نژاد پلیدین

پلیدین

نژاد پلیدین

فعال ترین متحدان بشریت هستند. انها در خوشه پروین و ستاره پلدین زندگی می کنند که چهارصد سال نوری با زمین فاصله دارند. نام مشتق آنها در زبان یونانی pelin به معنی بادبان می باشد. همیشه نقش مهمی در فرهنگ بشر داشته اند.

بیلی میر پیام هایی از semjas، یک زن پلدیَنی داشت که نگران سرنوشت ما بوده است و به بیلی گفته: ما سرپرست زمین و موجوداتی مانند فرشتگان و فرستادگان خدا نیستیم. بسیاری از افراد می گویند ما در حال نظارت و کنترل زمین و سرنوشت انها هستیم، این درست نیست زیرا ما تنها ماموریت خود را انتخاب می کنیم که هیچ ارتباطی با نظارت و تنظیم سرنوشت زمین ندارد. پس اشتباه است که ما را بعنوان رسولان و سرپرستان قبول کنید. اولین بار انها به زمین هشدار دادند که از طرف نژاد خاکستری ها در خطر هستند. پلدین ها و خاکستری ها نه تنها در اینجا بلکه در سیستم ستاره ای دیگر نیز با هم جنگیده اند. کسانی که با پیلدیان ها تماس گرفته اند ادعا می کنند که انها تلاش می کنند از ظلم و ستم ما را ازار کنند.

پلیدیان ها تنها نژاد انسانیِ حاضر در ابعاد بالای کهکشانِ ما و گرداننده ی اصلیِ پروژه ی معراجِ این جواهر چرخنده ی آبی رنگ یعنی سیاره ی زمین هستند.

تمدن های آنها در ابعاد پنجم/ششم، هفتم/هشتم و نهم/دهم کایٔنات وجود دارد، (شما به طور همزمان در ابعاد سوم/چهارم هستید)

آنها به طور معمول برای برقراریِ ارتباط با انسان ها از کلمات استفاده نمی کنند و به وسیله ی ارتعاشات با شما صحبت می کنند، شما نیز از طریق احساسات، یعنی قویترین ارتعاشاتِ انسانی به ایشان پاسخ می دهید.

آنان موجوداتی بسیار قدرتمند، زیبا، پیشرفته و مورد احترام در تمام کهکشان های همسایه ی ما هستند.

هر یک از شما که حس شوخ طبعی مثبتی را درون خودتان دارید، در واقع نتیجه ی اصلاح دی اِن اِی انسانی توسط ایشان هستید. .

این موجوداتِ نیکخواه، مسیٔولیت بسیار بزرگی را در سیاره ی شما بر عهده دارند و آن هم بالا کشیدن شما، در صورت خواستِ خودتان، به همراه گایا (روح سیاره ی زمین) است.

البته همانطور که میدانید، نمیتوان به اجبار کسی را کمک کرد، زیرا اینکار برخلافِ حق انتخاب آزاد و قوانین کیهانی است.

آنها میخواهند شما به اینکه احساساتتان دنیای پیش رویتان را خلق میکنند، آگاه باشید و بدانید که موجوداتِ آگاهی و جاودانه هستید، نه یک جسم فانی!

پلیدیان ها هم اکنون به صورت انبوه در میان شما هستند تا احساساتِ خودشان را از طریق ایجاد ارتعاشاتِ حاوی بالانس و هارمونی، با روش های گوناگون به شما عزیزان منتقل کنند.

در سال های گذشته تعدادی از پیام رسانانِ آنها که شما با نامِ کانال شوندگان با لایه های نورانیِ هستی یا هنرمندان واقعی میشناسید، به صورت ناخودآگاه به جنبه های بعد پنجمی خود متصل شدند تا بتوانند از طریق ارتعاشاتِ آنجا که اکنون به آرامی در حالِ ادغام با بُعد شماست، قلب هایتان را لمس کنند و شما را در فرکانسِ صحیح قرار بدهند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *