تانکرهایی در انتظار به دنیا آمدن بودند.

دورگه رپتالین (خزنده) – انسان The Reptilian/Human Hybrid

به نظر نمی رسد دورگه های انسان و رپتالین ها خیلی تفاوتی با سایر انسان ها داشته باشند. در طول تاریخ باورها و گمان های بسیار در رابطه با موجوداتی مار مانند وجود داشته که با انسان در آمیختند تا خط خونی و نژاد و اصل و نسب جدیدی را بوجود آورند. بسیار بر این عقیده اند که همو ارکتوس (homo-erectus ، گونه ای منقرض شده از انسان های اولیه که بر طبق فسیل های کشف شده از ۱٫۸ میلیون سال پیش تا ۱۴۳ هزار سال پیش زندگی می کردند ) .

شواهد بسیاری وجود دارد که نژادهایی خدا گونه ( در برخی از مدارک موجوداتی مار مانند توصیف شده اند ) بارها از زمین بازدید کرده اند و با نژاد انسان آمیزش کرده اند .چنین روایت هایی در بسیاری از لوح های گلی سومریان و حتی فرهنگ های مختلف وجود دارد. همچنین این باور وجود دارد که این خط خونی ( دورگه ها ) خانواده های اشرافی و پرنفوذ ، سلاطین ، پادشاهانی هستند که ابتدای شروع گسترش آن ها خاورمیانه بوده است و از خاورمیانه به تمام قاره ها گسترش یافته اند . انسان هایی هستند که ادعا می کنند ، می توانند این دورگه ها را زیر پوسته ی انسانیشان تشخیص دهند.

۱۳٫ Hydra Reptilians

 

گونه ای خزنده آبی است که در آب یا کنار آب زندگی می کند . قدش حدود یک و نیم متر و دارای دستان و پاهایی پره دار و پوستی فلس دار و احتمالاً دارای آبشش هستند.

 

گفته می شود که این گونه ساکنین صورت فلکی هیدرا (Hydra به معنی مار یا اژدهای دریایی ) هستند و از آن جا می آیند.

این صورت فلکی از سیستم سه ستاره ایه Beta Hydrae, Epsilon Hydrae و N Hydrae تشکیل شده است.

در افسانه های یونان سه اژدهایHydra, Python و Typhonهمه گونه هایی مارمانند هستند.

نمونه های حک شده بسیاری بر روی سنگ ها و مقبره ها از نام های خدایان و الهه های مارمانند در تمام قاره من جمله نقوش حک شده از تصاویر این موجودات بر روی دیوارهای شهرهای باستانی خاورمیانه وجود دارد.

 

 

۱۴٫ Insectiods / Mantas

نژادهای حشره مانند دارای چشمانی بزرگ و بدنی لاغر . آنها دارای قدی بین حدود ۱ متر و بیست سانتیمتر تا حدود دومتر بیست سانتیمتر به همراه گونه ای از نوزادانی با پوست خاکستری تیره (Grays ) توصیف شده اند .

برخی مشاهدات آنها را ردا یا شنلی پوشیده شده گزارش کرده اند. این نژاد دارای هم بدخواه و هم خیرخواهی برای نسل بشر است

۱۵٫ Iguaniods

حدود یک و بیست تا یک و نیم متر قد ، با دمی بلند و ضخیم که بر روی زمین کشیده می شود و بسیار شبیه ایگوآنایی در لباس انسان هستند.
ن ها دارای پوشش و شنلی یا ردای همچون راهبان توصیف شده اند که این شنل دم خزنده مانند آن ها را پنهان می کند . برخی گمان می کنند که آنها بدسگال و بدخواه هستند و واقف به جادوگری و جادوی سیاه . آن ها دارای چشمانی سرخ به رنگ خون هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *