۵ دلیل برای استخدام یک فریلنسر

امروزه هر کسی به نوعی سعی دارد تا کسب و کارش را فراتر از مرزهای شهری و استانی ببرد و در سطح کشوری و چه بسا جهانی مطرح شود. اما این کار مستلزم داشتن تجربه و نیروی کاری حرفه ای است.

استخدام افراد زیادی و راه اندازی دفتر در هر استان کار بسیار سخت و هزینه بری است. اما راهی وجود دارد تا بتوان این کار را بدون دردسر انجام داد. آنهم استخدام فریلنسر است.

با استخدام افراد حرفه ای و سپردن پروژه به آنها دیگر مدیران نگران این موضوع نیستند که آیا کار به درستی انجام میشود یا نه چرا که به صورت آنلاین میتوان بر این پروسه نظارت کرد.

دلایل زیادی وجود دارند که استخدام افراد دور کار را توجیه میکنند. در ادامه ۵ دلیل عالی و پول ساز در مورد اهمیت سرمایه گذاری بر روی فریلنسرها را خواهید دید:

مقرون به صرفه خواهد بود

حقوق کارمندان شما براساس ۸ ساعت کار در روز است، اما اگر به شما بگوییم آنها تنها ۵ ساعت از این ۸ ساعت را کار می کنند، چه حسی خواهید داشت؟اما یک فریلنسر تنها پول زمان هایی را از شما می گیرد که واقعاً در حال کار بر روی پروژه هایتان است، بنابراین شما پول زمان نهار، صحبت با سایر همکاران و سیگار کشیدن بعد از نهارشان را نمی دهید!

فضای کمی نیاز دارد

صرفه جویی در فضا یک راه دیگر برای پس انداز پول است. انسان ها از نظر فیزیکی فضای زیادی اشغال می کنند. اما اگر در منزل خود کار کنند اینطور نخواهد بود! سربارهای کمتر، جیب شما را پُرتر می کنند و فنگ شویی شرکت تان را نیز به هم نمی ریزند.

انعطاف بیشتری به شما می دهد

خوبیِ یک فریلنسر این است که وقتی در انتهای روز دفتر کار خود را می بندید، او می تواند به پیام های فیسبوک پاسخ دهد، به کامنت های وبلاگ جواب دهد و همراه با جامعه ی شب بیدارها، بیدار بماند!

کار را بهتر انجام می دهد

ممکن است همیشه اینطور نباشد اما احتمال زیادی وجود دارد یک فریلنسر تفکر (و عملکرد) بهتری نسبت به کارمندان شما داشته باشد. با استخدام فردی که زندگی اش را وقف خلاق تر بودن کرده، موج جدیدی از ایده های تازه را در شرکت خود جاری کنید! آنها احتمالاً کارهای زیادی را در بیرون، احتمالاً برای رقبای شما، انجام داده اند و بنابراین می دانند چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه. از سایرین پیشی بگیرید و این سرمایه را به کسب وکارتان راه دهید.

ریسک را کاهش می دهد

فریلنسر ها به این دلیل که کارمند شما نیستند. حق گرفتن بیمه بیکاری ندارند، و به ندرت حق دریافت پاداش و مزایا را پیدا می کنند. آنها حق طرح دعوی در مورد آزار، تبعیض یا اخراج ناعادلانه را ندارند. همین امر عزل و نصب آنها را راحت تر می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *