چرا فریلنسر بودن این قدر جذاب است؟

افرادی که به جای کار در بیرون از خانه و استخدام دائمی بودن، به مزایای فریلنسر بودن بله گفته و با صرف نظر از معایب آن، به این راه وارد می شوند حتما دلایل خوبی برای انتخاب خود دارند.

اما از خود می پرسیم چرا فریلنسر بودن این قدر جذاب است؟

این سوالی ست که می باید از فریلنسرها پرسید و از آن ها جویای علت های واقعی آن شد.

دوری از انواع آلودگی ها

نخستین چیزی که به ذهن همه می آید، امن ماندن از شلوغی خیابان ها، ترافیک های بی پایان و آلودگی هوا و البته آلودگی صوتی و اجتماعی ست که هر روز به اجبار در بیرون از خانه با آن ها درگیر می شویم.

ساعات کاری انعطاف پذیر

زمانی که تصمیم می گیرید به عنوان یک فریلنسر مشغول به کار شده و با دریافت پروژه های برون سپاری شده، به امرار معاش بپردازید، از همان نخست مدیر کل زمان خود خواهید بود. به این معنا که شما می توانید هر ساعتی از شبانه روز را برای کار انتخاب کرده و زمان های دیگر را خالی کنید.

شاید علاقه مند باشید که شب هنگام و زمانی که همه در خواب هستند، پشت میز کار خود نشسته و در سکوت به انجام کارهایتان بپردازید. در این صورت روز را می توانید به امور دیگری اختصاص دهید.

و یا نه شاید بخواهید ساعت کاری را به جای ساعت ۹ صبح از ۱۱ شروع کرده و خواب بهتری را تجربه نمایید. به هر صورت این ها چیزی ست که با فریلنسر بودن تنها در اختیار خودتان خواهد بود. برای کافرما فرقی نمی کند که شما چه ساعتی از شبانه روز پروژه ی وی را انجام داده اید، تنها چیزی که اینجا مهم خواهد بود پایبندی به زمان تحویل پروژه و کیفیت کار است.

من از چندین مسیر کسب درآمد می کنم: امکان قبول چند پروژه همزمان

زمانی که شما به عنوان یک فریلنسر مشغول به کار هستید، همیشه این فرصت وجود خواهد داشت که در آن واحد چندین پروژه ی مختلف را پذیرفته و با توجه به زمان و ظرفیت شخصی تان از چند محل گوناگون درآمد داشته باشید.

البته این اتفاق به دو فاکتور بستگی دارد. یکی این که شما پیشنهادات زیادی داشته باشید و دوم این که قدرت درونی تان به حدی باشد که توانایی پیش بردن همزمان چندین پروژه را به صورتی که به هیچ کدام صدمه ای وارد نشود، داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *