افشاگری های جان لیر

افشاگری های جان لیر

جان لیر(John Lear) خلبان سابق سیا گفت تمدن ها، شهرهای عظیم، و پایگاه هایی در ماه وجود دارد.

خلبان بازنشسته سیا؛ پسر مخترع لیر جت (نوعی موتور).در طول دهه ۸۰ و ۹۰ او شروع به صحبت کرد و اطلاعات محرمانه را فاش کرد.

جان لیر، خلبان بازنشسته سیا، در مصاحبه با برنامه رمز و راز معروف «ساحل به ساحل»، چیزهای شگفت انگیزی را فاش کرد که از سال ۱۹۶۲مخفیانه به ماه رفته است، که از سال ۱۹۶۶در مریخ بوده است و ناسا از فناوری موجودات بیگانه استفاده می کند وسفینه ی فضایی در سال ۱۹۵۳ روی زمین سقوط کرد (ایی.بی.ایی۳).

اینها برخی از داده‌هایی است که او در مصاحبه‌ای با برنامه رادیویی ساحل به ساحل( Coast to Coast)  ارائه کرده است .

در سال ۱۹۵۳، یک کشتی فضایی سقوط می‌کند و آنها ایی.تی (ET) یا فرازمینی را [به نام ایی.بی.ایی.۳ – Joe Road، همچنین توسط دن بوریش (Dan Burisch) تأیید شده است] دستگیر می‌کنند. آن فرازمینی یا ایی.تی به نیروهای هوایی دولت ایالات متحده برای ساختن این سفینه‌های فضایی با فناوری فرازمینی کمک می کند.در سال ۱۹۶۲ آنها وسایل نقلیه‌ای داشتند که مانند وسایل نقلیه فضایی ها نمی‌توانستند سریع‌تر از سرعت نور حرکت کنند، اما آنقدر سریع بودند که در عرض یک ساعت به ماه برسند. آنها می توانستند سفرهای منظمی به مریخ داشته باشند.  “ما در سال ۱۹۶۶سفرهای منظمی به مریخ داشتیم”.

این اظهارات افسر سیا شایان ذکر است: ماه یک جسم مصنوعی است که به سیاره ما کشیده شد و در نتیجه عصر یخبندان در زمین شروع شد که همه موجودات زنده را از بین برد. در واقع، شرایط ظهور ماه در فضای بیرونی دقیقاً مشخص نیست و هیچ کس پشت ماه را ندیده است. جان همچنین در مصاحبه خود توضیح داد که چگونه ماه در مشتری ایجاد شده و حدود ۱۵۰۰۰ سال پیش به مدار زمین آورده شده است که تقریباً در آخرین عصر یخبندان بوده است. همچنین، او گفت که خاکستری ها نیز در ماه هستند اما عمدتاً در زیر زمین در آزمایشگاه های بزرگ باقی می مانند.

به گفته ی او ماه دارای فضای قابل تنفسی است که حدود ۲۵۰ میلیون نفر در شهرها و پایگاه های عظیم در آن زندگی می کنند. اگر پرواز آمریکایی ها به ماه را به یاد بیاورد، پس سوالات زیادی نیز به وجود می آید، پاسخ هایی که فقط می گویند این است که آمریکایی ها روی ماه نبوده اند، و اگر بودند، پس قطعا چیزی برای پنهان کردن دارند. این افسر ادعا کرد که در آن روزها ناسا هیچ فناوری نداشته که بتواند با خیال راحت از آن کمربند ون آلن عبور کند.

مصنوعی بودن ماه نیز با این واقعیت تأیید می شود که اگر در آسمان شب به آن نگاه کنید، واقعاً شبیه پلاستیک است. یافتن شواهد مادی از نظر جان لیر غیرممکن است، زیرا خود او می گوید که اگر موفق به بدست آوردن آنها شود، بلافاصله نابود می شود.

جان لیر همچنین گفت که فضانوردان ناسا در سال ۱۹۶۶به مریخ پرواز کردند. علاوه بر این، لیر معتقد است که فضانوردان برای مدت طولانی برای این مأموریت آماده شده بودند. آنها داروهای خاصی را به بدن وارد کردند که به افراد اجازه می داد با شرایط آب و هوایی مریخ سازگار شوند. گفته می‌شود، آن فضانوردان می‌توانستند هوای کمیاب مریخ را تنفس کنند، بنابراین ناسا این فرصت را داشت که انسان‌ها را برای مدت طولانی‌تری روی سیاره سرخ بفرستد.

این کار درچهل سال گذشته انجام شده است. پدر جان، در اواسط دهه پنجاه  در برنامه های فناوری ضد گرانش، فناوری کاملاً مخفی امروزی شرکت داشت.به گفته ی یک منبع آگاه در داخل دولت ایالات متحده ، جان لیربه او سه مورد را گفته است :

ما از سال ۱۹۶۲ به ماه می رویم.

جمعیت مریخ حدود ۶۰۰ میلیون نفر است.

آنها دقیقاً شبیه ما هستند.

درمیان برنامه های رادیو ساحل به ساحل  که هر شب از ساعت یک بامداد تا پنج بامداد انجام میشود، به یکی دیگر از بهترین و جالبترین برنامه های انجام شده توسط ” آرت بل” مجری مجرب این رادیو نظرتان را جلب می کنم. دراین برنامه چهار ساعته تمام برنامه به مصاحبه “آرت” و “جان لیر”اختصاص دارد درابتدا لازم میدانیم مقداری از سوابق ” جان لیر” را که برای شناخت بهتر او ضروری میباشد بگویم. او یکی از با سابقه ترین خلبانان هواپیماهای آزمایشی کارخانه “لاکهید”به شمار می آید و فرزند مخترع معروف نوعی هواپیمای جت است که بنام او نامگذاری شده  “لیر جت”، وی خلبان بیش از ۱۵۰ هواپیمای آزمایشی بوده که در تمام پروازها ماموریت خود را به نحو احسن انجام داده است و رکورد دار دریافت نشان های افتخار و جوایز تعیین شده در صنعت هواپیما سازی آمریکا محسوب می شود. او دارای ۱۸ رکورد سرعت با هواپیماهای جت می باشد و در ۲۸ کمپانی هواپیما سازی سابقه مشارکت داشته است.

جان لیر در اواسط سال های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ چند ماموریت برای سازمان جاسوسی آمریکا انجام می دهد و سرانجام در اواخر سال های ۱۹۹۰ با فاش کردن اسرار وجود “یوفو یا اشیا پرنده ناشناخته” (که در این گزارش راجع به آن خواهم نوشت) از طرف دولت  آمریکا و سرویس های اطلاعاتی تحت تعقیب قرار می گیرد، ولی خوشبختانه به خاطر مطرح کردن سریع ماجرا با وسایل ارتباط جمعی، دولت را در عملی انجام شده قرار می دهد ولی با این وجود ، از خدمت در بخشهای دولتی محروم می گردد.

آرت بل مجری برنامه با ”جان لیر”مصاحبه را آغاز می کند. 

جان لیر:اطلاعاتی راجع به موجودات فرازمینی خاکستری داریم. آنها قادرند از طریق تلپاتی با ما ارتباط برقرار کنند. آنها کاملترین نوع “روبات” هستند که معلوم نیست از طرف چه کسانی مامور شده اند زمین را تحت کنترل و آزمایشات خود قرار دهند. ما شاید هیچگاه قادر نباشم که بدانیم چرا و چگونه آزمایشاتی بر روی موجودات زمین انجام می دهند.

از سال ۱۹۳۸ تا امروز ما بیش از دویست هواپیما و هزاران مامور و سرباز را در جریان حوادث مختلف در رابطه با “یوفو”از دست داده ایم. از آن زمان بیش از صد ها هزار انسان بدون گذاشتن رد پائی از خود، مفقود شده اند. هزاران نفر را ما بخاطر مشاهداتشان بالاجبار وادار به سکوت کرده

 فرد را از خانه یا خیابان برای سی تا چهل و پنج دقیقه می ربایند و بعد از تکه  برداری از آنان در سفینه فضایی خود ، به مکان اولیه باز میگردانند و رهایشان می کنند موارد بیشماری نیز پیش آمده که فرد مورد نظر هیچگاه باز نگشته است. در هنگام آزمایشات ، یک قسمت از اندام انسان ربوده شده تکه برداری میشود، آن قطعه میتواند هرچه باشد، کلیه ، روده ، چشم و حتی آلت تناسلی . در بعضی مواقع قطعات کوچکی در بدن انسان جاسازی میشود تا احتمالا وضعیت جسمانی وی کنترل یا”مانیتور”گردد.

به گفته طرف های تاریک، یک «دولت مخفی» بی رحم جهان را کنترل می کند. در میان دیگر فعالیت های نفرت انگیز، تجارت بین المللی مواد مخدر را اداره می کند و ایدز و دیگر بیماری های مرگبار را به عنوان اقدامات کاهش جمعیت رها کرده است. هدف نهایی آن تبدیل زمین و سیارات اطراف به اردوگاه های برده-کارگری است. مدتی است که این دولت مخفی با نژادهای بیگانه در ارتباط بوده است و به بیگانگان اجازه می دهد در ازای فناوری پیشرفته بیگانه انسان ها را ربودند.

بیگانگانی که به «خاکستری ها» معروفند (به دلیل رنگ پوست خاکستری شان)  ربودن انسان ها انجام می دهند. آن ها  را مثله می کنند و نیز می خورند و از اعضای بدن برای جوان سازی خود استفاده می کنند. دولت مخفی و بیگانگان با هم در پایگاه های زیرزمینی گسترده ای در نیومکزیکو و نوادا کار می کنند و در آنجا اندام های انسانی و حیوانی را جمع آوری می کنند، آن ها را در سوپ شیمیایی رها می کنند و موجودات اندرویدی بی روح تولید می کنند. این اندرویدها که پس از آن رها می شوند تا کار کثیفی برای توطئه دولت/بیگانه انجام دهند، بیشتر برای بقیه ما به عنوان مردان سیاه پوش شناخته میشوند.

این حادثه هر روزه در اقصی نقاط آمریکا و دیگر نقاط کره زمین اتفاق می افتد  حداقل ده درصد مردم آمریکا این حادثه را تجربه کرده اند ولی آنچه که در اخبار می شنویم بیشتر راجع به تکه برداری از گاو یا حیوانات دیگراست. گفتنی است که این جراحی ها در حال هشیاری کامل انجام  می گردد. زمانیکه ما پی بردیم که تکه برداریها از انسان بدست “فرازمینیان” انجام میپذیرد، اعتراضات خود را به تنها موجود فضائی که در خاکستری ، که در قرارگاه سری ما در کالیفرنیا لوس آلاموس” نگهداری میشد بردیم و او از قرارداد و معامله ای که سال ۱۹۳۸ میان آنها و مامورین دولتی آنزمان گذاشته شده بود یاد کرد.

براساس آن قرار داد، در مقابل تحویل و فراگیری تکنولوژی پیشرفته از آنان، به آنها اجازه داده شده بود که تعداد معدودی از انسانها را برای آزمایشاتشان می توانند انتخاب کنند. اما ظاهرا به مرور زمان آنها بدون توجه به قرارداد، میلیونها انسان را مورد آزمایشات خود قرار داده اند. در سال ۱۹۵۴ رئیس جمهور وقت آمریکا آیزنهاور با نماینده نوع دیگری از فرازمینیان در مکانی بنام “موروک سنتر” ملاقات کرده بود و آن گروه پیشنهاد کرده بودند که میتوانند ما را از شر” خاکستری ها” خلاص کنند، اما “آیزنهاور”پیشنهاد آنان را رد کرد. ظاهرا بخاطر اینکه آنان نمی خواستند تکنولژی پیشرفته خود را به ما یاد دهند.

در آنزمان برای اینکه درگیر مسئله “یوفو و فرازمینیها” بودیم و با آنان ارتباط برقرار کرده بودیم وجود خدا زیر سوال رفت، حداقل تصوری  که اغلب مردم نسبت به خدا دارند. مقامات رده بالای دولت آمریکا و شخص آیزنهاور، زمانی که پی بردند زیر سوال بردن ادیان و خدا چه خطر بزرگی برای بشریت می تواند به همراه داشته باشد، لذا  در آن زمان تصمیم گرفته شد که با روسها وارد مذاکره شویم، با آنان جدی بودن این مسئله را در میان گذاشتیم و طی توافقی ، مردم کره زمین تحت هیچ شرایطی نباید از وجود “فرازمینیان” با خبر شوند و اصولا افکار مردم جهان را باید به مسائل دیگر سوق داد بعنوان مثال افکار مردم را با وحشت از جنگ سرد، بمب اتمی و بمب هیدروژنی سرگرم کرد و اصولا مردم را باید با ترس از سلاحهای کشتار جمعی و اینگونه مسائل فریب داد.

همچنین مقامات آمریکا و روسیه تصمیم گرفتند که اطلاعات راجع به “یوفو و فرازمینیان”، هرچه سری تر بماند کنترل آن راحت تر خواهد بود به این منظور حتی روسای جمهور آینده نیز نباید این اطلاعات سری را بدست آورند . سازمان فضائی “ناسا” هم به بخش های مختلفی تقسیم شد و هرگونه اطلاعات ابتدا به فرماندهی آن رسیده و سپس بعد از فیلتر گزاری به بخشهای دیگر منتقل و در نهایت بخش کوچکی از آن به اطلاع مردم میرسد . در اولین کوشش و برنامه ریزی بزرگ ، هرگونه اطلاعات راجع به سیاره ” ونوس” که بسیار شبیه به سیاره زمین بوده و جمعیتی حدودا مشابه زمین دارد ولی با تکنولوژی بسیار پیشرفته تر، از دسترس مردم دور کرده و آن سیاره را فاقد حیات نامیدیم.

 ” جان لیر” اضافه کرده و می گوید؛ ما بسیاری از فن آوری فضائی را از آنها آموخته ایم درابتدا روسها با پرتاب سفینه “ونرا”  وبعد ما با پرتاب سفینه آمریکائی “مارینر ۲ ” سیاره ونوس را برای مردم جهان اینگونه توصیف کردیم ؛ که این سیاره دارای آتشفشانهای بزرگ است و اتمسفری آکنده از اسید سولفریک فشرده دارد، تقریبا ۹۰ برابر اتمسفر زمین ، و موضوع را طوری جلوه دادیم که هیچگونه حیاتی نمی تواند تحت چنین شرایطی وجود داشته باشد. جالب اینجاست که هیچکس از ما نپرسید که چطور تحت چنین شرایط جوی ، چترهای دو سفینه مذبور عمل کرد و براحتی وارد فضای ونوس شد برای مطمئن شدن از سیستم فیلتر گذاری در منطقه “پاین گپ” واقع در استرالیا پایگاهی درست کردیم که تمام اطلاعات از سفاین پرتاب شده از زمین مانند ” مرکوری”، “مارینر” ، “آپولو” و “وویاجر” و … ابتدا به دست ما در این پایگاه میرسد سپس ما آنرا بعد از اولین مرحله سانسور به “ناسا” ارسال می کنیم و در تمام این مدت فقط چند مشکل کوچک بوجود آمد آنهم بخاطر چند دستگاه کوچک رادیوی آماتور، که مشکل مرتفع شد . برنامه ما برای منحرف کردن افکارعمومی از واقعیت ها، برنامه ای دراز مدت است.

اگر کمی به گذشته برگردیم متوجه می شویم چطور افکار مردم را با مسئله قدرت شوروی مشغول کردیم، سپس جنگ ویتنام ده سال توجه مردم را به خود مشغول کرد و همینکه هزینه جنگ بالا رفت تصمیم گرفتیم مواد مخدر را در میان مردم بالا ببریم که البته هنوز این ماجرا ادامه دارد و در برنامه ای دیگر ماجرای وال استریت و کارتهای اعتباری را بوجود آوردیم که فکر مردم را با مسائل اقتصادی خودشان درگیر کنیم و همینطور تا به امروز که پروژه پس از پروژه، فقط برای سرگرم کردن افکارعمومی به مسائل زمین انجام داده ایم ، درحال حاضر جنگ عراق و افغانستان ادامۀ همین پروژۀ بزرگ است.

اما با رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی و اینترنت نهایتا ناچار هستیم بطور سیستماتیک مردم را کمی از ماجرا با خبر کنیم ولی اعتقاد داریم برای افشا کردن تمام حقایق، جهان آماده نیست و انسان راه درازی را باید طی کند و میشود براحتی انسانها را حداقل برای پنجاه سال دیگر به بازی بگیریم، حال با وجود اینکه این مسائل فقط ده درصد واقعیات هست !

جان لیر از آرت بل می پرسد :

آیا هنوز اعتقاد داری که مردم را باید با واقعیات آشنا کرد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *