دورکاری مناسب چه کسانی است؟

چرا مردم در کامنت‌ها فکر می‌کنند بهتر از همه می‌دانند؟دورکاری دست افراد را تا حد زیادی باز گذاشته است چه کارفرمایانی که به فکر استخدام دورکاری اینترنتی هستند و چه کسانی که تخصصی دارند اما به هر دلیلی نمی توانند در یک شرکت یا اداره به صورت ثابت و حضوری کار کنند.

نسل جوان امروزی به دلیل تغییر دیدگاه و حس گریز از نظارت در حین کار کمتر سراغ حرفه هایی می روند که مدیران روزی چند بار آنها را نظارت کنند یا آنکه بخواهند مرتب مورد نقد قرار گیرند. از آنجایی که دورکاری امکان رفتن به سفر را فراهم کرده است. بیشتر افراد به کاری می اندیشند که انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. تا هم سفرشان را بروند و هم پول در آورند.

تنها لازمه دورکاری دسترسی به اینترنت است و از آنجایی که حتی قطب جنوب هم چنین امکانی وجود دارد پس دورکاری گزینه خوبی برای افرادی طبیعت دوست و اهل سفر است.

تخصص های که در قید زمان و مکان نیستند را می شود به عنوان دورکاری انجام داد، مثلا شما اگر یک مترجم، گرافیست یا برنامه نویس کامپیوتر باشید در هر جایی که دوست داشته باشید قادرید کارتان را انجام دهید و در نهایت از طریق اینترنت پروژه را تحویل دهید.

اگر تخصص تان را بالاتر ببرید بدون شک افراد بسیاری هستند که شما را بعنوان یک نیروی دورکار استخدام کنند. شاید دورکاری مدرک گرایی را براندازد کسی چه می داند!

اگرچه دورکاری مزایای بسیاری دارد اما این بدان معنا نیست که همه چیز عالی است و فقط لازم است شما دست به کار شوید تا حسابی پول در آورید. در اوایل که یک فریلنسر کم تجربه و گم نام هستید یافتن کار بسیار دشوار خواهد بود. از آنجایی که روابط کمتری داردی اینکه افراد غریبه به شما اعتماد کنند تا پروژه شان را انجام دهید تنها بخش کوچکی از ماجرا خواهد بود.

مدیریت زندگی بر اساس درآمدتان هم گزینه ایست که می تواند هر زمان انگیزه شما از ادامه کار را از بین ببرد پس در این راه باید صبور بود تا به موفقیت رسید.

از آنجایی که هیچ مدیری وجود ندارد تا در روند کارتان نظارت کند پس مدیریت خود را نیز بر عهده دارید. همچنین باید یک حساب دار خوب باشید تا حساب مالی خود را کنترل کنید تا دخل و خرجتان با هم بخواند. اگر هنوز هم فکر می کنید تا دورکاری گزینه مناسبی برای شماست بهتر است همین حالا شروع کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud