سفر واقعی آمریکاییها در زمان

موضوع مربوط به انتقال یک ناو جنگی آمریکا به نام ( U.S.S.Eldridge ( DE 173   می باشد که بوسیله ایجاد میدانهای عظیم مغناطیسی ( توسط ژنراتوری بسیار بزرگ نصب شده بر روی عرشه آن ) بوقوع پیوسته  ،  شواهد و مدارکی چند سال بعد از این واقعه توسط برلیتز و جمعی از محققان بدست آمد که صحت این ماجرا را تایید می نماید

.

aV1na9ai

ناو جنگی   DE 173  U.S.S.Eldridge
Pq1nIr3r

اسکله دریایی فیلادلفیا در طی جنگ جهانی دوم ( این عکس تا ۱۲ ژولای ۱۹۷۷ جزو اسناد محرمانه بایگانی شده بود )

Pq1nIyxS
آلبرت انیشتین در حال گفتگو با افسران نیروی دریایی در اتاق مطالعه اش در در پرینستون ، نیوجرسی ، ۲۴ ژولای ۱۹۴۳

برای دیدن کل ماجرا و عکسهای ناپدید شدن به لینک زیر بروید:

http://www.softwareartist.com/philexp.html

موضوع از آنجا شروع می شود که یک افسر نیروی دریایی در ایالات متحده در سال ۱۹۷۰( یعنی حدود ۳۰ سال بعد از آن آزمایش ) با دو نفر خلبان نیروی هوایی همان کشور به نامهای » جیمز دیویس » و » آلن هوس » برخوردی داشته و صحبتهایی را که در ادامه می خوانید با آن دونفر در میان گذاشته است . بدلیل اینکه گفته بودند او دیوانه شده از نیروی دریایی اخراج شده بود و دلیل آنرا آزمایشی ذکر نمود که روی او انجام داده بودند خودش چنین می گوید : » اونا سعی داشتند یه کشتی رو نامرئی کنند . اگر این کار عملی می شد  ، می تونست پوشش و استتار خوبی برای کشتی باشد . البته این کار عملی شد اما در مورد کشتی . ولی در مورد افراد روی عرشه منجمله من …خوب اون طوری که باید عمل نکرد . ما قدرت تحمل اثرات میدان انرژی ای را که روی ما اعمال کرده بودند نداشتیم . میدان انرژی تاثیرات بدی روی ما گذاشت . این مساله کاملا» سری بود و من نباید تا فیلادلفیا چیزی به کسی می گفتم . من میتونستم موضوع رو فاش کنم اما این کار رو نکردم . اگه من یک کلمه از آن چه بر سرم آمده بود به کسی می گفتم ، مطمئنا» مورد توبیخ و تنبیه قرار می گرفتم و شاید حتی کشته می شدم .» او ادامه داد و به آن دوخلبان گفت : » استتار الکترونیک یه نوع استتار الکتریکی است که بواسطه پالس میدان انرژی بوجود میاد . من دقیقا» نمی دونم اونا از چه نوع انرژی استفاده می کردند اما هر چی بود خیلی زیاد بود . هیچکدوم از ما تحمل اینهمه انرژی رو نداشتیم . این انرژی روی هر کدوم از ما یه جور تاثیر گذاشته بود . تعدادی اجسامو دو تایی می دیدند ، یه عده می خندیدند و بعضی ها هم بیهوش شده بودند . حتی عده ای ادعا می کردند که وارد دنیای دیگری شده بودند و با موجودات عجیب و بیگانه ای صحبت کرده بودند . اما در بعضی از موارد تاثیرات میدان انرژی موقتی نبودند و بعدها شنیدم که عده ای به خاطر همین اثرات جون خودشونو از دست داده بودند . در هر حال من هرگز موفق به دیدار مجدد اونا نشدم . اما در مورد بقیه ما که زنده مونده بودیم ، نیروی دریایی اجازه داد که بریم . اونا اسم این وضعیت رو » ناتوانی و از کارافتادگی » گذاشتند و ما رو به اسم عدم تعادل روحی و عدم شایستگی جهت ادامه خدمت با دریافت حقوق بازنشستگی از خدمت معاف کردند !! »
چارلز برلیتز ( نویسنده و محقق )  : طبیعتا» هر کسی ممکن است در صحت این نوع گزارشات و موثق بودن منبع آن دچار شک و تردید شود . با این حال بعد از گذشت بیش از بیست سال( خودم : این درزمانی است که نویسنده این متن را نوشته) این شایعه وجود دارد که نیروی دریایی ایالات متحده در یک شرایط کاملا» محرمانه در منطقه فیلادلفیا و در زمان جنگ جهانی دوم ، موفق به تولید میدان انرژی مغناطیسی قوی ای گردیده است که به نحوی از کنترل آنان خارج گشته و منجر به ناپدید شدن یک کشتی شده است . در بین عده ای نیز این شایعه وجود دارد که کشتی مزبور به صورت » تله پورتیشن » ( جابجایی و حرکت از مسافت دور ) از فیلادلفیا به بندر NorFolk رفته و پس از چند ثانیه مجددا» به فیلادلفیا بازگشته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید