تمدن آتلانتیس

آتلانتیس

دوره وجود آتلانتیایی ها احتمالاً عجیب ترین زمان در تاریخ سیاره ما است. اسطوره های ملل مختلف به ما می گوید که در آن زمان میمون ها سلطنت می کردند ، در حالی که دیگران ادعا می کنند پس از فاجعه آتشین اژدها سلطنت کردند. اما همه حق دارند – این زمان بیشترین انواع مختلف تمدنها در سیاره ما است.

در سال ۱۹۰۲ فوران آتشفشان مونت پله در جزیره مارتینیک (آنتیل ها) تمام زندگی را از بین برد ، اما زندگی به سرعت به این جزیره بازگشت. با این حال ، اکنون همه چیز غول پیکر بود:

پوشش گیاهی ، سگ ، گربه ، لاک پشت ، مارمولک ، حشرات – همه بزرگ شدند و از نسلی به نسل به رشد خود ادامه دادند. یک ایستگاه تحقیقاتی فرانسوی که برای بررسی این پدیده در جزیره مستقر شده است ، مشخص کرد که رشد حیوانات در اثر تابش ناشی از آن فسیل هایی است که توسط فوران انجام شده است.

رئیس ایستگاه ، ژول گراور ، خود ۶ سانتی متر رشد کرد و دستیار وی ، دکتر روئین که ۵۷ ساله بود ، ۵٫۵ سانتی متر رشد کرد و مارپیچ ده سانتی متری “لوردو” به قاتل نیم متری تبدیل شد. پدیده رشد غیر طبیعی بلافاصله به محض اینکه شی از مارتینیک برداشته شد متوقف شد. پس از سقوط اشعه ، هیولا شروع به کاهش اندازه کرد.

آیا این پدیده رنسانس خزندگان را که در بین اقوام مختلف با نام اژدها و هیولا شناخته شده اند توضیح می دهد؟ هنگامی که دانشمندان اژدهای یخ زده را در قطب جنوب کشف کردند ، آنها تصمیم گرفتند که یخبندان در مزوزوئیک رخ دهد. اما این اتفاق ۳۰ هزار سال پیش افتاد. یادآوری های سفر آمریکایی دریاسالار بیرد در سالهای ۴۷۴۶-۴۷ ، که در بالا به آن اشاره شد. روی یکی از سنگ های ایکی ، یک نقشه دایناسور حک شده توسط دو شکارچی حک شده است. این حکاکی به دوره آتلانتیا برمی گردد که جایگزین تمدن آشوریان شد.

افرادی که ابتدا سیاه چال را ترک کردند ، شروع به رشد کردند ، اما به دلیل فشار کمی جوی ، تازه متولد شده آن را از دست داد. ترمیم بیوسفر تخریب شده آسوراهای باقیمانده را در سیاه چال ها گرفت. آنها حداقل ۵،۰۰۰ سال آن را بازسازی کردند.

چنین دوره عظیم به این دلیل بود که به محض افزایش زیست توده بیوسفر که برای آن از آب اقیانوس ها استفاده می شد ، غلظت دی اکسید کربن در آب بلافاصله افزایش یافت. این فضا به طور گسترده ای در جو آزاد شد ، اثر گلخانه ای به وجود آمد و باران های شدید آغاز شد و به یک سیل دیگر تبدیل شد و همه چیزهای تفریحی را ویران کرد. عصر آتلانتیایی ها فرا رسیده است – اولین تمدن در ۱۰ میلیون سال گذشته ، که شروع به ساخت شهرهای آن در سطح زمین کرد.

با این حال ، همه از نمونه او پیروی نکردند. شهر زیرزمینی که در شمال آفریقا یافت می شود به دوران بورایی ها باز می گردد ، زیرا اندازه اتاق ها برای رشد آنها مناسب تر است. در اینجا چگونگی توصیف نویسنده و مسافر انگلیسی انگلیسی ویلارد در کتاب خود با عنوان “جهان های گمشده آفریقا” سیستم تونل های زیر صحرای جنوبی (در مجموعه “اسرار هزاره ها” م. ، ۱۹۹۵ ، در سراسر جهان) توضیح داده شده است:

“این سیستم شامل بسیاری از معادن موازی و متقاطع است ، به نام “vogtaras” … علیرغم اینکه از نظر ظاهری آنها مانند تونل های آبیاری در ایران به نظر می رسند (که هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند) ، طراحی سیستم آفریقایی متفاوت است … از داخل ، تونل های اصلی کمتر از ۴٫۵ متر ارتفاع و ۵ متر عرض ندارند . در هر دو طرف تونل های اصلی شفت های جانبی قرار دارند که آنها را به بزرگراه اصلی زیرزمینی متصل می کند. بسیاری از این بقایای سازه های باستانی ناشناخته هستند ، اگرچه هنوز صدها تونل قابل مشاهده است. اثری از بیش از ۲۳۰ تونل با طول کلی در حدود ۲۰۰۰ کیلومتر کشف شد. “

 

آتلانتیس ، که بین اروپا و آمریکای شمالی وجود داشت ، اولین کسی بود که از ضربه ای که به این سیاره وارد شد ، بهبود یافت و به تدریج نفوذ خود را در کل سیاره گسترش داد. اما شرایط وحشتناک خارجی که پس از فاجعه هسته ای وجود داشت ، اخلاق بی رحمانه ای را بوجود آورد ، که حتی پس از ترمیم بیوسفر همچنان ادامه داشت و هنوز هم وجود دارد.

آتلانتیس با اتخاذ اخلاق دراماتیک ، در بسیاری از ملیت ها ، مردمان و نژادها شکافت. آنها چاره ای جز این نداشتند که در این شرایط فاتح شوند. در این زمان بود که برده داری به وجود آمد. آنها پس از تسخیر تقریباً تمام قاره ها و تا حدودی قدرت سابق خود را دوباره به دست آوردند ، آنها مطابق آگنی یوگا با سرعت فکری به ویماناهای خود رفتند تا به هر نقطه ای از جهان بروند تا مرتکب شرارت بعدی خود شوند. بهره\u200cبرداری بی رحمانه از منابع طبیعی توسط کلانشهر که در حال ساخت شهرها بیشتر بود ، مشکلات زیست محیطی زیادی را به وجود آورد که به تدریج به یک فاجعه زیست محیطی و آب و هوایی تبدیل شدند.

در این زمان ، بسیاری از پیش بینی کنندگان ظاهر می شوند ، و به آن زمان بشریت هشدار می دهند در مورد یک فاجعه جهانی احتمالی. اما حاکمان نسبت به هشدارهای آنها ناشنوا بودند و به گفته آگنی یوگا ، حتی مجازات اعدام نیز برای چنین پیش بینی هایی معرفی شده است. و اکنون ، طبق شهادت افلاطون ، در طی ۹۰۰۰ سال قبل از مسیح ، آخرین سیل بزرگ پیش آمد ، که قرار بود در این شرایط اتفاق بیفتد. به هر حال ، شرایط فعلی را فراموش نکنید ، هنگامی که رهبران تعدادی از کشورها چنین مشکلاتی را برطرف می کنند.

اگرچه بسیار محتمل است که دوباره جنگ سیل با جنگ دو نژاد تحریک شده باشد ، که درباره او می نویسد با استناد به “پوراناها” ، EP بلاواتسکی (دکترین مخفی). در “Agni Yoga” E.I. روئریچ در مورد این واقعه گزارش داد که آتلانتیایی ها به دلیل اینکه انرژی شگرف کریستال ها را به خود می گیرند درگذشت.

فاجعه اکولوژیکی و اقلیمی

تمدن ما تا حدی خطاهای اشتباه آتلانتیایی ها را تکرار می کند. بنابراین ، مناسب است با جزئیات بیشتر منجنیق را تهدید کند که خود را تکرار کند ، به گونه ای که کسانی که ناگهان به عنوان شاهد وی به نظر می رسند ، فرصتی برای زنده ماندن دارند. باران های قاره باران باعث ایجاد تنش در پوسته زمین و زمین لرزه در تمام قاره ها می شود ، نه تنها تمدن بشری را نابود می کند بلکه باعث آسیب های جبران ناپذیری به زیست کره خواهد شد. کجا قرار است در پناهگاه ها بنشیند! تخریب و آتش سوزی در نیروگاه های شیمیایی ، انفجارها و تصادفات در نیروگاه های هسته ای و تأسیسات نظامی باعث می شود این سیاره رادیواکتیو شود و ترکیب شیمیایی جو را تغییر دهد تا نه تنها انسان بلکه بسیاری از گونه های حیوانات و گیاهان نیز نتوانند وجود داشته باشند. فقط در روسیه ، در نتیجه مسابقه تسلیحاتی ، حدود ۵۰،۰۰۰ تن مواد سمی جمع شده است ، که قرار است از بین برود و ۱۲۰،۰۰۰ تن از آن قبلاً از بین رفته یا به اصطلاح دفن شده است. ایالات متحده قصد ندارد پتانسیل شیمیایی مواد سمی خود را از بین ببرد ، که از نظر توده ای از پتانسیل روسیه پایین نیست. اما برای مسموم کردن تمام زندگی روی زمین ، فقط ۲ تن کافی است. و در صورت وقوع سیل و زلزله ، همه اینها در بیوسفر سقوط خواهد کرد.

نیازی به پنهان کردن حقیقت درمورد آنچه که با جو و محیط زیست کره زمین رخ می دهد نیست ، از ترس اینکه این اطلاعات باعث وحشت شود غیرقابل تحقق است. در شرایط فاجعه زیست محیطی و آب و هوایی ، هنگامی که وزش باد طوفان و جریانهای طوفانی آب حباب ، قربانیان بیشتری را جذب می کند ، مردم به کیسه های غذا یا سینه های با اشیاء با ارزش احتیاج نخواهند داشت. و در دشت های سیلاب ، در شهرهایی که در اثر زمین لرزه ویران شده اند و اقیانوس های مواج ، فرد قادر به یافتن پناهگاه امن نیست. در این شرایط ، استقامت ، قدرت و دانش ارزشهایی هستند که مرگ را به حرکت در می آورند. در وقایع منتظر ما ، نجات فردی بی فایده است. از کسانی که به هر دلیلی قادر به فرار و انطباق با شرایط جدید باشند ، چه انتظاری خواهد داشت؟ بدون مسکن ، کشاورزی ، بدون حیوانات خانگی؟ در یک مبارزه مداوم با عناصر و سرما ، در شرایط آب و هوایی کاملاً غیرمعمول برای سیاره ما ، در میان مناظر محروم؟ فقط بیماری ، جهش ، وحشی فرار کنید! بنابراین ، تنها دو راه وجود دارد: برای جلوگیری از وقوع یک فاجعه قریب الوقوع ، یا حداقل کاهش قدرت مخرب آن.

افزایش دما در کره زمین در نتیجه تأمین دی اکسید کربن منشأ انسانی (۲×۱۰ تا درجه دهم) مسئول اثر گلخانه و آلودگی حرارتی اتمسفر اتفاق می افتد (۷۰٪ انرژی مصرفی بشر توسط گرما وارد فضای اطراف می شود). آلودگی اقیانوس توسط زباله های تمدنی (طبق گفته الیزابت بورگاز سالانه ۲۰ میلیون تن زباله در اقیانوس ها دفع می کند) جذب گرمای خورشیدی (آلبدو) توسط آب اقیانوس را تقویت می کند و در گرمایش آن نقش دارد. افزایش دما نیز به دلیل کاهش سطح جنگل هایی است که CO2 اضافی را جذب می کند. به گفته تیبور بوکاچ ، تا ۷۰ سال ۷۰ درصد جنگل ها از بین رفتند که باعث فرسایش گسترده خاک شد. تنها در اروپا ، باد سالانه ۸۴۰ میلیون تن خاک حاصلخیز را وارد اقیانوس ها می کند ، در آفریقا ۲۱ میلیارد تن ، وضعیت در آمریکا و آسیا بهتر نیست. خاک منتقل شده به صورت گرد و غبار وارد یخچال های طبیعی قطب شمال و قطب جنوب می شود و باعث ذوب آنها می شود. برای اینکه یخچال های طبیعی لهستان های شمالی و جنوبی ذوب شوند ، کافی است طبق محاسبات بودیکو ، میانگین دمای سالانه هوا ۲ درجه افزایش یابد. ذوب شدن یخ های یخ ، که در حال حاضر آغاز شده است ، مقدار زیادی متان منجمد شده در یخ (اثری از تجزیه بیوسفر آسوراس) را آزاد می کند. به گفته یخچال شناسان اتحاد جماهیر شوروی ، سه مولکول آب یک مولکول متان دارند. به راحتی با رسیدن به لایه ازن ، از آنجا که از هوا سبکتر است ، متان به شدت آن را از بین می برد ، در نتیجه تابش خورشید سخت را افزایش داده و ذوب بیشتر یخچال را تحریک می کند. بنابراین ، سوراخ های ازن اغلب بیشتر در قطب جنوب و یخچال های طبیعی کوه مشاهده می شود. با پخش شدن به قاره ها ، سوراخ های ازن باعث مرگ ، بیماری و جهش در همه موجودات زنده شده و منجر به آتش سوزی در مقیاس بزرگ می شوند.

همه این دلایل شامل دو بازخورد مثبت است. اولین مورد ، که توسط Manabe و Wizerold کشف شده است ، ناشی از این واقعیت است که با افزایش رطوبت مطلق ، دما افزایش می یابد. این باعث افزایش رطوبت (به دلیل تبخیر) می شود و این باعث افزایش دما می شود. و اتصال دوم: هنگامی که درجه حرارت اقیانوس بالا می رود ، دی اکسید کربن از آن آزاد می شود ، که دوباره باعث افزایش دمای آب اقیانوس می شود. اگر اکنون ۱۰-۲۰٪ انرژی خورشیدی برای تلاطم جوی (باد) هزینه می شود و مابقی برای تبخیر صرف می شود ، پس با افزایش درجه حرارت اقیانوس ، طبق مشاهدات موسسه زمین ، مصرف انرژی برای تلاطم ۴ تا ۴ برابر افزایش می یابد و با انرژی تبخیر مقایسه می شود. در این حالت ، آب تبخیر شده توسط باد به قاره ها منتقل می شود ، جایی که باران های شدید باران می بارد و شرایط برای تبخیر فشرده دائماً بر فراز اقیانوس ها باقی می ماند. در زیر پرتوهای خورشید ، اقیانوس به “دیگ بخار” تبدیل می شود. بادهای طوفان و باران های باران کل خاک را شستشو می دهد ، ۴۰۰ میلی متر باران در ماه برای این کار کافی است. میزان بارش بیست برابر بیشتر خواهد بود و ماهانه حدود ۸ متر خواهد بود.

تنها راه جلوگیری از وقوع فاجعه زیست محیطی و اقلیمی قریب الوقوع ، متوقف کردن جنگل زدایی و جلوگیری از آلودگی محیط زیست ، به ویژه اقیانوسها. طبق برآوردهای ما ، با A.I. کریلوف ، از سال ۱۹۸۷ ، زیست کره زمین وارد دوره ای از بی ثباتی شده است ، به این معنی که هر سال بعدی برای تمدن بشری ممکن است آخرین سال باشد.

در زمان آتلانتیاها ، همه باران باران و سیل مکرر استفاده می شد. از بین رفتن جنگل ها توسط تمدن و سوزاندن مواد معدنی منجر به تشکیل اضافی دی اکسید کربن شد که جنگل های باقیمانده دیگر قادر به جذب آن نبودند و در نتیجه اثر گلخانه ای ، کره زمین شروع به گرم شدن کرد.

در صورت سقوط بیش از ۵ متر ، زلزله رخ می دهد ، زیرا فشارهای ایجاد شده در پوسته زمین باعث تبلور مجدد و تراکم لایه های زمین می شود (این ضخامت بحرانی آب در هنگام ساخت مخازن برای نیروگاه های برق آبی مورد توجه قرار می گیرد) ، در نتیجه می تواند فرونشست لایه های زمین که تحت فشار ستون آب قرار دارند ، رخ دهد. در دوره های سیل جهانی ، نزول کل قاره ها اتفاق افتاد. ته اقیانوس اطلس از یک لایه کوچک از گرانیت تشکیل شده است. تبدیل ماسه سنگ به گرانیت به دلیل فشار بیش از حد است. ماسه سنگ تقریباً ۱٫۵ برابر چگالی کمتر از گرانیت است ، بنابراین ، با قضاوت با ضخامت لایه گرانیتی ، غرق شدن زمین تقریباً یک کیلومتر رخ داده است. یک موج چهار کیلومتری پدید آمد – دقیقاً این ارتفاع را داشت ، زیرا کشتی نوح در همان نقطه در کوه آرارات یافت شد. این موج در سراسر جهان به دور بود ، شهر ، جنگل ، کشور را از چهره زمین پاک کرد و همه زندگی را از بین برد و خاک را با آن از بین برد. بشریت دوباره به عصر سنگ بازگردانده شد. مرمت بیوسفر برای ۶۰۰ سال به طول انجامید (زمان ترمیم خاک). بخش عمده ای از بشر باقی مانده از فرصت مشارکت در کشاورزی محروم شد. کشاورزی فقط در جاهایی که موج موج خاک را می پاشید ، عمدتاً در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری ، به عنوان مثال ، دره فرقانا ، Mezhdurechye ، دره نیل ، گنگ ، می سی سی پی و غیره حفظ می شد.

با مقایسه تقویم هندی ها و مایاها ، A.A. Gorbovsky به این نتیجه رسیدند که این فاجعه ۱۱۰ سال به طول انجامید ، یعنی. سیل (چرخه تکتونیکی رسوبی) هر سه سال یک بار اتفاق می افتد ، متناوب در زمستان ، تقریباً سه سال به طول انجامید و به همین ترتیب ۳۶ بار ، تا زمانی که دی اکسید کربن اضافی توسط بیوسفر در حال بازیابی جذب شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *