۸ پرونده مخوف از مواجهه انسان با بیگانگان فضایی/ بلای وحشتناکی که یک سفینه بر سر مرد نگون‌بخت آورد

موجودات فرازمینی
وجود یا عدم وجود موجودات فضایی یکی از جذاب‌ترین موضوعاتی است که همیشه مورد بحث و صحبت قرار می‌گیرد.

مدت‌هاست که جستجوی حیات در کیهان بخشی از سفر اکتشاف فضایی ما بوده است. اگرچه شواهد ملموس و قابل اعتمادی از وجود حیات فرازمینی به دست نیامده است، اما ادعای مواجه شدن با بیگانگان و موجودات فضایی از سوی برخی از افراد باعث شده که مردم نسبت به وجود حیات هوشمند در دنیای بیرون از سیاره زمین امیدوارتر شوند. در اینجا فهرستی از افرادی را می‌بینید که ادعا کرده اند با فضایی‌ها مواجه شده اند، به همین دلیل جستجوی انسان‌ها در سال‌های اخیر برای پیدا کردن حیات فرازمینی به موضوع هیجان انگیزتری تبدیل شده است.

ربوده شدن یک زوج نیوزیلندی

در سال ۱۹۶۱، دو شخص به نام‌های بارنی و بتی هیل توسط بیگانگان در نزدیکی کوه‌های سفید در نیوهمپشایر ربوده شدند. آن‌ها مدعی شدند که یک شئ نورانی در آسمان آن‌ها را دنبال می‌کرده است. گفته می‌شود این دو نفر به فضاپیمایی منتقل شدند که در آنجا موجوداتی انسان نما آزمایش بارداری را روی بتی انجام دادند.

 

سپس این زوج به ماشینشان بازگردانده شدند. هنگامی که آن‌ها به خانه رفتند، متوجه شدند که ساعت هایشان از کار افتاده و نمی‌توانند دو ساعت از زمان رانندگی خود را به خاطر بیاورند. با این حال کمتر کسی این داستان را باور کرد. برخی از روانپزشکان اعلام کردند که این زوج تحت استرس زیادی بوده اند که ممکن است باعث توهم آن‌ها شده باشد.

مواجه با یوفو در آسمان فرودگاه

چندین کارگر در فرودگاه اوهار شیکاگو گزارش دادند که یک بشقاب پرنده را در بالای دروازه C-۱۷ مشاهده کردند. افراد زیادی شاهد این حادثه بودند و یک سفینه فضایی و فلزی را دیدند که به طور مداوم در حال چرخش بود. این جسم ناشناس در نهایت به بالا می‌رود و صحنه را ترک می‌کند.

 

بیش از ده‌ها کارمند این حادثه را به مراکز کنترل و امنیتی گزارش کردند و اداره هوانوردی فدرال را از این حادثه مطلع کردند. این سازمان وجود بشقاب پرنده را تکذیب کرد و این اتفاق را یک پدیده غیرعادی آب و هوایی توصیف کرد. این حادثه هنوز هم یکی از مرموزترین پرونده‌های تاریخ مدرن باقی مانده است.

سوزانده شدن توسط سفینه فضایی ها

استفان میچالاک در ۲۰ می‌سال ۱۹۶۷ هنگام جستجو در نزدیکی دریاچه فالکون، دو بشقاب پرنده معلق را مشاهده کرد تا یکی از مورد اطمینان ترین موارد مشاهده بشقاب پرنده رقم بخورد. هنگامی که او سعی کرد یکی از یوفو‌ها را از نزدیک بررسی کند، با گاز داغ سوزانده شد. علائم سوختگی که به شکل شبکه‌ای بودند روی او باقی ماند. همچنین، در اطراف منطقه فرود فلزات رادیواکتیو کشف شد و محل فرود سفینه‌ها نیز عاری از هرگونه پوشش گیاهی شده بودند.

 

این پرونده هنوز یکی از مرموزترین پرونده‌ها در تاریخ تحقیقات یوفو‌ها است و توسط پلیس سواره‌نظام سلطنتی کانادا و نیروی هوایی ایالات متحده یک اتفاق «غیرقابل توضیح» عنوان شده است.

مشاهده شش سفینه فضایی

در سال ۱۹۶۶، بیش از ۳۰۰ دانش آموز و کارمند در دبیرستان Westall ملبورن، شش سفیه فضایی را دیدند که در آسمان پرواز می‌کردند. پس از مشاهده یک بشقاب پرنده در نزدیکی یک خط برق، پنج سفینه دیگر آمدند و سعی کردند به آن سفینه دیگر نزدیک شوند. پس از ۲۰ دقیقه، مدیر مدرسه به کسانی که شاهد این اتفاق بودند دستور داد که برگردند و به آن‌ها هشدار داد که در مورد حادثه صحبت نکنند.

به مدت ۲۰ دقیقه، حدود ۳۵۰ کودک و کارکنان دبیرستان Westall در ملبورن، شاهد نزدیک شدن یک بشقاب پرنده نقره‌ای توسط پنج یوفو دیگر بودند. برخی از افراد گمانه زنی‌هایی مبنی بر اینکه این حادثه نتیجه آزمایش مخفیانه فناوری جدید از سوی برخی دولت‌ها بوده داشته اند. البته برخی دیگر قاطعانه اعتقاد دارند که این حادثه یک رویارویی واقعی با بیگانگان بوده است.

خلبانی که برای همیشه مفقود شد

در ۲۱ اکتبر سال ۱۹۷۸، یک خلبان استرالیایی به نام فردریک والنتیچ در حال پرواز از فرودگاه مورابین به جزیره کینگ بود که برای همیشه ناپدید شد. گفته می‌شود که او توسط بیگانگان ربوده شده است، زیرا پیش از ناپدید شدن گزارش داده بود که یک شئ ناشناس فلزی را در آسمان دیده که بالای سرش می‌چرخد. کنترل ترافیک هوایی پس از این پیام ارتباط خود را با والنتیج از دست می‌دهد. جستجوی هوایی و دریایی برای یافتن این خلبان نتیجه‌ای نداشت و عملیات پیدا کردن او در اکتبر سال ۱۹۷۸ متوقف شد.

سفینه ای به شکل توپ راگبی

در ۱۹ آگوست ۱۹۶۵، یک شئ ناشناس به شکل توپ راگبی در نیویورک فرود آمد و اولین بار توسط هارولد بوچر ۱۶ ساله دیده شد. طبق گفته او این سفینه ۶ متر ارتفاع شده و طول آن ۱۵ متر بوده است. همچنین گفته می‌شود در زمان مشاهده این سفینه موتور یکی از تراکتور‌های اطراف متوقف شده و رادیو نیز خاموش شده است. هارولد افرادی را فرا می‌خواند که شاهد این اتفاق باشند، اما آن‌ها می‌گویند فقط درخششی سبز را در آسمان دیده اند.

مدرکی که ربوده شد
رویت سفینه فضایی

در ۱۵ آگوست ۱۹۵۰، نیک ماریانا اولین فیلم از یک شی پرنده ناشناس را در زمین بیسبال استادیوم لژیون ضبط کرد. او دو جسم نقره‌ای را با نوار‌های چرخشی دید و به ثبت رساند. پس از بررسی ویدئو، ادعا شد که این اشیا انعکاسی از دو فروند F-۹۴ بوده اند، اما ماریانا این ادعا را رد کرد و گفت که ۳۵ فریم از بخش اولیه فیلم پس از ارسال برای تجزیه تحلیل آن حذف شده است.

ربوده شدنی که پنج روز طول کشید
ربوده شدن توسط فضایی ها

تراویس والتون ۲۰ ساله زمانی که کامیون خود را ترک کرد تا یک شئ فلزی معلق در هوا را از نزدیک بررسی کند، توسط موجودات فرازمینی ربوده شد. او خود را روی میزی دید که توسط موجودات عجیب و غریب و کوچک بررسی می‌شود. والتون با آن‌ها جنگید و توسط انسانی که کلاه ایمنی به سر داشت نجات یافت. زمانی که او خود را دوباره در بزرگراه دید، متوجه شد که پنج روز از ربوده شدنش می‌گذرد. بسیاری از افراد داستان او را باور نمی‌کنند، اما باید بدانید درختان مجاور جایی که سفینه در حال پرواز بوده ۳۶ برابر بیشتر از ۸۵ سال گذشته الیاف چوب تولید کردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *