معرفی پزشکان مشکلات مفصلی حاذق در سایت پذیرش ۲۴

معرفی پزشکان مشکلات مفصلی حاذق در سایت پذیرش ۲۴

اگر به مشکلات مفصلی دچار شده اید و به دنبال حاذق ترین پزشکان درمانگر این مشکلات حرکتی هستید، در این بخش با ما همراه باشید تا پزشکان مشکلات مفصلی حاذق در سایت پذیرش ۲۴ را خدمت شما معرفی کنیم.

مشکلات مفصلی

مشکلات مفصلی

مشکلات مفصلی کدام اند؟

آسیب ها و مشکلات مفصلی به کلیه مشکلاتی گفته می شود که در رابطه با مفاصل بدن هستند که شامل؛ گرفتگی عضله ها، دردها و انقباضات شانه ، آسیب‌های ورزشی، مشکل  کجی پا، آرتروز و ساییدگی مفاصل، خار پاشنه، انواع آسیب های زانو( مینیسک و لیگامان)، عفونت های اندام‌ها، گردن درد و کمردرد، کشیده شدن و پارگی تاندون ها،  تومورهای استخوان، مشکلات دیسک کمر، گرفتگی عضلات دست، مشکلات مادرزادی اندام‌ها  می باشد.

 

کدام پزشکان مشکلات مفصلی را درمان می کنند؟

پزشکان متخصص استخوان و مفاصل که به آنها متخصصان ارتوپدی گفته می شود، به صورت تخصصی بسیاری از مشکلات مرتبط به سیستم اسکلتی عضلانی حرکتی بدن را درمان می کنند.

یک متخصص ارتوپدی پس از کسب مدرک پزشکی عمومی، با قبولی در آزمون تخصصی به مدت دوسال تخصص خود در درمان مشکلات و آسیب های استخوان و مفاصل به دست می آورد.

اگر چه متخصصان ارتوپدی قادر به درمان و انجام جراحی کلیه مشکلات استخوان و مفاصل هستند اما برخی پزشکان با دریافت برد تخصصی فلوشیپ ترجیح می دهند تنها در یک زمینه فعالیت نمایند. به عنوان مثال، متخصص دارای فلوشیپ زانو، تنها مشکلات مرتبط به آسیب های زانو را مورد بررسی و درمان قرار می دهد.

درمان مشکلات مفصلی توسط پزشکان مشکلات مفصلی چگونه است؟

یک متخصص ارتوپدی ابتدا با تشخیص درست علت مشکلات مفصلی را بررسی می کند.  پزشک از بیمار در رابطه با مشکل مفصلی سئوالاتی را می پرسد و پس از دریافت شرح حال از بیمار، بررسی و معاینات فیزیکی را به عمل می آورد .

در نهایت متخصص ارتوپدی به کمک جراحی و روش های غیرجراحی( تجویز دارو، نرمش  طبی، فیزیوتراپی، لیزر درمانی) کار درمان مشکلات استخوان و مفاصل را انجام می دهد.

متخصصان ارتوپدی بیشتر بر درمان های غیرجراحی تاکید دارند زیرا این روش های غیرتهاجمی خطرات و عوارض جانبی کمتری برای بیمار خواهند داشت. می توان گفت که متخصصان ارتوپدی تنها در برخی موارد که نیاز به جراحی ضروری است، عمل های جراحی را انجام می دهند.

 

مشکلات مفصلی

مشکلات مفصلی

بهترین زمان مراجعه به متخصصان استخوان و مفاصل چه زمانی است؟

  • احساس درد، سفتی یا ناراحتی شدید در استخوان ها و مفاصل
  • احساس دردهای شدید و طولانی مدت که رفع نشوند.
  • احساس درد و گرفتگی عضلات بدن که سبب اختلال حرکات بدن شود.
  • عدم تعادل در راه رفتن یا ایستادن
  • ضعف و بی حسی در بازوها و پاها
  • آسیب دیدگی بافت های نرم بدن

مشاوره آنلاین پزشکی از متخصصان  مشکلات مفصلی چه کاربردی دارد؟

استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی در موارد زیر بسیار کاربردی و تاثیرگذار است؛

برخی افراد امکان خروج از منزل را ندارند مانند افراد کهن سال و یا اینکه به دلیل دور بودن محل اقامت پزشک، فرد بیمار امکان دسترسی به پزشک بسیار ماهر و معروفی را ندارد.

در برخی موارد نیز فرد بیمار به دلیل نگرانی هایی که در او ایجاد می شود نیاز به دریافت مشاوره سریع از پزشک متخصص خود را دارد اما چنین امکانی برای او فراهم نیست.

از سوی دیگر برخی افراد نیز تمایل دارند که از نظرات تخصصی چندین پزشک در رابطه با مشکل خود مطلع شوند تا مطمئن شوند که چه روش درمانی بهترین عملکرد را به ارمغان خواهد آورد.

در مواردی که جهت تفسیر جواب آزمایشات، سونوگرافی، ام آر آی و  سی تی اسکن بیمار نیاز به نظر پزشک متخصص دارد و نیازی به مراجعه حضوری به پزشک ندارد.

 

حاذق پزشکان مشکلات مفصلی در سایت پذیرش ۲۴ کدام اند؟

بسیاری از افراد قبل از مراجعه به پزشک متخصص در مورد مهارت ها و تخصص پزشک به خوبی تحقیق می کنند تا بهترین پزشک را جهت درمان خود انتخاب کنند. در سایت پذیرش۲۴ کلیه پزشکان متخصص به طور کامل معرفی می شوند، از مشخصات فردی گرفته تا مدارک تحصیلی ، تعداد مشاوره های آنلاین موفق و حتی نظرات کاربران در خصوص نحوه برخورد و روش درمان، همه و همه در صفحه معرفی پزشکان به طور کامل تشریح شده است، از این رو به راحتی می توان در مورد یک پزشک اطلاعات کاملی را کسب کرد و حتی با مقایسه پزشکان با هم ، یکی از آنها را بر طبق اولویت های خود انتخاب کنید.

اگر چه کلیه پزشکان مشکلات مفصلی از بهترین پزشکان متخصص سراسر کشور هستند که امکان آوردن اسامی همه آنها ازعهده این مقاله خارج است اما هر کاربر می تواند با توجه به اولویت ها و معیارهای خود بهترین پزشک متخصص را انتخاب و جهت دریافت نوبت آنلاین اقدام کند.

 

مشکلات مفصلی

مشکلات مفصلی

چگونه از حاذق ترین پزشکان مفصلی سایت پذیرش ۲۴ مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنیم؟

در وهله اول بهتر است کاربر به صفحه لیست پزشکان مشکلات مفصلی پذیرش ۲۴ مراجعه کند و پس از انتخاب یک پزشک متخصص ارتوپدی، حق مشاوره آنلاین را باید پرداخت کند، پس از آن نزدیک ترین زمان ممکن برای ارائه مشاوره از سوی پزشک برای کاربر رزرو می شود.

پس از رزرو نوبت، کاربر از طریق تماس تلفنی یا متنی می تواند در رابطه با مشکلات مفصلی خود با پزشک ارتوپدی گفتگو و تبادل نظر کند.

چنانچه کاربر در رابطه با مشکل خود سوالات و ابهاماتی دارد، می تواند در این خصوص به راحتی با پزشک خود صحبت کرده و از نظرات پزشکی متخصص سایت بهره مند شود.

امکان ارسال عکس و تصاویر آزمایشات و سایر مستندات پزشکی برای متخصص ارتوپدی وجود دارد لذا کاربر از یک مشاوره آنلاین پزشکی جامع برخوردار خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *