الوهیم کیست؟

مطلب زیر ترجمه یکی از متونی است که در سایت حرکتی موسوم به “عصر جدید” موجود بود، نقل این مطالب به معنی رد یا قبول تمام نکات توسط مترجم و سایت نیست و فقط برای آشنائی با نظریه های مطرح شده بیان میشود.

قدیمیترین موجودات باقی مانده که همراه با بسیاری دیگر در نزدیکی مرکز عالم و در مجاورت خورشید بزرگ زندگی میکنند الوهیم نام دارند، آنها زمانی که تصمیم گرفتند قلمرو خود را گسترش دهند بدنبال سیاره ای جدید میگشتند تا زمین را یافتند.

(من متوجه نشدم منظور نویسنده از مرکز عالم و خورشید بزرگ چی هست، قبلا در جائی خوندم که در مجاورت مرکز کهکشان امکان وجود حیات نیست چون میزان انرژیهای آزاد شده خیلی بالاست).

این موجودات کاملا شبیه انسان هستند ولی بسیار متفاوت و پیشرفته تر، موجودات دیگر آنها را محترم میشمارند.

نام الوهیم که در کتب باستانی یهود آمده است به معنای “انسانهائی که از آسمان میایند” است.

آنها یکی از پیشرفته ترین موجودات جهان هستند و خلقت انسانهای روی زمین بدین صورت توسط آنها انجام گرفت که در ژنتیک موجودات قبلی دستکاری کردند تا توانائی هایشان را بهبود بخشند.

الوهیم همواره در جوامع بشری سعی در دخالت و بهبود اوضاع از طرق مستقیم و بعدها غیر مستقیم نمودند تا نظم را برقرار کنند.

jojo

اصلیترین دستکاری آنها در خلقت انسانهای روی زمین افزایش حجم مغز آنها بود که هنوز این روال ادامه دارد.

همزمان با زمین الوهیم دست به گسترش نسل خود در سیارات دیگر نیز زد، بدین صورت که مسابقه ای میان دانشمندان خود ترتیب دادند و هرکس مسئولیت سیاره ای را بر عهده گرفت و ارباب زمین نیز کسی انتخاب شد که یهودیان او را به نام یهوه میشناسند، از میان تمام سیارات مورد نظر الوهیم فقط دو سیاره هنوز حاوی انسانها هستند، زمین و پلیادیان، پلیدیان ها چون موجوداتی روحانی و کمالگرا هستند اغلب با الوهیم اشتباه گرفته میشوند.

pleiades040410

(شاید یکی از دلایل تفاوتهای ظاهری نسلهای بشر انتقال انسانهای سیارات مختلف به زمین توسط الوهیم و اختلاط این انسانهای آسمانی با انسانهای زمینی که پس از برج بابل پراکنده شده بودند باشد. در افسانه های اقوام شمال آسیا ذکر شده است که مردم نژاد بلوند از شهری در جزیره ای در میان دریای گبی (ثابت شده است که صحرای گبی قبلا دریا بوده است) نشات گرفتند که در آنجا خدایان این اقوام زندگی میکردند.)

نام دانشمندی که برنده موقعیت هدایت پروژه زمین شد یهوه بود، یک انسان مانند ما با کمی تفاوت، یکی از عملکردهای مغز بزرگ ایجاد یک ارتباط کوآنتومی است که باعث میشود انسان با خالق واقعی هستی که موجودی غیر مادی است بتواند ارتباط برقرار کند، در حالی که یهوه انتظار چنین عملکردی را نداشت! الوهیم میخواستند هدایت انسان فقط در دست خودشان باشد!

(این بند در واقع اشاره به متمایز بودن زندگی بر روی زمین از سیارات دیگر دارد چرا که انسانهای روی زمین (احتمالا بخاطر دست درازی به درخت آفرینش توسط آدم و افزایش درک او، محرک این عمل ساتان بود نه بخاطر دلسوزی بلکه از سر دشمنی با الوهیم) موجوداتی هستند که موفق به یافتن خالق حقیقی میشوند، بنظر میاید درخت زندگی هر چه که هست فقط روی زمین وجود دارد چون انسانهای روی کرات دیگر اغلب موفق به بقا نشدند و توسط الوهیم به زمین منتقل گشتند.)

در ابتدا الوهیم این اعتقاد جدید انسانها را انقلابی علیه خود دانستند، ولی با گسترش و تکامل درک بشر آنها ناچار از موضع قبلی عقب نشستند و اینبار خود را به عنوان خدای واقعی که انسانها وجودش را حس میکنند معرفی کردند! با گذشت زمان الوهیم مجبور به پنهان کردن خود از انسانها شد تا بتواند به هدایت آنها ادامه دهد چرا که انسانها رفته رفته سخنان الوهیم را باور نمیکردند.

(اگر فیلم clash of the titans را دیده باشید موضوع این فیلم شورش انسانهای عهد باستان بر ضد خدایان خودسر و ستمگر است، موضوعی که در افسانه های سومری(برج بابل) و هندی (مهابارات) و یونانی به آن اشاره شده است).

clash-of-the-titans

با گذشت زمان یکی از دسته های مردم الوهیم از رفتار جدید انسانهای زمینی خشمگین شدند، نام رئیس این دسته لوسیفر است. او یک شیطان نیست بلکه انسانی از نسل الوهیم است که از انسانهای زمینی دل خوشی ندارد و لوسیفر و یهوه اساسا با هم دشمنی دارند.

بسیاری از متون قدیمی در باره  رفتارهای انسانگونه خدایان صحبت کرده اند، کریشنا خدای هندیان نیز حتی یک الوهیم بوده است، حال میتوان پی برد چرا خدایان باستانی رفتاری انسانی داشته اند، چرا انتقام میگرفتند و جنگ میکردند؟ چون که درواقع آنها انسان بودند! در هر حال این خدایان چیزهای با ارزشی به انسانها آموخته اند.

پس از موج خداجوئی انسانها الوهیم از بسیاری فعالیتهای خود در زمین بازنشستند، ولی برای حفظ ارتباط آنها مراحل ایجاد یک نمایندگی را طی کردند، شخصی به نام رائیل، رهبر حرکت رائیلیان که متشکل از ۳۰۰۰۰ نفر است (شاید رائیل همان ملشیزدک باشد که کرتو موتوا به او اشاره کرده بود).

پس از اینکه نهاد نمایندگی برقرار گشت الوهیم خود را به عنوان انسانهای عادی معرفی میکنند، آنها علاقمندند قسمتی از دانش خود را به ما انتقال دهند و به برقراری سیستم حکومتی مانند خودشان در زمین کمک کنند، حکومت آنها بر پایه دانایی و هوش است، آنها به  دمکراسی اعتقاد ندارند چون در دمکراسی تعداد زیادی افراد نادان وارد حکومت میشوند که موجب بروز مشکلات و مفاسد میشوند (من که موافقم!)

عمر الوهیم ها دارای دوره های ۸۵۰ ساله است، در پایان هر دوره اگر شخص برای جامعه فرد مفیدی بوده باشد دارای امتیاز یک دوره دیگر خواهد گشت، اطلاعات سلولی فرد ذخیره میشوند و بدن جدیدی برای او شبیه سازی میشود، در صورتی که ویژگیهای این بدن جدید کاملا مثل قبلی باشد هوشیاری غیر مادی (روح) فرد به بدن جدید منتقل خواهد گشت.

به همین دلیل است که افراد دوقلو باهم ارتباط روحی قوی دارند.

یکی از تفریحات مورد علاقه مردم الوهیم ورزش است! درست مانند بقیه انسانها! تعدادی از قهرمانان ورزشی از محبوبترین افراد جامعه الوهیم هستند، ولی علاقه آنها بیشتر معطوف ورزشهای خشن و وحشیانه ( مانند یونان باستان) میباشد، چرا که میبینند کسی که مجبور نیست مرگ را پذیرا باشد خود آنرا میخواند، و این مرگ است که آنها را شیفته خود میکند. بهمین دلیل در داستانهای یونانی نقل میشود که خدایان در مسابقات ورزشی همپای انسانها شرکت میکردند.

بخشی از مصاحبه مونتاک:

آیا این درست است که فدراسیون اوریون با گروهی به نام الوهیم در جنگ میباشند؟

بله و این در حال روی دادن است،  شاید الوهیم قدیمیترین گروه در جهان باشند، حداقل قدیمیترین که ما میشناسیم.

آیا نوع خاصی از موجودات کنترل بیشتری بر زمینیان دارند؟

montauk_alien_3

گروه اوریون که  مانند راسو ها در پشت اتفاقات رخ داده در زمین قرار دارند و گری ها را نیز کنترل میکنند، فدراسیون اوریون از انواع مختلفی رپتیلیان (خزنده انسان نما) تشکیل شده است.

منبع : www.ufolove.wordpress.com

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. مهدی گفت:

  در متون مقدس به ویژه اسلام
  به دو نوع موجودات فرا زمینی اشاره شده
  ۱ شیاطین (اجنه)
  ۲ فرشته ها
  به گمان اغلب فرشته ها همخوانی بیشتر با الوهیم دارند چون حامل پیغام و ماموریت های در زمین بوده اند.

 2. Vala Esmaeilzadeh گفت:

  شما یهودی کابالیست هستید ؟؟؟ ، و شاید هم طوایف اجنه و خانواده شیاطین satan محترم بشمرید…این اعتقاد یهودیان کابالیست هستش که ساتان و طوایف ساتان بخاطر سخنان دروغ و بی اساسی که حضرت آدم ع را وادار به خوردن سیب از درخت آفرینش کرد…وعده دروغین که انسان با خوردن سیب آن به علم و دانش کامل می رسد ، که باعث محرومیت آدم ع و شیاطین و طوایف شیطان از بهشت شد…کسانی که خود را دشمن الله ، فرشتگان و مقدسات پیامبران خدا اعلام کردند بلقطع صلاح انسان هم نمی خواهند و با انسان دشمنی می کنند…شما قبل از اینکه به طوایف اجنه و خانواده شیطان احترام بزارید این و بدونید که خالق آنها همان کسی هستش که انسان و آفرید یعنی ما…الوهیم ها اگر دشمنان ما بودند به فکر هدایت انسان به سمت خدا نبودند این شیطان و ساتان بود که می خواست مقام معظم والا خداوند را در چشم انسان کوچک و پایین بیاورند که نتوانستند و نخواهند توانست…الله یکتا است و خالق و یگانه آفریننده جهانیان و عالم هستی.

 3. Amin گفت:

  مطلب باحالی بود جدیدا دارم روی یه سری مطالب مشابه تحقیق میکنم امیدوارم به کمک خدا به هدفم برسم البته از شما هم متشکرم که موضوعاتی برای تحقیق جلوی راهم گذاشتید واقعا ممنونم دارم دنبال یه استاد میگردم تا مطالبو برام روشنتر کنه اگه میتونید منو به کسی راهنمایی کنید با ایمیلم ارتباط برقرار کنیدamino.ap9@gmail.com

 4. هوشتانه گفت:

  این مطالب اغلب تخیلی هست اما بعنوان کسی که سالها وقت در مکاتب شرقی و غربی علوم پنهانی صرف کرده میگم الوها یا خدایان بعد از یهود از بشر بعنوان باتری استفاده میکنند رجوع کنید به مقاله سایه های گلی از کتاب کرانه های فعال بیرکرانگی و البته تجربه کنید ، دیمونها یا ساتان دوستان بشر هستند خدایان باستان همینطور ، شدها نژاد خوبی هستند که به فرکانس های پایین تبعید شدند به جهانهای تالا درباره چاکراهای atala و پاتالا تحقیق کنید الوها و ذهن بیگانه و نژادهای مشابه دشمن بشر هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *