آیا این نسخه خطی در مصر باستان نشان می دهد که یک بشقاب پرنده در حال فرود روی ابوالهول است؟

یک تصویر مبهم ۳۰۰۰ ساله از پاپیروس تشییع جنازه جد (Djedkhonsuiefankh) که در موزه قاهره در معرض نمایش قرار گرفته است ، صحنه ای غیر عادی را نشان می دهد: یک شیء دیسک مانند  بسیار روشن ، با یک ابزار برای فرود که بالای یک ابوالهول  است.

آیا این واقعاً می تواند یک بشقاب پرنده بیگانه باشد.؟

شکارچیان بیگانه معتقدند که این شواهد نهایی از ارتباط عمیق بین مصر باستان و موجوداتی از دنیای دیگر است.

وسیله ای که در بالای ابوالهول دیده می شود ، برخلاف هر «قایق» دیگری که در اساطیر مصر باستان دیده می شود ، است.

در واقع ، این شبیه هیچ چیزی نیست که قبلاً در نمادگرایی یا سمبولیسم دیده شده است.

تصویرهای مشابهی از ماشینهای پرواز در معبد  ستی (Seti I) وجود دارد ، اما اینها نتیجه نهایی palimpsest(: نسخه خطی یا دست نوشته ای که نوشته ئ روی آن پاک شده و دوباره رویش نوشته باشند.)است

جسم پیشرفته ای که در تصویر پاپیروس تشییع جنازه جد دیده می شود ، توسط گذشتگان به عنوان دیسک رنگ آمیزی شده بود که تابش نوری را نشان می دهد ، و هنگامی که نگاهی به تصویرهای امروزی UFO می اندازید ، همانطوری است که  مردم  امروزه بشقاب پرنده ها را توصیف می کنند.

این پاپیروس باستانی در یک تحقیق با عنوان: فضای کیهانی و نمونه اولیه ، تصویربرداری از Nut-Goddess God در سه مقبره سلطنتی پادشاهی جدید و ارتباط با راه شیری ، توسط آماندا-آلیس ماراولیا ارائه شده است.

و اگر به دست نوشته باستانی نگاهی دقیق بیندازیم ، واضح است که این یک شیء به شکل دیسک است که دارای یک گنبد تابشی در بالا است. این تصویر با عنوان “فرود” روی ابوالهول با سه پایه ای بیرون زده از جسم توصیف شده است.

اما چه چیزی ابوالهول را خاص می کند؟ و اگر واقعاً این یک UFO باشد ، نه یک گیاه یا نوعی از حشره چه؟

بله ، می تواند یک گیاه گل یا حتی نوعی حشره باشد؟ درست؟ اما اگر توضیح دیگری درباره این موضوع وجود داشته باشد ، چه می شود.

حقیقت این است که منشاء ابوالهول ناشناخته است و وقتی یک پاپیروس مانند این را می بینید ، واقعاً کمکی نمی کند.

درجه فرسایشی که ما روی آن می بینیم نشان می دهد که به ۱۰،۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. این یک بنای باستانی است که اسرار آن هزاران سال پنهان مانده است

گزارش شده است که محققان گذرگاههایی را در اتاقهای پنهان زیر ابوالهول پیدا کرده اند و برخی از آنها می گویند که ابوالهول ممکن است حقیقت را در پشت خود نگه داشته باشد.

.به درستی از آن به عنوان یکی از اسرارآمیزترین بناهای تاریخی روی سطح سیاره یاد می شود.

هنگامی که برای اولین بار این بنای بزرگ پیدا شد ، شن و ماسه آن را پوشانده بود. برای قرن ها ، بیشتر بازدید کنندگان و محققانی که از این منطقه بازدید کرده بودند ، معتقد بودند این تمام چیزی است که وجود دارد.

با این حال ، مهندس فرانسوی Emile Baraize متقاعد شد که حقایق بسیار بیشتری در زیر سطح آن که حتی باستان شناسان نیز از آن آگاه بودند ،وجود دارد.به همین دلیل وی مأمور حفاری برای کشف بقایای ابوالهول شد.

سرانجام ، پس از ۱۱ سال حفاری گسترده ، Baraize و تیمش جسد عظیمی را که شبیه شیر است کشف کردند و مجسمه عظیم جهان را در شکوه و عظمت کامل خود دوباره معرفی کردند. این بزرگترین مجسمه یکپارچه روی زمین است.

جالب اینجاست که علاوه بر پاپیروس فوق الذکر که جسم دیسکی را به تصویر می کشد ، نسخه باستانی دیگری نیز وجود دارد که به عنوان شواهد نهایی ارتباط بیگانگان در مصر باستان در نظر گرفته شده است.

نسخه خطی باستانی با نام Tulli Papyrus ، صحنه ای باورنکردنی را نشان می دهد.:

ترجمه متن مطابق اظهارات R. Cedric Leonard:

وی گفت: “در سال ۲۲ ، ماه سوم زمستان ، ساعت ششم روز […] در میان کاتبان خانه زندگی مشخص شد که یک دیسک آتشین عجیب و غریب در آسمان است.

سری نداشت. نفس دهانش بوی ناخوشایندی به وجود می آورد. بدن آن به طول و عرض یک میله بود.

صدایی نداشت. به سمت خانه اعلیحضرت آمد. آنها به سمت  پادشاه رفتند تا آن را گزارش دهند.

اعلیحضرت [دستور داد] که درباره ی آن مشورت شود. اعلیحضرت در مورد همه این وقایع که اکنون در جریان بودند ، تأمل می کرد.

پس از گذشت چند روز ، آنها در آسمان از هر زمان دیگری بیشتر شدند. آنها بیشتر از روشنایی خورشید در آسمان می درخشیدند و تا چهار ضلع بهشت ​​نیز گسترش می یافتند […] قدرتمندترین حالت دیسک های آتشین بود.

ارتش با اعلیحضرت به آنها نگاه میکردند . بعد از وعده عصرانه بود که دیسک ها در آسمان به سمت جنوب فرود آمدند.

ماهی و سایر پرندگان از آسمان میباریدند.: شگفتی که از زمان تأسیس کشور تاکنون ناشناخته است.

و اعلیحضرت  باعث آرامش بخشیدن به قلب آمون-ری ، خدای دو سرزمین شد. و [دستور داده شد] که این رویداد [برای ثبت اعلیحضرت] در سالنامه خانه زندگی برای همیشه به  ثبت شود. “

آیا ممکن است که یک شیء غریب به شکل دیسک در بالای ابوالهول یکی از موارد عجیب دیسک آتشین باشد که در Tulli Papyrus ذکر شده است؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *