ناوگان عظیم بیگانه که توسط ماهواره های ناسا در مدار خورشید دیده می شوند

طبق گفته شکارچیان یوفو، و بر اساس تصاویر ماهواره ای بی شمار ، ناوگان های عظیم بیگانه در نزدیکی زمین و به سمت خورشید در حال حرکت هستند.

برخی محققان حتی ادعا کرده اند که خورشید ما ممکن است به عنوان نوعی از دروازه ی عظیم ستاره ای، که توسط تمدنهای بیگانه ی پیشرفته برای سفر در کیهان استفاده می شود ، عمل کند.

این کشف “نگران کننده” توسط شکارچی یوفو انجام شده است ، که تصاویر خورشید را که توسط ماهواره ناسا SOHO (خورشیدی و رصدخانه هلیوسفر)  گرفته شده است ، مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

ماهواره SOHO در حقیقت یک پروژه مشترک بین آژانس فضایی اروپا و ناسا است. ماهواره در مدار هاله ای در اطراف نقطه گرانشی خورشید-زمین L1 واقع شده است .

مطابق Streeetcap1 ، تصویری که توسط دوربین های سوخو گرفته شده است ، نشان می دهد ناوگان بیگانه ای از UFO در حال پرواز به سمت خورشید است.

به گفته Streetcap1 ، به نظر می رسد گروه هوایی فضاپیماهای بیگانه در یک گروه منظم پرواز می کنند ، که نشان دهنده ناوگان نظامی بسیار سازمان یافته است.Streetcap1 توضیح می دهد: “آنها در حال تشکیل گروه کوچکی هستند که ممکن است مهارت نظامی را نشان دهد.” بدون شک این یک واقعیت است

“این ناوگان UFO توسط Streetcap1 یوتیوب شکار شد. این یک کشف عالی است ،

وی ادامه می دهد: “من هزاران عکس خورشیدی SOHO را دیده ام ، اما هرگز چیزی شبیه این نیست.” “در اینجا ما ناوگان هایی را در گروه های دو ، سه و حتی چهار نفره می بینیم. این یک ناوگان است که نشانه خوبی نیست.

 آنها می دانند ما در اینجا هستیم ، اما آنها به قدری از نظر فناوری پیشرفته هستند که ما تهدیدی برای آنها نیستیم

بنابراین ، آنها ما را نادیده می گیرند. ما سفینه های ۶۰-۸۰ را در اینجا می بینیم که توسط SOHO شکار شده است. چیزهای دیگری هم هست که شکار نشده است.

در گذشته های دور ، اشیاء عجیب و غریب متعددی در نزدیکی خورشید مشاهده شده اند ، که بر روی تصاویر ماهواره ای SOHO قابل مشاهده است

در حالی که شکارچیان UFO متقاعد شده اند این هواپیماهای بین ستاره ای از جاهای دیگر جهان آمده اند ، شکاک ها معتقدند که ما ممکن است به دلیل خطای پردازش تصاویر را ناقص ببینیم.با این حال شکارچیان UFO موافق نیستند.در گذشته ، محققان از ناهنجاری های بیشماری که در نزدیکی خورشید وجود دارد ، تعجب کرده اند و  این سوال را پرسیده اند که آیا این امکان وجود دارد که خورشید ما یک دروازه ی بزرگ باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud