از بردگان جنسی کیم جونگ اون تا قتل یازده موزیسین با سلاح سنگین

-روزنامه بریتانیایی «میرر» به نقل از «هی یئون لیم» ۲۶ ساله که از کره شمالی فرار کرده و زندگی اش را به خطر انداخته است اشاره می کند که حکومت کره شمالی یازده تن از موزیسین ها یا نوازندگان را با استفاده از سلاح های ضد هوایی و تانک مورد حمله قرار داده و آنان را کشته است.
این فرد فرار کرده از کره شمال دختر یک سرهنگ ارتشی بوده است که پس از مشاهده اقدامات به گفته او خشونت بار رژیم کره شمالی از پیونگ یانگ فرار کرده است. او می گوید شاهد کشته شدن یازده موزیسین بوده است اتهام وارد شده علیه آنان مشارکت در ساخت یک فیلم مستهجن بوده است. او می گوید اجرای حکم اعدام در استادیوم فوتبال انجام شده است. هی یون هم چنین می گوید که هر وعده غذایی کیم جونگ اون در وعده ناهار هزار پوند ارزش دارد این در حالیست که میلیون ها نفر از ساکنان کره شمالی مجبور به خوردن علف و گیاهان هستند.
او هم چنین می گوید که دختران نوجوان از مدارس در کره شمالی برده می شوند و به عنوان برده های جنسی مجبور به کار می شدند. او می گوید که صدها خانه لوکس مخفی در کره شمالی وجود دارند که غیر ممکن است جاسوسان خارجی بتوانند آن مکان ها را شناسایی کنند.
او می گوید مسئولان آنان را محبور به ترک کلاس های درس کردند و گفتند باید در استادیوم صحنه اعدام را تماشا کنند. او می گوید حدود ۱۰ هزار نفر در آن روز شاهد این رویداد وحشتناک بودند. او می گوید پس از مشاهده صحنه تیراندازی به سوی موزیسین ها و خون پاشیدن به اطراف تا سه روز نمی توانست غذا بخورد و دچار درد معده شده بود. او می گوید یکی از دوستان خودش را از کلاس درس برای برقراری رابطه جنسی با کیم جونگ اون برده بودند. او می گوید مقامات به مدرسه امدند و دختران نوحوان را برای استخدام نام نویسی کردند و زیباترین ها را انتخاب می کردند. انان یاد می گرفتند چگونه ماساژ دهند و چگونه غذاهایی مانند خاویار را سرو کنند و سپس با رهبر کره شمالی همخوابه شوند. اگر هم باردار می شدند احتمالا سرنوشت شان مرگ بود.
او می گوید با این حال، این دختران پس از همخوابگی با کیم اجازه ازدواج با مقام های بلندپایه را داشتند.
هی یون می گوید:«زمانی که کیم را دیدم آن شخصیت خداگونه ای نبود که دستگاه تبلیغاتی در ذهن ما فرو کرده بودند. او فردی وحشتناک بود. همه در پیونگ یانگ اشکارا از او حمایت می کنند چون اگر این کار را نکنند کشته می شوند. حتی درونی ترین حلقه نزدیک به کیم این موضوع برای شان صدق می کند. شما می توانید برای کوچکترین اقدامی چون بی اخلاقی کشته شوید».

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Faryad گفت:

    همش دروغه موقعی که یک قهرمان از جان گذشته و یک رهبره انقلابی طبدیل به استوری میشه دشمنان میخواهند اون رو با این تهمت ها و دروغ ها خرابش کنند ولی همه ی روشن فکران میدانند که کیم جون ایل بر علیه نظام غرب و آمریکا به پا خواسته و هولو قوت تباهی غرب و مرکزشان آمریکا به زودی نابورو با خاک یکسان خواهد شد آمین…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *