سفر زمان SHOCK: “مسافر زمان” از سال ۴۴۱۳ ادعا می کند انسان در آینده دیگر وجود ندارد

یک مسافر زمان از سال ۴۴۱۳ به طرز عجیبی ادعاکرده است دیگر در آینده ای دور  انسان وجود ندارد.

این مرد مبدل که خود را لوئیس واکر از لستر معرفی کرده بود ، ادعا کرد که به عنوان بخشی از یک برنامه سفر مخفی دولت وقت به آینده سفر کرده است.این مسافر زمان اظهار داشت: در سال ۴۴۱۳ ماشین های پرنده آسمان را به دست خواهند گرفت و ماشین آلات جایگزین گوشت و استخوان انسان می شوند.

آقای واکر گفت تنها افرادی که در آینده توسط روبات ها جذب نمی شوند ، مسافرانی دیگر مانند خود او خواهند بود که غالباً به آن زمان خاص سفر می کنند.آقای واکر در گفتگو با محققان ماوراء الطبیعه از کانال YouTube ApexTV ، گفت که وی در سفر خود شگفتی های غیرقابل تصور دیده است.مسافر زمان گفت: “من فکر می کردم حیرت انگیز است که آنها اجازه می دهند تا مسافران زمان سفر کنند.

وی گفت: “من با تعدادی از روبات ها صحبت کردم و آنها بهترین کسانی بودند که من تا به حال با آنها صحبت کرده ام.“گرچه آنها از هر انسانی باهوش تر بودند ، گرمی و مهربانی نسبت به آنها داشتند که بی همتا بود.”

تاکنون ، تنها افرادی که داستان آقای واکر را شنیده اند همسر وی ، فرزندان او و افرادی بودند که سرمایه گذاری او را در آینده ترسیم کردند.

به گفته آقای واکر ، وی توسط پدرش به وزارت دفاع القا شد و تا سال ۱۹۷۷ راه خود را برای صعود به صفوف مقدماتی پیش برد تا اینکه به او اجازه سفر در زمان داده شد.

برنامه سفر به زمان قرار بود به دنبال افراد آزمون باشد تا به موقع از “پایگاه مخفی انگلیسی” ارسال شوند.او گفت: “آنها دوست ندارند که من این را می گویم .با این حال ، همه محکوم نشده بودند که داستان عجیب مسافرت عجیب آقای واکر ، واقعیتی از آینده دور بود.

فیلم تلویزیونی Apex ، که توسط بیش از ۱۰،۵۰۰ نفر دیده شده است ، به دلیل صحنه سازی کردن و “جعلی بودن” مورد انتقاد قرار گرفت.

 کلر رید اظهار داشت: “اگر او به نظر نمی رسید که از روی نوشته می خواند، باورپذیرتر می شد.”

رابرت کوئل گفت: “به نظر می رسد که او از فیلمنامه می خواند.

دانشمندان مدتها است که درباره امکان حرکت به عقب و جلو به موقع در زمان بحث می کنند ، اما بحث عمومی این است که این سناریو بسیار بعید است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *