فیل اشنایدر در پایگاه های مخفی زیرزمینی بیگانگان

بیگانگان خاکستری ۶۰ سرباز و غیرنظامی آمریکایی را در نبرد زیرزمینی در نیومکزیکو کشتند.

مهندس فیلیپ اشنایدر(PhilipSchneider)۲۳ آوریل ۱۹۴۷ متولد شد. او به عنوان فردی شناخته می شود که سال ها با همکاری سرویس های ویژه ایالات متحده آمریکا به اطلاعات سطح سه محرمانه دسترسی داشت، اما در مقطعی تصمیم گرفت که مردم باید بدانند که در ناآگاهی نگه داشته می شوند یا به شدت فریب همه چیزهایی را که برای بشقاب پرنده ها و بیگانگان می افتد، خورده اند.

تعداد کمی از مردم داستان های فیل اشنایدر را جدی گرفته بودند تا زمانی که او مرده را پیدا کردند. در همان زمان، شرایط مرگ او نشان می داد که با فیل به طرز بی رحمانه ای برخورد شده است.

فیل تحصیلات عالی را در یک دانشکده مهندسی گرفت و بعداً مهندس زمین شناسی شد. او همچنین به عنوان مهندس عمران در صنایع نظامی و هوافضا شناخته می شود.

فیل خانواده، همسر و فرزند داشت. اسکار اشنایدر، پدر فیل، یک پزشک و افسر نظامی بود که طبق برخی اطلاعات، در یک زیردریایی خدمت می کرد و در همان زمان توانست هم برای آلمان و هم برای ایالات متحده بجنگد. فیل توانست در ساخت حداقل دو پایگاه زیرزمینی برای به اصطلاح “دولت مخفی” و همچنین در ساخت ۱۳ پایگاه نظامی عمیق در زیر زمین شرکت کند.

فیل در سال ۱۹۹۴ با مشاهدۀ نحوۀ تأمین مالی چنین پروژه هایی و اینکه این پروژه ها برای چه کسانی ساخته می شود و حقوق اولیه مردم و همچنین قانون اساسی ایالات متحده نقض می شود، روابط خود را با سرویس های اطلاعاتی آمریکا قطع کرد و تمام جوایز خود را پس داد. . پس از آن، فیل به عنوان یک زمین شناس معمولی شروع به کار کرد و کار را با نمایش های آخرالزمانی ترکیب کرد. او در مورد پایگاه‌های زیرزمینی، فناوری‌های فوق سری بیگانگان، و تهدیدی که بشریت را تهدید می‌کند و کسانی که به دنبال ایجاد نظم نوین جهانی هم جهت و همسو با بیگانگان متخاصم با مردم هستند، صحبت کرد .

فیل برای تعمیم بخشیدن به اطلاعات افشا شده در دو سال آخر زندگی خود، در سفرهای عمومی در سراسر ایالات متحده آمریکا و کانادا و بازدید از انگلیس و ژاپن بسیار صحبت کرد. او از دولتی انتقاد کرد که شهروندان خود را در تاریکی نگه می دارد.در سال ۱۹۹۵، اشنایدر در یک سخنرانی معمولی گفت که در ۲۲ سال گذشته، ۱۱ نفر از بهترین دوستانش مرده بودند، آنها چیزی در مورد به اصطلاح “تئوری توطئه” دولتی می دانستند. در همان زمان، هشت اتفاق از ۱۱ حادثه به عنوان خودکشی رسمی شناخته شد. فیل گفت که او یکی از سه نفری بود که از تیراندازی که در سال ۱۹۷۹ در یک پایگاه نظامی زیرزمینی در دولس (Dulce) بین نمایندگان سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و بیگانگان رخ داد جان سالم به در برد. در نتیجه نفوذ یک سلاح بیگانه، اشنایدر دوز تشعشع دریافت کرد و متعاقباً به سرطان مبتلا شد.

فیلیپ اشنایدر همچنین مدعی شد که پس از گفتن آنچه که میدانسته ، تلاش های مکرری برای کشتن او صورت گرفته است. این سوء قصدها مانند حملات با سلاح، تلاش برای هل دادن او به بزرگراه و حتی حملات در حین دعواهای خیابانی بوده است.

جسد فیلیپ اشنایدر در ۱۷ ژانویه۱۹۹۶ در خانه اش در ویلسونویل، اورگان پیدا شد. او کنار پیانو روی زمین دراز کشیده و لوله ای از کاتتر(شلنگ پلاستیکی) خودش٬ دور گردنش بوده است. هر چند بر اساس این گزارش، اشنایدر توسط افسران پلیسی که برای رسیدگی به تعداد زیادی مالیات و جریمه های پرداخت نشده آمده بودند، به ضرب گلوله کشته شد در گزارش آمده در طول گفتگو، فیل شروع به رفتار تهدیدآمیز کرد، اسلحۀ خود را برداشته و در نتیجه مأموران اجرای قانون چاره ای جز کشتن او نداشتند. فیل اشنایدر جدا از هر اتفاقی که افتاد، اما در زمان مرگش، به دلیل یک بیماری جدی (انکولوژی یا سرطان) از نظر سلامتی بسیار ضعیف بود. خودکشی علت رسمی مرگ نامیده شد، اگرچه بر اساس برخی گزارش ها، آثار شکنجه بر روی جسد وی دیده می شد. بسیاری از یوفولوژیست ها معتقدند که نمایندگان اطلاعات ایالات متحده به سادگی اشنایدر را حذف کردند زیرا او چیزهای زیادی می دانست.

گوردون داف، سردبیر مجلۀ وترنزتودی (Gordon Duff-Veterans Today)، فیل اشنایدر را شاهد بشقاب پرنده خواند و معتقد بود که او کاملا از تماس های دولت ایالات متحده با بیگانگان آگاه بوده است. اشنایدر به عنوان یک متخصص تخریب برای کمک به ساخت پایگاه های مخفی زیرزمینی برای دولت ایالات متحده کار می کرد. او آشکارا دولت و سازمان های اطلاعاتی آمریکا را به اعمال مخفیانه و جنایات مستقیم متهم کرد

برخی از آن اتهامات به شرح زیر شایسته ی توجه ویژه ای هستند :

۱- دولت آمریکا در سال ۱۹۵۴ با بیگانگان خاکستری قراردادی منعقد کرد. این توافقنامه همکاری سودمند متقابل “پیمان گرادا” نامیده می شود. اما بیگانگان این قرارداد را رعایت نمی کنند.

۲- شاتل آلیاژهای خاصی را در مدار می ساخت. خلاء برای ایجاد این فلزات خاص مورد نیاز است، و بنابراین دستور برای پشتیبانی مداوم از ایستگاه فضایی سرنشین دار توجیه می شود.

۳- بیشتر فناوری هواپیما با فناوری رادارگریز(Stealth) به دلیل مطالعه یک کشتی بیگانه که در ایالات متحده سقوط کرد، توسعه یافت.

۴- ایدز در آزمایشگاه فرمان ملی در شیکاگو، ایلینویز اختراع شد و به عنوان یک ویروس برای کنترل جمعیت انسانی توسعه یافت.

(National Ordinance Laboratory in Chicago)

۵- این یک راز است که دولت آمریکا دستگاهی برای ایجاد زلزله دارد. زلزله سانفرانسیسکو در سال ۱۹۸۹ و زلزله کوبه در سال ۱۹۹۵ موج پالسی نداشتند که منشاء مصنوعی آنها را تأیید می کند.

۶- انفجار مرکز تجارت جهانی (۹/۱۱/۲۰۰۱) و بمباران در شهر اوکلاهاما (۱۹/۴/۱۹۹۵) با استفاده از دستگاه های هسته ای مینیاتوری انجام شد. این امر با ذوب شدن و حفره شدن بتن با جابجایی میله های فلزی که قاب سازه های بتنی را تشکیل می دهند آنرا کاملا نشان می دهد (لازم به یادآوری است که فیل یک مهندس بود و شناخت مواد منفجره و کارکرد آن یکی از نقاط قوت او بود).

۷- بیکینی آتول (Bikini Atoll) به دلیل وجود یک پایگاه زیر آب از بیگانگان توسط سلاح های هسته ای نابود شد.

(مترجم : رئیس جمهور هری ترومن دستورالعملی به مقامات ارتش و نیروی دریایی صادر کرد که آزمایش مشترک سلاح های هسته ای «برای تعیین تأثیر بمب های اتمی بر کشتی های جنگی آمریکا» لازم خواهد بود. بیکینی به دلیل قرار گرفتن به دور از مسیرهای منظم هوایی و دریایی، به عنوان زمین اثبات هسته ای جدید برای ایالات متحده انتخاب شد …

بمب هیدروژنی براوو در اوایل صبح روز ۱ مارس ۱۹۵۴ بر روی سطح صخره در گوشه شمال غربی بیکینی آتول منفجر شد. میلیون ها تن ماسه، مرجان، گیاه و زندگی دریایی از سه جزیره، صخره و آب های مرداب اطراف آن در اثر انفجار مایل ها به هوا فرستاده شدند).

۸- ابتکار دفاع استراتژیک (SDI : strategic defense initiative) در واقع به عنوان دفاعی در برابر تهاجمات بیگانگان در نظر گرفته شد.

۹- تعداد زیادی پایگاه نظامی زیرزمینی در ایالات متحده (حدود ۱۳۰عدد) تا عمق دو کیلومتر ساخته شده است و از نظر اندازه شبیه به شهرها هستند. این پایگاهها بخاطر جنگ ساخته شده اند. پایه ها توسط مونوریل های پرسرعت به هم متصل می شوند که قطارها با سرعت دو ماخ (تقریبا ۲۳۸۰ کیلومتر در ساعت) روی یک “بالشتک مغناطیسی” حرکت می کنند که ۳/۴ اینچ (تقریبا ۲ سانتی متر) بالای ریل معلق است.

۱۰- طرح مخفی خاکستری های بلند قد برای ایجاد نظم نوین جهانی بر روی سیارۀ زمین ٬ توسط سازمان ملل اداره می شود و آنها مخفیانه آن را کنترل می کنند.

مشکل بشقاب پرنده در سال ۱۹۳۳ توسط سازمانی که به دستور دولت ایالات متحده ایجاد شده بود، حل شد. طبق تحقیقات این سازمان، در سال ۱۹۳۵، حضور بیگانگان در زمین به یک واقعیت رسمی تبدیل شد. طی ۲۰ سال آینده، کارمندان سعی کردند اهداف بیگانگان فضایی را متوجه شوند و با آنها ارتباط برقرار کنند. و این در سال ۱۹۵۴ اتفاق افتاد:

در ۲۰-۲۱ فوریه، رئیس جمهور دوایت آیزنهاور با نمایندگان یک تمدن بیگانه ملاقات کرد.اولین جلسه ناموفق بود: بیگانگان از انتقال هرگونه فناوری پیشرفته به زمینی ها (به نمایندگی از آمریکایی ها) خودداری کردند، اما آنها خواستار توقف توسعه انواع خاصی از سلاح ها شدند.ایالات متحده با توقف پروژه های نظامی خود موافقت نکرد و البته نمی توانست برای بقیه جهان آنرا تضمین کند.

تماس ها ادامه یافت و در نتیجه، به اصطلاح “پیمان گرادا” منعقد شد. آنچه طرفین قرارداد بر سر آن توافق کردند:

• بیگانگان در امور زمینی ها دخالت نمی کنند.

• زمینی ها (با نمایندگی دولت ایالات متحده) واقعیت حضور بیگانگان در زمین را مخفی نگه می دارند.• بیگانگان در توسعه فنی کمک می کنند. این فقط در مورد ملت آمریکا صدق میکند.

• بیگانگان می توانند افراد و حیوانات را برای اهداف علمی ببرند. افراد پس از تحقیق باید برگردانده و خاطرات تماس با بیگانگان باید از خاطرات آنها حذف شود.پیامد این توافق، ایجاد پایگاه‌های زیرزمینی متعددی بود که زمینیان بر فناوری فرازمینی تسلط یافتند و بیگانگان آزمایش‌های خود را بر روی “مواد انسانی” انجام دادند.

بیگانگان خاکستری کارمندان یک تمدن قدرتمند فرازمینی هستند که زمینیان در گذشته تاریخی خود با وجود آن روبرو بودند. اساس فرضی ایدئولوژی بیگانه، اتحاد گونه های هوشمند جهان و بدون توجه به شکل زندگی خود در یک اتحادیۀ واحد است. (بیولوژیکی، اثیری یا غیره)

با قضاوت بر اساس رویدادهای گذشته، اصول سیاسی بیگانه بر تبدیل غیر خشونت آمیز سیارات به ایدئولوژی آنها دلالت دارد. ایده اصلی بیگانگان در مورد یک نوع از شکل حیات هوشمند به این واقعیت کاهش می یابد که جمعیت سیارات حافظه ی گذشته را از دست می دهند و به موجوداتی با ویژگی های داده شده تبدیل می شوند.برای اجرای این برنامه، بیگانگان از فناوری های پیشرفته مهندسی زیستی استفاده می کنند. آخرین مرحله مأموریت آنها اجرای اطلاعات لازم است، در حالی که اطلاعات مربوط به گذشته فرهنگ فرعی دیگر اهمیتی ندارد. 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *